Ladění se na pocit lehkosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

V tuto chvíli se nic nemusí stát. Jestli si budu hledět své práce v tuto chvíli, nijak nezmění výsledek tohoto. Mám právo a schopnost se uvolnit do svého dobrého pocitu. Chápu, že vesmírné zákony fungují přesně. Neustále se lepším v jejich používání pro sebe. Vím jistě, že mám schopnost se zaměřovat. Rozumím síle zaměřování. Miluji inspirovanou akci. Cítím sílu v inspirované akci. Miluji pocit inspirované akce. Miluji spolupráci s vesmírnými zákony. Rád se pohybuji k tomu, co chci. Miluji ten pocit hybnosti. Líbí se mi představa vesmírné páky. Líbí se mi představa, že mám přístup k energii, která tvoří světy, a mohu ji skrze své zaměření vysílat. Mám rád výsledky, které mi soulad přináší. Jsem si vědom výsledků ze souladu.

Tento pocit lehkosti, který cítím, je manifestovaný důkaz, že se dostávám do souladu se svou mocí. Cítím, že když v tomto budu pokračovat, začnou mi proudit inspirované nápady. Cítím, že tohle není nesprávná akce… tohle je nejvíce správná akce, jakou jsem za nějakou dobu našel. Vracím se ke svému pocitu síly, ke své přirozenosti. Cítím, že se dostávám do souladu se sílou vesmíru.

Cítím, že se dostávám do souladu s tím, co mám ve vortexu. Věřím, že zákon přitažlivosti shromažďuje spolupracující složky. Věřím, že v tomto cvičení, které nyní dělám, se stávám více jednou z těch spolupracujících složek. Věřím, že na tom vysokém létajícím disku, kde jsou všechny spolupracující složky s tím, co chci, mně to nepřinese jen dobré výsledky časem, ale mám dobré výsledky nyní díky tomu, jak se nyní cítím Věřím, že takto se mám cítit. Věřím, že mám být na sebe pyšný, že se mám cítit nepřemožitelně, že mám cítit vlastní sílu. Věřím, že mám směřovat energii, co tvoří světy. Věřím, že prosévání a zkoumání bylo právě o tom.

Věřím, že jsem na správném místě ve správný čas. Miluji svou vitalitu, svou schopnost jít do akce. Chci skočit do akce. Chci věci uskutečnit. Chci být spolupracující složka. Chci být záměrný tvůrce svého života. Miluji pocit, jak energie mnou proudí. Miluji tento pocit posílení. Miluji, když se napojím na energii, která tvoří světy. Miluji, když ji směřuji k tomu, na čem mi záleží. Miluji nápady, které ke mně proudí. Miluji nápady, které přijdou příště. Miluji svět, ve kterém žiji. Miluji všechny tam, kde jsou.

Čtěte také:  Andělé, duchovní průvodci a nefyzické bytosti

Oceňuji všechny akčně orientované lidi v tomto světě. Zbožňuji ty, kteří jdou do akce, nehledě na okolnosti. Raduji se z těch, kteří jednají na základě inspirace. Miluji být ten, kdo jedná na základě inspirace. Miluji tento svět orientovaný na činy, kterého jsem tak živou součástí. Jsem šťastný, že chápu vesmírné zákony. Jsem šťastný, že jsem se tady a teď přesměroval. Jsem tak šťastný, že jsem našel vysoký létající disk, že jsem vyždímal hybnost toho disku… cítím, že ten pocit mám v sobě aktivní, cítím, že jsem udělal dobrou práci a že důkazy tohoto dne mi ukážou soulad, kterého jsem dosáhl. Očekávám dnes spoustu inspirace.

Očekávám hodně sladění se s lidmi, kteří jsou na tomto disku. Tohle je jeden z nejproduktivnějších momentů, jaké jsem kdy strávil. Jsem šťastný, že jsem si udělal čas na to, dělat to, na čem nejvíce záleží. Dělat to pro sebe, pro svět a pro ostatní, se kterými budu spolutvořit. Jsem šťastný, že jsem se stal spolupracující složkou s energií, která tvoří světy.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *