Abraham Hicks – Láska a oceňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Děkuji, že jste tady. Minulý večer jsem měla konverzaci u večeře, která mě přiměla přemýšlet nad tím, že když jdu do postele, dělám takový večerní rituál, objímám svůj polštář a říkám si: Miluji tohle a toto a tohle. Přeříkávám si všechny věci ve svém srdci, které tolik miluji.

Abraham: To chvíli musí trvat…

Host: Dokud neusnu. Můj kamarád mi řekl: Já mám večerní rituál a já říkám: Děkuji… Já mám oceňování. Přemýšlela jsem… snažila jsem se cítit vibraci lásky…

Abraham: Tato konverzace se nám líbí, protože souvisí s tím, o čem jsme chvíli mluvili dříve, o dávání a přijímání, o tom, že jde o stejnou vibraci. Když oceňujete to, co bylo dáno, jde o stejnou vibraci jako děkovat za to, co bylo dáno. Když oceňujete, vaše ocenění směřuje ven, tak vyvolává cyklus… nemůžete děkovat bez oceňování.  Zamyslete se nad tím, co je doslovná definice oceňování. Je to přidávání více k něčemu. Vaše otázka tedy je?

Host: Ráda cítím… odpuštění v sobě podle mě stále obsahuje pocit oběti, takže ocenění je o dost vyšší vibrace. Zajímá mě, jestli láska a ocenění je to stejné?

Abraham: Jsou to stejné vibrace, ale my používáme slovo oceňování častěji, protože není zatíženo tolika předsudky. Když většina lidí mluví o lásce, spojují si ji se svým pocitem ztracené lásky, nebo chybějící lásky nebo nedostatkem lásky. Když lidé na planetě říkají slovo láska, je v tom energeticky více vibrace nedostatku. To samozřejmě není vždy pravda. Když rezonujete s láskou, tak to slovo používáte.

friends_jump-wallpaper-1366x768

 

Oceňování je pro většinu lidí lepší slovo než láska, protože s sebou nenese nedostatek. Na slovech ale tolik nezáleží. Mohou možná tak povzbudit vibraci, která je ve vás aktivní. Ale je to o tom nalezení pocitu. Oceňování něčeho, co je před vámi, jako váš polštář, vás může dostat do vibrace, která povede k něčemu více a více. Jak ale usínáte, chcete svou mysl ztišit.

Čím jste ve svých myšlenkách více ztišená…. když se nad tím zamyslíte… vaše vyšší Já je na místě bez odporu. Chtělo se vám někdy jít spát, ale nedařilo se vám usnout? A vážně jste chtěla usnout? Vaše mysl je příliš aktivní, tak nejste v souladu se spánkem, protože nejkvalitnější spánek… tohle jsme ještě neříkali… ten nejkvalitnější a nejhodnotnější spánek je naladění nebo soulad s energiemi vašeho zdroje.

Čtěte také:  Když očekáváte, že druzí vyřeší vaše problémy

To je důvod… lidé se ptají: Co odpočinek? Odpočíváte, jak tady sedíte. Vaše svaly odpočívají… k odpočinku nemusíte spát. Ale přínos spánku je ten, že zklidňuje vaši mysl a dává vám příležitost zpomalit hybnou sílu nechtěného a najet na hybnou sílu chtěného.

Když spíte, nehledě na to, o čem sníte, nebo i jaké máte první myšlenky hned po probuzení, dosáhli jste během toho spánku dobré věci, protože jak jste spali, tak jak když meditujete, našli jste rezonanci nebo harmonii s vaším zdrojem. Potenciál pro dosažení souladu po odpočinku je nyní vyšší. Zamyslete se nad tím z hlediska akce oproti umožňování, uskutečňování věcí oproti dovolování věcem, ať se stanou.

Lidé jsou někdy tak odhodlaní uskutečnit nějaké věci, že si ani nedovolí spát. Nedělají tu věc, která nejvíce usnadňuje napojení se na moc toho, kým jsou. Nemluvíme o dlouhém spánku, neříkáme, že potřebujete určité množství spánku, jen říkáme, abyste si umožnili ten čas souladu, aby to, kým skutečně jste, mohlo být s vámi během dne přítomno.

Čím více to budete dělat, tím lepší pocit budete mít z každé kroku dopředu do každého dne, což je celý smysl toho všeho. Nikdo z vás sem nepřišel věci dokončit nebo opravit pokažené věci. nebo změnit svět nebo pozměnit svět nebo i přijít na to, co je na světě správné a špatné. Přišli jste si užívat své vystavení životu a svůj vývoj, který je absolutní.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *