Abraham Hicks – Léčitelé a léčení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Jste občerstveni?

Dav: Ano.

Abraham: Dobrá. Co teď?

Host: Zdravím. Chtěl bych vědět, jakou roli vnímáte u nás, kteří mají profesi v lékařském průmyslu.

Abraham: Utišující. Pozitivní očekávání. Nenechávání současných podmínek ovládnout vaši vibraci, což zpomaluje proces léčení. Umožnění si být optimistický nehledě na okolnosti. A to odrážet jakkoliv můžete těm, kteří to chtějí slyšet.

Host: Kdysi jsme si o tom povídali. Něco jsem zmínil a vy jste řekli: Proč máte tendenci hodnotit současný stav svých pacientů? To úplně změnilo, jak vše dělám. Jsem povoláním chiropraktik, ale to už ani moc nedělám.

Abraham: Berete z toho tu podmínku. Což se zdá absurdní těm, kteří k vám chodí léčit svůj stav. Samozřejmě to v tom hraje roli, ale musíte se zaměřovat na vibraci.

jumping_dolphin-wallpaper-1920x1080

Host: Považuji se spíše za člověka, co druhým asistuje a povznáší je.

Abraham: Utišovat něcí vibraci a pomáhat jim ve vztahu k jejich vortexu je to nejlepší, co můžete udělat. Pokud jste tedy v situaci, kde je vaše asistence očekávána, a chápete, co je ve vašem pořadí utišování první, pak druhým můžete velmi pomoct.

Host: Tento týden mi pacientka řekla: “Jste úžasný léčitel,” a já na to: “Ne, promiňte. To nemohu přijmout.” “Proč?” zeptala se. A já: “Protože jste dokonalá taková, jaká jste. Vidím vás jako dokonalou.”

Abraham: To je jak naši studenti říkají: “Jak tedy dostanu peníze z vortexu do banky?” Pacientka řekne: “Jsem dokonalá taková, jaká jsem, ale necítím se moc dobře, možná byste mi s tím mohl pomoct.” Pokud vám někdo řekne, že jste úžasný léčitel, a je pro něj prospěšné, aby tomu věřil, tak to podporujeme. Hledejte cestu nejmenšího odporu. Pokud by vaši pacienti chápali co vy, tak by nebyli v té situaci.

Host: Často lidé chtějí mluvit o svých problémech. Snažím se co nejrychleji je nasměřovat na něco, co se jim v životě daří. Někdy chtějí stále mluvit o problémech.

ocekavani

Abraham: Lidé jsou tam, kde jsou, a to se pro ně zdá podstatné. Bylo by od kohokoliv z nás tak trochu zlé jim říkat, že není. Musíte jim vysvětlit, že to, kde jsou, musí být nepodstatné, protože jinak se nikam jinam nedostanou. Vyžaduje to trochu popisu.

Host: Bylo by tedy prospěšné jim říct: “Víme, kde jste. Co tedy chcete?”

Abraham: Samozřejmě. Ale snažit se od nich dostat nějaká slova nic moc nevyřeší, obvzláště když se necítí dobře. Někdy může být lepší, když budete tím zázračným léčitelem.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nová definice jógy

Host: Chápu.

Abraham: Když jim řeknete: “Váš potecniál pro zdraví je silný. Cítím ho ve vašem těle.” Čekám, že se snadno zotavíte. Z toho všeho, co vím a viděl jsem…” Mluvte slovy, která uvolní ne jejich tělo– i když ho uvolní– ale která uvolní napětí v jejich vibraci. Kdyby to lidé chápali… pokud by medicína byla ochotná utišovat ještě před důkazem, který potvrzuje to utišování, tak ten důkaz se objeví. Ale dokud medicína říká: “Nemůžeme doufat. Nemůžeme jim dávat falešnou naději. Jejich stav se neshoduje s nadějí, tak jim ji nemůžeme dát.” Na to říkáme – běžte někam jinam.

1968696

Host: Viděl jsem to u své matky, která před pár lety zemřela. Zhmotnila si rakovinu. Její lékař mi řekl, že jí zbývá možná jen pár měsíců. Tak jsem se na ni podíval a řekl: “Mami, zbývá ti pár měsíců.” A ona na to: “Ať jdou někam.” O pět a půl let později… se rozhodla odejít…

Abraham: Každý si tvoří svou realitu. Je krásné, když si to uvědomíte, že? Mezitím, jak jste na tomto místě, kde za vámi chodí lidé a očekávají od vás nějaké vedení, je dobré, pokud vaše vedení se může sladit s vedením jejich vnitřní bytosti. Pokud jim neumožníte, aby jejich současný stav vás vyděsil, vybral jste si dobrou profesi, kde vás jen tak nic nemusí vyděsit, pak je logické, že komukoliv můžete obrovsky pomoct. Ještě něco?

Host: Ne. Děkuji.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Tři věci, které prospějí zdraví vašeho těla

Přepis (video na konci): Host: Mám dvě rychlé otázky. Na první jsem se včera zapomněl …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *