Konzultace

 

Procházíte v životě něčím, s čím si nevíte rady? Nebo se chcete posunout dál v nějaké oblasti jako jsou vztahy nebo kariéra?

Nabízím Vám konzultační a koučinková sezení, ve kterých se zaměříme na to, co vás tíží,  a společně najdeme řešení, abyste se posunuli blíže k tomu, co chcete.

Často se stává, že v životě nemáme někoho, kdo by nám nabídnul jinou perspektivu na to, čím procházíme, abychom se posunuli blíže k tomu, co chceme, nebo si něco vyřešili. Proto je skvělé mít člověka, který vás bude provázet na vaší cestě a pomůže vám kdykoliv, když se vynoří nějaký problém. Když jsme na to sami, máme tendenci spadat do starých vzorců myšlení a chování.

To je důvod, proč Vám chci nabídnout tohle vedení a koučink.

Na co se zaměříme?

  • Váš momentální stav
  • Omezující přesvědčení a jejich změnu
  • Techniky, které vám pomohou se naladit na sebe a na to, co chcete
  • A více…

Tato sezení nebudou jen zaměřená kolem Abrahamova učení, ale půjdeme skutečně hluboko k jádru toho, co vás tíží – jakmile to zjistíme, mou podporou Vám pomohu si tím projít a dosáhnout změny, které jste vždy chtěli udělat.

Co zahrnuje konzultační sezení?

  • 60-90 minutový skype rozhovor nebo osobní setkání v Praze
  • Tipy a doporučení vztahující se k tomu, co momentálně chcete řešit
  • Cílem je inspirovat vás se aktivně podílet na podnikání kroků k tomu, co chcete

Reference

Konzultace a stejně tak první seznamovací video hovor s Davidem byly v přátelské atmosféře. Po konzultaci jsem zjistila, že se můžu strachu podívat do očí a nejvíc jsme vděčná Davidovi za to, že mi pomohl si uvědomit, že ať se ve svém životě rozhodnu jakkoli, že je to v pořádku, není žádné dobře nebo špatně. V našem životě se objeví situace, kdy je dobrý vhled osoby z venku, a v tomto případě David splnil všechna má očekávání.“Libuše Figa 

CENÍK

Úvodní konzultace: ZDARMA
Ostatní konzultace: Do poloviny února za příspěvek/dar (Poté 800-1000 Kč/sezení)

Objednejte si úvodní konzultaci zdarma níže už teď.