Kouřím moc trávy

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Kouřím moc trávy. Jako hodně, hodně.

AH: Bum bum bum

Host: No a tím se vždycky dostanu do toho stavu bez odporu a relaxuju a jsem líný. A vzpomínám na radu, kterou jste nám dávali. Prostě to nech být a sleduj jak to k tobě přijde. No a teď jsem se dostal do bodu, kdy tomu sám nějak odporuju. Kvůli tomu, že právě nic nedělám.

AH: Vidíte, a to je ta věc. Tohle je důležitá věc, které musíte rozumět. Když něco chcete vibrační vzorce jdou v protisměru, můžete vyvinout vibrační vzorec, který vás zparalyzuje, Váš mozek říká: chci to dělat, váš mozek říká: potřebuju to udělat, váš mozek říká: měl bych to udělat, ale vy se nemůžete hnout, prostě jste paralyzovaní.

Takže chceme, abyste byli s tímhle v klidu. Všichni. A říkejte si věci jako například: Až přijde správný čas, ucítím to. Až bude mít hybná síla tu správnou rychlost, mé smysly jí zachytí. No a v mezičase je všechno OK. Protože, podívejte se na to takhle a můžete to aplikovat v jakékoliv situaci: Řekněme, že jste tady na cestě tam kam toužíte jít. Možná za novým milencem – to je docela jednodušší si představit, protože si pod tím můžete představit jiného člověka, který jde za svými tužbami. Možná je to finanční hojnost, možná je to tvůrčí úspěch. Možná je to jen tok kreativity. Prostě touha setkávat se s jinými za účelem inspirace k hudbě. Jste prostě na cestě k nějakému setkání.

A vy jste všichni tak odhodlaní, jak jste to vždy dělávali. Ať to stojí co to stojí, tak prostě všichni spěcháte a to místo. Jenže nikoho cestou nepotkáte. Tohle se stává vám vám všem často. Dáte do toho všechno, celou svou snahu, energii a akci, fyzickou energii, snahu, akci, Takže takhle makáte, tak jak vás to učili – když uděláš tohle, tamto, když půjdeš sem a ještě tam, uděláš ještě tohle, tohle, tohle a tohle pak se stanou všechny tyhle báječné věci. No a vy letíte na to místo kde mají všechny ty věci být. Ale peníze tam nejsou, milenec tam není, není tam ani to ostatní.

A důvod proč tam ty věci nejsou, teď nás ale poslouchejte. To musíte slyšet: Důvod je ten, máte úplně špatné načasování. Tohle je místo setkávání. Není to místo, kam všichni přijdou a budou čekat. Je to místo setkávání. Chápete to? Vy se tam potkáváte s těmi věcmi. A proto načasování je opravdu opravdu důležitá věc. A správné načasování je dílem inspirace vždy a za každých okolností.

Načasování je dílem inspirace, takže když jste rozrušený vaše načasování je vypnuté. Když jste naštvaný vaše načasování je vypnuté. Když se na něco silou vrhnete, načasování je vypnuté. Když se mermomocí snažíte věci uskutečnit, je to vypnuté. Protože jste chtěli věci uskutečnit, vaše načasování je vypnuté. Chcete být v tom pohodovém stavu kdy nápady k vám proudí. Lehce do vaší mysli a je to úplně stejný způsob jako když se před vámi najednou objeví vaše hudební nápady a vy je hned poznáte a lehce je přeložíte svými smysly do toho hmatatelného a slyšitelného. No a přesně takhle to funguje s impulsy ohledně všech ostatních témat. Všechny ostatní aspekty vašeho života se budou objevovat tímhle stejným způsobem.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pákový efekt & Síla souladu

A tohle jsou věci, kvůli kterým se musíte přestat obviňovat. My nemůžeme nikomu říkat, aby něco přestal dělat. V tomhle vesmíru nemůžete jen tak něco přestat dělat. V tomhle vesmíru můžete jen začít místo toho začít dělat něco jiného. Takže, dejte si prostě pauzu. Esther tomu říká opičí myšlení. Co se děje, je že vaše mysl se snaží být pořád aktivní. Protože Zákon přitažlivosti odpovídá na všechny myšlenky. A vám se stává, že když nepotkáváte věci, které chcete, tak se snažíte vymyslet proč se s nimi nestetkáváte.

Snažíte se obvinit třeba ekonomiku, nebo sami sebe. Prostě se snažíte přijít na důvod proč to nemáte. A to udržuje hybnou sílu v pohybu.

Host: Moc myslíme.

AH: Ano moc myslíte. Takže bychom vás rádi přesvědčili, abyste na chviličku místo přemýšlení raději procítili jestli jste na cestě za tím svým. Prociťte, jaké je cítit, jestli jdete se svým proudem. Prociťte ten pocit. Prociťte jaké je, když je všechno kolem vás v souladu. Možná se někomu bude zdát, že věnujeme prvnímu člověku v horkém křesle moc pozornosti, ale chceme abyste pochopili že o tomhle bychom vás chtěli učit každý den. Protože každý z vás má věci, které chce a ke kterým si tvoříte cestu.

A většina z vás lidí tam jde cestou slov a akcí, místo aby šli cestou vyladění na správnou vibraci. a žitím ve svém středu. Takže s vámi budeme mluvit mnoha různými způsoby, o tom jak najít správnou cestu. Ale to hlavní je, že když se něčeho bojíte, tak prostě držíte špatný vibrační vzorec.

Esther letěla minulý víkend do Stamfordu v Connecticutu a letadlo mělo nějaké zpoždění atd. A proto byla poslána jinou aerolinkou a na jiné letiště v LaGuardia. A v LaGuardia bylo špatné počasí. A kapitán letadla řekl: Jsme zaseklí /kvůli špatné viditelnosti/ nad Baltimorem. No, takže bylo opravdu krásně. Slunce právě zapadalo. Esther měla sedadlo u okna a prostě si to užívala, že sedí u okna v tomhle záseku.

No, mohla být frustrovaná protože už měla být dávno dole. Čekali na ní lidé s vybavením, které bylo opravdu důležité. Chtěla tam být, chtěla dodržet své závazky vůči těm lidem. Ale neměla na výběr. Nemohla prostě vystoupit. Takže mohla sedět na místě a cítit se frustrovaná, Nebo mohla relaxovat v tomhle záseku. Vzít si to nejlepší z tohohle záseku.

A vedle Esther seděla žena, a řekla i když spolu předtím nemluvily, protože pracovaly a Esther se podívala z okna a její nová přítelkyně se podívala z okna a uviděla jak to bylo krásné. Ty mraky, bylo jich mnoho byli nad těmi mraky. A slunce bylo také nad mraky, svítilo a bylo to opravdu krásné a slunce se zrovna chystalo zapadnout a Esther řekla: Slyšela jste někdy o zeleném paprsku? A ta žena řekla: Co je to? Esther řekla: No někdy, když jsou dobré atmosférické podmínky tak slunce prostě zapadne za horizont a udělá se takový zelený záblesk. Esther řekla, pozorovala jsem ho tisíckrát a viděla ho dvakrát. Ale vždycky se dívám jestli ho uvidím. když jsou ty správné podmínky. Esther řekla: Tak se podívejme.

Čtěte také:  Vánoční vzkaz od Abraham

A pak: pfffff Zelený paprsek. Esther si pomyslela: Tenhle zásek není tak špatný. To není až tak špatný zásek. Jinými slovy, Vesmír mi stále přináší skvělý život. Skvělé nové přátele, skvělé zážitky. Nejdu přesně tam, kam bych chtěla, protože bych už delší dobu chtěla být na zemi. Už dávno bych chtěla být v hotelu. Místo toho jsem nad Baltimorem. V záseku a žiju šťastně na věky věků nad Baltimorem. A v tu chvíli se objevil nový kousek skládačky, který chceme vysvětlit.

A ten je: Jak dlouho můžeme zůstat nad Baltimorem? A najednou pilot řekl: Lidi, nemáme moc benzínu, abychom zůstávali dál v tomhle záseku. A Esther si pomyslela: Aha tak je to, teď je nám to jasné. Nemáme dost benzínu, abychom dál zůstávali v tom záseku. Musíme do té rovnice přidat další položku. A pak se ozvalo: Právě se chystáme přistát v LaGuardia. A Esther pomyslela: Vždycky je to tak! Je to tak? Prostě vždycky se najednou objeví nějaký nový faktor, který je silnější. A když jste v tom záseku, tak nový faktor rozptýlí váš odpor. A vaše touha se najednou stane dominantní.

Chápete to? Rozumíte té analogii? Touha být na zemi, což si přeje kapitán i jeho tým, a všichni cestující kteří tam jsou, nebylo jejich cílem zůstávat v tom záseku nad Baltimorem navždy. A z toho jste frustrovaný. Udržujete sám sebe ve vibraci takového záseku, protože neděláte jedinou věc na které záleží. Což je uvolnění odporu, tím že necháte to co je a vezmete z něj to nejlepší. Nenašli bychom lepší slova a platí v každé situaci. Prostě se vrelaxujte do toho kde jste a vezměte si z toho to nejlepší.

Vezměte si ten nejlepší pocit, který můžete. Prociťte úlevu, prociťte osvobození. A pak vám letecký tým dá impuls, a vy zaregistrujete svůj posun k přistání po kterém toužíte. Ano, chci přistát. Nebojte, všechno se vám podaří.

Host: Musím si začít užívat ten zásek. Ano. Dokud se to prostě nepohne vpřed.

AH: Ano. A nehulte pořád tu marjánu.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

2 komentáře

  1. Ahoj! Díky za pokračování stránek, je to výborné. Chtěla jsem přispět pomocí formuláře dole, ale bohužel hlásilo Error. Použiju tedy přímo účet, který mám v bankovnictví od minule. Ješte jednou díky.

    • Dobrý den Heleno,
      děkuji za upozornění. Vašich příspěvků si velmi cením a omlouvám se za komplikace. Je nějaká chyba v darovacím formuláři, pracuje se na odstranění tak snad brzy bude fungovat. Aby toho nebylo málo, tak mi přestaly chodit taky hlášky na email, že tu někdo komentuje. Proto jsem si Vašeho komentáře všimla až nyní náhodou. Děkuji
      a přeji hezký vikend 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *