Kouření není škodlivé

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Když jsou naše těla schopná se úplně vyléčit znamená to tedy, že není nic špatného na tom kouřit tabák?

AH: Neexistuje nic špatného na ničem. Váš způsob vnímání… Jinými slovy: Dnes existuje víc lidí, kteří trpí z kouření tabáku škodlivými následky než před 10ti lety. A mnohem více než před 20ti lety. A není to kvůli nárůstu kouření, je to kvůli nárůstu odporu k tomuto tématu. Jinýmy slovy: Když říkáte Neměl bych to dělat, ale stejně to dělám. Tak to je ta nejhorší kombinace ve vaší vibraci. Dělat něco, čemu věřím že je škodlivé, je ta nejhorší možnost, kterou můžu zvolit.

Spousta lidí by na to řekla: No tak Abrahame, měli by to přestat dělat. A my bychom řekli: Spíš by měli přestat tlačit proti tomu. A lidé na to: Takže říkáte, měli by pokračovat v kouření? Nebát se toho a neměli by negativní následky? A my říkáme: Negativní následky nejsou kvůli tabáku, je to nevyvážená energie. Dobře. Lidé nechtějí tohle slyšet, protože je daleko jednodušší najít důvod. Je mnohem jednodušší říci: Tohle je důvod pro toto. Důvod pro vše co žijete, důvod pro vaši radost je soulad. Důvod pro absenci vaší radosti je nesoulad. Důvod pro vaše zdraví je soulad. Důvod pro absenci zdraví je nesoulad. Důvod pro váš blahobyt je soulad a lehkost. Důvod pro vaši nemoc je nemoc.

Jinými slovy: Rozhozená energie. Jednou nám řekla jedna žena: Abrahame, jsem pozitivní a jsem stále nemocná. Mám tohle a toto. Moje kamarádka je tak negativní a není vůbec nemocná. Co se děje? A my: Záleží na tom, jak rychlý je váš proud. Žila jste život, váš proud je rychlý. Musíte s ním držet krok. Život vás nutí jít dopředu a pokud nejdete dopředu se svým rychlým proudem, Jestli se držíte mimo, jestli myslíte takové myšlenky a vaše pravé já jde jinudy, ve vaší energii vznikne rozpor, která se projeví cestou nejmenšího odporu. A pro mnoho lidí bude ta cesta nejmenšího odporu, která byla dřív něco jiného, nyní věc jménem kouření.

Protože kolem podobných témat se soustředí spousta pozornosti, tak se jimi pak projevuje ten rozpor. Je to něco jako, když máte sen a během toho snu… Pamatujete jak jsme říkali, ne dnes ale dříve, že na co myslíte, co cítíte a co se manifestuje si vždy vzájemně odpovídá. A to co žijete ve snu vždy odpovídá vibraci vašeho bytí. Vždy. Takže. Vzbudil jste se někdy ze sna který měl spoustu detailů o věcech, které se vám děly ve skutečnosti? Říkáme, že jádro vašeho snu pochází z podoby vaší vibrace. vaší vibrace. Detaily vašich snů pocházejí z toho, co jste nashromáždili později. A stejné je to se všemi manifestacemi. Jejich jádro je ve vaší vibraci. Buď jdete se svým já nebo ne. Ale detaily přicházejí z toho co jste cestou nashromáždil. Pokaždé. Ale to co jste cestou nasbírali není ten pravý důvod.

Čtěte také:  Má matka má nevyléčitelnou nemoc

Pouze vibrační rozpor nebo soulad jsou zodpovědné za to co se děje. Pochopil jste to? Ano Takže, co není dobré je dělat něco čemu věříte že dobré není. Protože je mnoho kuřáků, kteří nezažívají negativní následky. Lékařská komunita by nejspíš toto naše tvrzení označila jako nevhodné. Ale my víme, že je to odpor, který vám škodí. A tak cokoliv…

Takhle bychom vám to pověděli: Už jsme o tom dnes mluvili. Když něco děláte, slaďte se s tím. Neříkejte: Chci to dělat, co vím že je špatné. Ale stejně to udělám. Protože to je nesouladná energie. A to je, co vám škodí. Tak pokud věříte že je to špatné, nedělejte to. A vy na to: Ale já jsem řekl, že to mám rád. Jen myslím, že mi to nesvědčí. A my říkáme. Ale to nejde. Nemůžete mít obě tyto věci aktivní ve své vibraci. A prospívat tím svému tělu a své vibraci. Jestliže věříte, že co děláte je špatné, tak to přestaňte dělat.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Dobra tema. Dakujem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *