Abraham Hicks – Krása kontrastu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Jste ochotná být stručná?

Host: Bude to stručné, protože od chvíle, co jsem se posadila, se vše krásně změnilo. Minulý týden jsem vám napsala dopis, a vaše úvodní slova byla váš dopis zpět pro mě. Každé slovo bylo přesně takové, jaké jsem potřebovala slyšet. Svůj notes jsem odložila, už jsem nepotřebovala odkaz na to, co chci říct. Jen chci v krátkosti sdílet, že když jsem tady dnes ráno jela, manifestovala jsem si uvědomění. Jsem umělkyně…

Abraham: Než budete pokračovat… chceme to od vás slyšet… jen zde chceme něco zmínit. Je to o tom se připravovat být připravena, to chápete? Víme, že ano. Každý moment je manifestace. Každý moment je manifestace. Manifestace něčeho. Počáteční manifestace je manifestace uspokojení. Vaše slova byla skvělá… “Manifestovala jsem si uvědomění,” takže říkáte, že vibrace, vibrace, vibrace se změnila do myšlenky, která se změnila do myšlenky, která je dostatečně velká, že ji vnímáte jako uvědomění.

Jen chceme to, co jste zažila, vložit do scénáře, který jsme tady popisovali, abyste pochopila, o čem mluvíme. Uvědomění…

Host: Celý život jsem byla mistrem prvního kroku, dokud jsem asi před osmi měsíci nenarazila na vás a vaše učení. To uvědomění souvisí s kontrastem. Jako umělkyni mi tohle ráno došlo, že když tvořím své umění, hledám kontrast, vytvářím kontrast, zvětšuji kontrast, protože v tom je na obraze krása. Bez kontrastu by vlastně žádný obraz nebyl. Ano. Tak jsem si říkala: Proč se nemohu dívat na svůj životní kontrast s takovou radostí a krásou?

durdle_door_beach-wallpaper-1366x768

Abraham: Líbí se vám, jak se její myšlenky vyvíjely? Myšlenka, myšlenka, myšlenka… Ano. Vyždímejte to, běžte s tím dál. Oni jsou připravení, chtějí to.

Host: Chtěla jsem požádat o vyjasnění, jelikož vím…

Abraham: Jen tohle vyždímejme. Máte tendenci se dostat do dobrého místa, a jak tam jste, říkáte: Můžeme nyní ten problém vyřešit? Co jste říkala o kontrastu?

Host: Je na mých obrazech tak krásný. Když ho tam není dost, obraz je nudný, nevzrušuje mě, není tak inspirující. Tak obrazům dávám kontrast, aby se lidi nad nimi pozastavili.

Abraham: Jak obraz nabývá formu na plátně, začíná obecně a nejasně?

Host: Rozhodně.

Abraham: A postupně je jasnější a výraznější? A jasnější a jasnější a jasnější?

Host: Ano.

Abraham: To, co popisujete se svými obrazy, je přesně to, co chceme, abyste cítila ve svém životě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Účel života

Tohle je velmi dobrá chvíle na přestávku.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *