Abraham Hicks – Klíč ke všemu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Páni. Manžel se mě ptal: “Víš, na co se zeptáš?”

Abraham: A víte? Víte? Víte?

Host: Ne. Řekl jsem mu, že duchovní bytosti mi něco napoví.

Abraham: Co tedy chcete? Proč jste tady? Proč jste přišel? Kvůli jasnosti. Vedení. Znalosti. Jak jste se dostal do křesla? Co se u vás vibračně děje, že jste byl vybraný přijít na pódium? Co za tím podle vás je? Očekával jste, že budete vybraný?

Host: Ano.

Abraham: Chtěl jste být vybraný a očekával jste to, a nemáte reálný důvod chtít být vybraný. Jen jste chtěl být vybraný a očekával jste to. Jako náš přítel Jerry, který zde nedávno seděl. Moc jste se nesnažil a netlačil na to. Jen jste chtěl a očekával, že zde budete, a tak zde jste. Takto ve vesmíru vše funguje. To, co chcete trochu a trochu jim umožňujete, se stane snadno. Proč se tedy stejně tak snadno nedějete to, co hodně chcete? Protože neočekáváte, že se stanou tak snadno. Jak to, že jste očekával tohle tak snadno? Jak k tomu došlo?

naprselo-do-jezirka

Host: Protože jsem z toho nedělal velkou věc. Jen jsem umožnil, aby se to stalo.

Abraham: Moc jste na to nemyslel, tak jste tomu nepřekážel.

Host: Ano.

Abraham: Nesnažil jste se příliš tvrdě. To je ono. Celá podstata semináře. To je klíč ke všemu.

Host: Všechno jste to vyklopili, aniž bych vám něco řekl.

Abraham: Vysvětlovali jsme vám, že víme, co máte ve vortexu. Víme, kým jste, o co žádáte, a kde se nacházíte ve vztahu k tomu, oč žádáte. Ve spoustě případech se příliš snažíte. Některá témata vám přijdou těžší. Když vám něco přijde těžší, očekáváte, že musíte tvrději pracovat. V tomto vesmíru neexistuje žádný princip vypuštění. Vše je založeno na přitažlivost a začlenění.

first-class-spring-picture-hd-wallpaper-spring-wallpaper-for-desktop-high-resolution-image-hd-free-iphone-widescreen-pictures-screensavers-downloads-nature-flowers

Takže aniž byste to zamýšleli, všichni si během života nabíráte vzorce myšlení nebo přesvědčení… přesvědčení je jen opakovaná myšlenka, je to vibrační zvyk. Je to navyklá vibrace. Jak máte tuto navyklou vibraci a něco způsobí, že požádáte o něco, co s vaším přesvědčením není v souladu, pak ta nová touha zpochybní to přesvědčení. Když většina z vás cítí výzvu, tak se jí postavíte a jdete proti ní. Snažíte se příliš tvrdě. Moc na to tlačíte.

Proto vám doporučujeme, abyste životní okolnosti nechali tam, kde jsou, a zaměřili se na něco jednoduššího, co nevyžaduje moc myšlenek a umožnili si cítit pohodlí a jasnost stavu přijímání.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Požádejte, a očekávejte, že je dáno

Host: Takové bylo mé celé ráno. Říkal jsem si: “Dobře, půjdeme za…”

Abraham: Ať je to kdokoliv.

Host: Ne, já vás znám. Tedy neznám, ale vím o vás. Polehával jsem a manžel se ptá: “Co tam řekneš? Co budeš dělat?” Povídám – nevím. Bude to takové, jaké bude. Prostě to nechám být.

morning
morning

Abraham: Chceme, abyste věděli následující. Žádáte, ať už to slovně vyjadřujete nebo ne. Existuje vibrační realita, která je živá a reálná. Je silná… Ani se nám nedaří najít slova, která jsou dostatečně silná, aby znázornila bod přitažlivosti, kterým vibračně jste. Je velmi silný. Je to velmi, velmi silný proud. Časem jste se naučil skrze to, čemu lidé říkají pokus a omyl, že když se příliš snažíte, jste v napětí.

Vy jste jeden z mála lidí, o kterých bychom mohli říct, že nemají rádi být v napětí. Nemáte to rádi. Nelíbí se vám ten pocit napětí, tak do něj nechodíte. Spousta lidí by řekla: “No to nejste moc rozvážný. Moc se nesnažíte.” Ale těmto lidem byste odpověděl: “Nelíbí se mi ten pocit napětí.” My vám vysvětlujeme, co ten pocit napětí způsobuje.

Každý si vytvořil svůj vortex a každého ten proud volá. Ale většina lidí si nejsou vědomí toho, co to znamená, a nesnaží se záměrně se uvolnit a umožnit si jít s proudem. Tohle je ale celý proces záměrného tvoření. Neustále vysíláte žádosti, ať už o tom víte, nebo ne.

amazing-sunrise-2650-1366x768

Zdroj na ně odpovídá a stojí na tom místě přitažlivosti. Roli, kterou lidé v tomto hrají, je ta, že buď budete umožňovat nebo odporovat, buď na to půjdete zlehka nebo ztěžka. Jak přejdete do nefyzična, tak půjdete. Podle nás byste měli zažít něco z toho, oč jste žádali, zatímco jste tady ve fyzičnu.

Oceňujeme tuto konverzaci, protože jste pěkně ukázal, jak nechat věci se prostě stát. Doporučili bychom vás, abyste nikoho nenechali vás přimět do přílišného snažení, protože to nefunguje ani těm, kteří vás k tomu chtějí přimět.

Host: Děkuji.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

4 komentáře

  1. Super! Díky Dajwe za výběr a překlad 🙂

  2. DOKONALĚ!!!

  3. Oprava. DOKONALÉ!!!

  4. Perfektné! !!!
    Ďakujem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *