Abraham Hicks – Kým skutečně jsme?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video i s obrazem z workshopu na konci):

Host: Ještě jedna otázka. Při jednom sezení jste mluvili s mužem ve Filadelfii, který měl rakovinu. Řekli jste mu, že se musí sladit s tím, kým skutečně je. Také jste řekli, že to pro něj bude obtížné, protože to hodně chtěl. Mohli byste více vysvětlit to, kým skutečně jsme?

Abraham: Myslíme tím následující. Žijete si svůj život, poznáváte, co nechcete, a na základě toho to, co chcete. A to, co chcete, tvoří to, kým skutečně jste. Kdykoliv cokoliv zpracujete, a dospějete k osobní preferenci, děláte to i na buněčné úrovni… vypouštíte rakety, které vyvolávají evoluci vašeho druhu a evoluci vašeho vědomí a všeho, s čím máte co dočinění. A to je to, kým skutečně jste.

Neukazujeme už tady dolů, ale tady nahoru a říkáme: To je to, kým skutečně jste na tom vysokém disku. Jakmile se díky životním zkušenostem dostanete na ten disk a budete tím svým větším já, máte tak větší… zodpovědnost není správné slovo, ale více vám prospívá držet krok s tím, kým jste, protože čím více budete držet krok s tím, kým jste, tím méně odporu ve vás bude, a tím radostnější váš život bude. Lidé někdy vyskočí z letadla a nemají padák. Jsou na tom místě, kde neví, co dělat. Je to snadné… kdybychom s nimi mohli mluvit vibračně, pomohli bychom je dostat tam, kde chtějí být. Někdy jsou lidé v procesu přechodu do nefyzična, protože tam chtějí být. Někdy jsou v procesu uzdravování, protože to chtějí. Je to individuální.

Ale každý z vás si to musí zjistit pro sebe. Zjistíte to jedině na základě svých vlastních emocí. Proto jsme rozlišovali mezi tolika lidmi, kteří usilují o manifestace, přebírají hromady manifestací v takovém procesu hodnocení. Nechceme, abyste realitě dávali nějaké nálepky a škatulkovali ji. Chceme, abyste realitu tvořili. Nechceme, abyste ji měřili a porovnávali. Toho jste dělali tolik, že vás to zaneprázdní na 20 nebo 30 let manifestování. Je pro vás připraveno tolik bodů přitažlivosti. Jen se s nimi musíte nějak sladit.

marvelous_universe-wallpaper-1366x768

Není to složité. Jak o tom teď mluvíme a používáme různá slova, tak to nezní, že to není složité, ale spíše, že to je složitější, ale kdybychom vám jen řekli: Najděte šťastnou myšlenku a fixujte se na ní, což vás přiměje si vybrat ten disk a vše, co chcete, si přitáhnete, byl by to konec semináře. To je vše. Buďte šťastní. A pak řeknete: Chci být šťastný, ale nevím, jak. My na to: Přestaňte to říkat. A vy: Dobře, ale pomozte mi být šťastný, a pak to přestanu říkat. My říkáme: Musíte najít způsob, jak být šťastný. Vy: Nevím, jak. My: Tak najděte způsob, jak být méně nešťastný. Najděte způsob, jak být méně nešťastný.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč lidé žijí ve strachu?

Vypracujte se nahoru po emoční stupnici, pokud chcete, ale existuje jednodušší způsob, než se vypracovat po této stupnici nahoru. A tím je jít do postele a přerušit zlou kletbu. Jak se ráno probudíte, pokuste se si vybrat lépe pociťující disk. Pak sledujte, co se stane. Než se nadějete, budete důvěřovat zákonu přitažlivosti, ale co je však důležitější, budete důvěřovat své schopnosti se zaměřit do vibrační frekvence která zákonu přitažlivosti umožní vám dodat to, co chcete, dodat to, kým jste, dodat vám výsledky životů, které jste prožili, a výsledky vašeho stávání se tím, kým skutečně jste.

To, kým jste, ani nedokážeme začít popisovat. Jste geniální tvůrci, kteří přišli do této přední časoprostorové reality za účelem to promíchat v dokonalém, vibračním kontrastu a rozmanitosti záměrně za tím účelem vypouštět rakety touhy pro expanzi a vývoj všeho, co je, a s chápáním, že máte v sobě systém vedení, díky kterému v této rozmanitosti můžete najít rezonanci s nejvíce vyvinutým bytím, kterým jste si umožnili být. Věděli jste, že je možné žít šťastně až na věky. Věděli jste to. Většina z vás žije šťastně a ne tak šťastně, šťastně a ne tak šťastně. To je ale proces o třech krocích. Vše je v pořádku. Stačilo?

Host: Ano. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *