Abraham Hicks – Lze obejít fyzikální zákony?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: O zákonu přitažlivosti jste mě naučili…

Abraham: Sám zákon přitažlivosti vás o něm naučil, protože slova neučí.

Host: Zažil jsem věci, které bych bez vašeho přičinění považoval za nemožné.

Abraham: Možná. Ale my bychom nepřipisovali zásluhy někomu, komu nepatří.

Host: Super. Jsem úžasný.

Abraham: Já zjistil, jak se řídit svým naváděcím systémem. A je tak skvělé vědět to, co vím. A děkuji Abrahame, že jsi byl nápomocnou složkou.

Host: Chápu. To, kde narážím tak trochu na překážky, je že spousta lidí má za to, že fyzikální zákony jsou nepopiratelné. Je možné, že zákon přitažlivosti je níže než fyzikální zákony? Může někdo plně uvěřit tomu, a je možné, že když člověk sní něco jedovatého, tak tělo to přemění na bílkoviny?

Abraham: Ano. Ale zde je jedna věc. Znovu to souvisí s cestou nejmenšího odporu. Někdo, kdo takový scénář přednese, je někdo, kdo při jeho přednesení má daleko do souladu. Záměrem diskuze takového člověka je zpochybnit podmínku, která drží silné přesvědčení. Pokud to přesvědčení je součástí rovnice, není v tom soulad a bez souladu není vedení. Vytvořil jste nemožný scénář. Máme pro vás pár otázek.

1369495

Věříte, že zákon přitažlivosti je stálým vesmírným zákonem?

Host: Ano.

Abraham: Uznáváte, že vaše vyšší Já to zcela plně chápe?

Host: Ano.

Abraham: Uznáváte, že vaše vnitřní bytost existuje jako vibrační kombinace všeho, čím jste se dosud vibračně stal?

Host: Ano.

Abraham: Věříte, že zákon přitažlivosti na ten bod přitažlivosti odpovídá?

Host: Ano.

Abraham: Cítíte mocné volání ve vývoji toho, čím jste? Jinými slovy… Uznáváte, že ten vibrační stav bytí se vyvíjí?

Host: Ano.

Abraham: Když jste uvolněn, cítíte, jak zbytek vás ten stav následuje?

Host: Ano.

Abraham: Cítíte, když naleznete nějaký důvod, že ho používate jako záminku ho nenásledovat?

Host: Ano.

Abraham: Věříte, že když jste vibračně v souladu s tím, kým jste, že inspiraci, kterou obdržíte, jste schopen převést do chování a činu. Věříte, že účelem takové inspirace je uspokojení všeho, co chcete?

Host: Ano.

Abraham: Myslíte si, že za takových okolností byste byl inspirován vypít bělidlo?

Host: Ne.

rainbow-vortex

Dobře. Kdybych byl vážně šťastný a v souladu, mohl bych projít touto zdí, kdybych tomu věřil? Co? To je soulad.

Abraham: Odpověď na tu otázku musí být ano. Protože tohle je opodstatněný výrok. Cokoliv chcete mít, dělat nebo být, můžete dosáhnout. Pokud jste v životě dospěl k závěru, že vám zdi překáží… tak vypouštíte tyto rakety touhy, abyste byl… co jste to říkal? … úplně svobodný. Nesvázán podmínkami, které vám stojí v cestě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Zábava z ignorování reality

Jak se dostanete na místo, kde ze sebe postupně uvolníte všechna přesvědčení o nezbytných podmínkách, vaše vibrace vám umožní dosáhnout čehokoliv.

Host: Krása. Super.

Abraham: A dostanete se tam rychleji, pokud se to nebudete snažit nikomu dokázat. Esther se probudila, když se poprvé přestěhovali do Saint Antonia do malého statku, který si pronajímali. Ležela v posteli a poslouchala rytmus Jerryho chrápání. A oceňovala svůj úžasný život a jak dobře se v té chvíli cítí. Posléze zvenku uslyšela něčí kroky. Byla to dlouhá štěrková cesta ke statku a Esther slyšela někoho po ní přicházet.

1969649

Vstala z postele a podívala se z okna, které tam není. A uviděla strašáka, Tin Mana, lva, Dorothy a psa Toto, jak se všichni blíží k domu. Prošla přímo skrz zeď, vyšla ven a pár minut si s nimi povídala… všichni jsou moc milí. Jsou to existující myšlenkové formy, protože na ně myslí milióny lidí. A Esther v bdělém stavu, bez snahy někomu dokázat přítomnost nebo absenci zdi, měla reálnou zkušenost, tak reálnou jako co kdokoliv z vás kdy zažije. Takže… Ano. Esther dokázala, o čem mluvíte.

Ale vy chcete vědět, jestli Esther dokáže projít touto zdí. A my na to: Pokud v lese spadne strom a není tam nikdo s ušima, kdo by převedl vibrace pádu stromu do zvuku, došlo ke zvuku? Odpověď je ne. Protože pokud tam není nikdo, kdo by vibraci převedl do obdoby, kterému říkáte zvuk, pak ke zvuku nedošlo. Došlo k vibraci. Když váš pes slyší něco, co vy ne, byl tam zvuk? Věříte, že ano. Ale z vašeho vnímání tam žádný zvuk nebyl. Nic, co jste převedli.

sun-sucked-in-to-the-vortex-fantasy-hd-wallpaper-1920x1080-5444

Co je v této konverzaci potřebné pro uspokojení? Vynechejte z toho všechny ostatní. Přijměte znalosti své vnitřní bytosti. Hledejte soulad kdekoliv, kde ho můžete najít. A opakovaně se do něj dostávejte. A pak si ukažte, co dokážete, co se vymyká normálnosti toho, čeho dosahují ostatní. A proto je bezpodmínečná láska a soulad pro vás tak výhodný. Pokud se svazujete tím, co jsou druzí ochotni přijmout, omezujete se v pohybu vpřed. Proto se věda pohybuje vpřed tak pomalu. Musí totiž s sebou táhnout všechny ostatní, kteří jsou na různých vibracích.

Proto se tolik lidí neuzdravuje tak, jak chce. Musíte se osvobodit od podmínek, které vás svazují. Včetně toho, co si druzí o čemkoliv myslí. A pokud pro vás bude to nejdůležitější, co vaše vnitřní bytost ví o tomto a tomto… pak budete dělat věci, které vás budou těšit. Jen buďte bez potřeby mít souhlas od ostatních. O tom je celý tento den. Pokud hledáte potvrzení od svého souladu, jste svobodný a neporazitelný tvůrce, kterým jste sem přišel být. Pokud potřebujete potvrzení, chápání nebo odůvodnění druhých, pak do toho vnášíte odpor, nejste v souladu s tím, kým jste, neprožíváte radost a jste naštvaný na druhé za jejich zaostalost.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše skutečná síla

Host: Dokonalé. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. Každé ráno se těším, co nového si poslechnu (a přečtu v titulcích). Dnes mám narozeniny a tento rozhovor na mě působí jako jeden z nejdokonalejších. Moooooc děkuji za překlad Dajwe!!!
    Přeju krásný vortexový den!
    Tom

    • Tome, tak to máme úplně stejně, já se taky vždycky ráno těším, co si pustím :))) vždycky ráno začínám Abrahamem :))) a tohle video mi přišlo taky úplně super :))) jako… myšlenky, o kterých si myslím, že jsou pravda, ale radši o nich nemluvím, protože mi přijdou “AŽ MOC” … a pak koukám, jak je to oblíbené video a kolik lidí je podobně naladěných :))) to miluju… :)))) :))) a dodatečně vše nej k narozkám :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *