Kontrolování manifestací

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Sedíte v místnosti s doktorem a on vám dává diagnózu, kterou nechcete slyšet. Víte, co si myslí. Je to dobrá chvíle, se zeptat: Co si myslíte? Příšerná chvíle… protože on vám chce říct, co si myslí. Ale to, co si myslí, nic neznamená… nemá to nic společného s vaším vortexem. Nemá to nic společného s tím, co tvoříte. Takže se ho zeptat, co si myslí… tím si sám způsobíte potíže. O čem tedy s doktorem budete mluvit? Máte děti? Slyšel jsem na zahradě štěkat psa, když jsem s vámi byl na telefonu… máte psa?

Můžu vidět fotku vašeho psa? Máte toho dnes hodně? Jinými slovy… držte se mimo téma. Pokud si jste jistý, že nedostanete odpověď, kterou chcete slyšet. Jak uděláte svou vortexovou práci, dobrovolně vám řekne, co chcete slyšet. Chápete, co tím chceme říct? Vše je takové.

Můžete kontrolovat každou manifestaci… můžete kontrolovat zpětnou vazbu od každé osoby, můžete kontrolovat zpětnou vazbu od vesmíru, od všeho. Vesmír vám dodává ne realitu… není žádná statistika nebo realita, která by pro vás něco znamenala. Vesmír vám dodává jedinou věc… to, co chcete, do té míry, do jaké to umožníte. Nejste rád, že to víte? Nezačínáte cítit sílu toho, kým jste.

Můžete kontrolovat vše… není nic, co by bylo mimo vaši schopnost kontrolovat Nemyslíme násilně kontrolovat, ale kontrolovat ve smyslu ladění své vibrace na frekvenci, na které můžete získat manifestační zpětnou vazbu toho, co chcete. Na co jste se ptal? Jak dlouho to potrvá? Chcete to říct jinak? Jelikož nezáleží na tom, jak dlouho to bude trvat, jelikož si jsem jistý, že se tam nakonec dostanu, moje otázka je: Souhlasíte se mnou, že se tam nakonec dostanu?

Host: Souhlasíte?

Abraham: Nejste jedinou výjimkou v celém vesmíru. Rozhodně.

O tom není pochyb. Když po nás moc chcete, abychom vám to řekli, protože to chcete slyšet, tak nehledě na to, co říkáme, vy to stále neslyšíte. Víte, že neexistuje na světě dostatek ujištění pro někoho, kdo nevěří? A neexistuje dostatek negativní zpětné vazby, která by vám zabránila získat cokoliv, čemu věříte. Je tak vzrušující sledovat, jak se lidem rozsvítí.. překvapuje je to. Vidět je, jak něčemu nevěří, a pak spatřit úsvit jejich víry. Obsype vás husí kůže, jak si uvědomíte, dostal mě… promítá vše, co si myslí, na všechny ostatní, co zná, ale on právě dostal mě v mém jedinečném souladu se Zdrojem a mé schopnosti být, dělat nebo mít cokoliv, co chci. Postupně uslyšíte mnohem více. Dobrá chvíle na přestávku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Berte věci více zlehka

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Zde se dozvíte, co je z nejvyššího pohledu to, co ve skutečnosti každý z nás chce - nejsou to věci, lidi, ani nic materiálního. Tak co je to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *