Abraham Hicks – Klíč k hojnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Děkuji Esther…

Abraham: Jsme si hodně podobní, my víme. Jerry chtěl značku –  “Esther” a “Abraham”.  Jak nás oba poznal, uvědomil si,  že je to naprosto zbytečné.

Host: Děkuji Abrahame, že jste tu  s námi a mluvíte s námi.

Abraham: Co máte na mysli?

Host: Ráda bych přečetla dopis  ocenění a pak mám otázku.

Abraham: Poslechněme si vaši otázku.  Ocenění tu máme dost.

Host: Moje otázka je následující: Toužím po tom být záměrná tvůrkyně. A mám dar dávání klíčů. Něco se mnou a klíči rezonuje. Neustále dávám dary ve formě klíčů. Ale nikdy jsem od nikoho  nezískala dar klíče. Nedávno jsem byla běhat  a našla jsem klíč na zemi. Nebyl to jen tak ledajaký klíč,  byl to klíč se symbolem peněz. Vím, že mám opravdové jmění,  které na mě čeká v mém vortexu, protože jsem si ho v průběhu  let nahromadila. Jak jsem našla ten klíč, šla jsem  do obchodu a našla tam tuto bundu, která je s klíčem identická…  a ten klíč symbolizuje peníze. Bunda s penězi a klíč  se symbolem peněz. Moje otázka…

Abraham: Vesmír vám říká, že jste na stopě. Jste na stopě.

Host: Ano. Moje otázka tedy je: Jak se mohu více uvolnit,  aby se tohle mohlo manifestovat?

burning-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Dáváte nám příležitost zdůraznit klíč, který jsme tu celý den zdůrazňovali. Tím je, že se vám odhaluje cesta, Řekla jste dokonalá slova: Jak se uvolním?  Jak přestanu požadovat z momentu víc, než jsem vibračně  připravená přijmout? Když říkáme, že vibrace se mění  na myšlenky a myšlenky na emoci a emoce na impuls… Můžete vidět spoustu věcí,  které jste neviděla, ale viděla jste klíč… to je  znamení, že slyšíte své vedení, že jste ve stavu přijímaní, a že na něj reagujete. Tohle je nejdůležitější klíč,  který vám můžeme dát. Nechte, aby to zatím stačilo. Buďte natěšená…

Host: To jsem!

Abraham: Víme, že jste. Pokud byste řekla: Našla jsem klíč, a to by byl konec otázky…  nebo “Našla jsem klíč a bundu.” pokud byste nám řekla: Jsem na  cestě a nacházím na ní věci. A nic víc byste neřekla, nijak  byste si nesnižovala vibraci, ale váš pocit říká: Tohle mě vede  k něčemu, co jsem ještě nenašla. “A to, co jsem ještě nenašla,”  ve vaší vibraci stále převládá. To, co chceme, abyste si všichni  poslechli, je následující:

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si umožnit přijmout prosperitu do života?

Pokud emoce bude pro vás dost… Pokud bude pro vás dost ta myšlenka,  pokud si dokážete říct: Mám tyto impulsy,  které mě vedou k věcem… A než abyste pak přemýšlela nad tím,  co ta věc je, nebo co znamená, nebo že jste našla klíč od krabice,  ale nevíte, kde ta krabice je… Nezacházejte do toho…

about_banner

 

Další klíč je: Nežádejte o odpovědi,  které nejste připravena přijmout. Nežádejte, aby vám došly věci, které nejste  ještě vibračně připravena přijmout. Namísto toho vnímejte ocenění  za stav přijímání, ve kterém jste. Takto se z toho stane víc. Chápete? Když říkáte:  Funguje to, funguje to. Nyní to musí fungovat. Tak se vaše vibrace posune. Je to o ocenění… znamená mi přichází.  Vesmír mi pomáhá. Řídím se impulsy.

Cítím, že jsem na cestě. Začnete si všímat, že nejen  budete cítit, kdy jste na cestě, ale budete cítit, kdy  jste mimo cestu, a vědět, že jste mimo cestu, je stejně  důležité, jako vědět, že jste na ní. Není špatné vědět, že jste mimo cestu, protože  díky takovému uvědomění víte, že nejste na cestě – a jak se na ni zpět  chcete dostat, když nevíte, že na ní nejste?

Host: Ano.

Abraham: Musíte to vše oceňovat. Líbí se mi vše. Líbí se mi, že mám větší jasnost.  Líbí se mi, že jsem více ve stavu přijímání. Líbí se mi, jaká je mně proudí jasnost. Líbí se mi impulsy. Miluji, když reaguji  na impuls a dostanu velkou odměnu. Vím, že je spousta velkých odměn…  je mi jedno, kde jsou, kdy jsou. Vím, že jsem k nim na cestě. Takto se v tomto všem uvolníte.

Host: Ano. Ano!

Abraham: Stačilo?

Host: Ano.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *