Abraham Hicks – Magický zákon & Rada na vyřešení finančních potíží

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Nedávno jsem začala číst Abrahamovo učení. Máme spoustu problémů kolem peněz. Můj manžel je na volné noze, já jsem máma v domácnosti. Díváme se na svou finanční situaci a snažíme ji vylepšit.

Abraham: To nemůžete dělat.

Host: Ne?

Abraham: Nemůžete se dívat na svou současnou finanční situaci a vylepšit ji. Když se díváte na svou současnou finanční situaci, získáte více své současné finanční situace. Je to zákon. Jak mluvíte o tom, jak věci jsou, jaké máte potíže, vlastně máme takové potíže, že tomu říkáme problém… je to problém. Pak si říkáte: Prozatím jsme tady uvízlí. Protože to, co máme, je to, o čem mluvíme, a to, o čem mluvíme, je to, čeho získáme víc. Rychle jsme to dobře vyjádřili, že?

Host: Četla jsem o vašem učení a naprosto tomu věřím. Cítím to… Používáte příklad jít po proudu nebo proti proudu.

Abraham: Povíme vám něco konkrétního pro tuto situaci. Neděláme si z tohoto srandu. Viděli jsme stovky, ne-li tisíce lidí, kteří v prvním týdnu hraní této hry dosáhli dostatečného pohybu, že věděli, že za to mohla tato hra. Sežeňte si 2000kč bankovku. Neplaťte za něco. Vemte si ji odněkud jinud.

Sežeňte si 2000kč bankovku. Dejte si ji do kabelky nebo peněženky. Mějte ji u sebe. Záměrně uznávejte, že ji tam máte. “Jdu do obchodu a mám svou 2000kč bankovku. Jdu do parku a mám svou bankovku. Procházím se a mám svou 2000kč bankovku. Jdu do postele a mám svou 2000kč bankovku. Říkala jsem vám, že mám tuto 2000kč bankovku? Mám tuto 2000kč bankovku, která představuje kupní sílu, která je tady a nyní snadno dostupná. A budu ji dnes myšlenkově vydávat za tolik věcí, které mě napadnou. Není to fiktivní. Není to hra s vizualizací.

2000-kč

Mám u sebe 2000kč bankovku a mám ji v kapse. Hele, mohu si koupit tu kabelku, pokud chci. Hele, kdybych chtěla, mohla bych vás pozvat na večeři. Mohla bych udělat tohle, mohla bych dělat tohle, mohla bych provést tohle. Mohu dělat tohle.” Toho dne tu bankovku myšlenkově vydáte za něco 100x. Kdykoliv ji za něco vydáte, pohybujete se s proudem v tom smyslu, že to povyšuje váš skutečný pocit osobní prosperity v daný moment.

Jinými slovy vás to pobízí vibrovat trochu tím směrem prosperity. Může to vypadat i opačně, když si řeknete: Mám 2000kč bankovku, ale neodvažuji se ji vydávat. To má opačný účinek. “Mám tuto 2000kč bankovku, a pokud bych chtěla, mohu mít tohle, tamto, toto, tohle.” Záměr používání této bankovky… někdo řekl: Abrahame, nebyli jste asi dlouho ve fyzičnu, protože s 2000 Kč se daleko nedostanu. My na to: Pokud ji dnes vydáte 100x, tak to je dost daleko. To hlavní je, jakou vibraci to ve vás vyvolává. To je to důležité, protože začnete cítit silnější pocit prosperity. Jak ji začnete cítit, věci se začnou posouvat. Slibujeme vám to. S touto hrou bychom začali.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se naladit na prosperitu

Další hra je stejně tak efektivní a pokud ji budete hrát, slibujeme vám výsledky. Vemte si psací blok a napište si do něj sloupce měsíčních výdajů. Do prvního sloupce napište své největší platby. Možná je to platba za dům. Do druhého sloupce napište svou druhou nejvyšší platbu. Možná je to platba za auto. Takto pokračujte v dalších sloupcích až úplně k nejmenší měsíční platbě. Nyní máte před sebou rozložené tyto platby. Možná jste to četla v knize, ale je to silné. Poté si řekněte, dokonce si to tam i napište: “Mým záměrem je udržet svůj slib těmto závazkům, jak nejlépe dokážu. Budu dělat to nejlepší, co mohu. V některých případech zaplatím 2x to, o co žádají.”

Poté začněte s tou nejmenší platbou a napište šek na dvojnásobek toho, co máte zaplatit. Lidé na to někdy řekli: I když nemohu zaplatit vše, chcete, abych za to zaplatil dvakrát? My na to: Ano! Protože chcete tím dát najevo: Dělám to nejlepší, co mohu, abych dodržela své slovo, a někdy dokonce platím dvojnásob. Jak to budete dělat… jen na základě této akce se vaše vibrace v souvislosti s penězi začnete posouvat.

finance_penize_tisice_rozpocet_bankovka_denik-380

 

Najednou budete k penězům poprvé přistupovat odlišně. Přistupujete k ním jako ke hře, na kterou se těšíte, než na zkušenost, které se děsíte. Protože placení účtů je obvykle něco… tato činnost placení účtů je obvykle zodpovědná za většinu hybné síly směřující proti proudu v souvislosti s prosperitou. Jinými slovy jak se budete cítit nepříjemně, někdy i cítíte strach, jak si uvědomíte, že musíte platit víc, než kolik máte.

To je náznak, že se zaměřujete na opak prosperity. Člověk, který jedná logicky a je realista, by řekl: Abrahame, jen čelím realitě. My na to: Nedělejte to. Pokud se budete zaměřovat na to, co je, nemůžete se posunout k tomu, co preferujete. Jak začnete hrát tyto dvě hry, začnete mít z peněz odlišný pocit. Ihned… v prvním týdnu, neděláme si srandu… se stane něco, že k vám přijde něco ve formě vrácení přeplatku nebo ve formě slevy nebo ve formě platby od někoho, od koho jste to nečekali. První týden hraní těchto her vám přijde nějaká dostatečně významná částka peněz, že to upoutá vaši pozornost. Jak vezmete ty peníze a použijete je na spodní dvou sloupce, usmějte se a uznejte, že to už funguje. Nechte, ať ty peníze navíc jdou k tomuto.

Čtěte také:  Jak dosáhnout pocitu úlevy ohledně peněz?

Bude to pro vás tak vzrušující věc. Zjistíte, jak ten spodní sloupec plateb brzy zmizí, což vám dá více prostoru ve svém rozpočtu, protože jsou to jen peníze dovnitř a peníze ven. Úleva přijde ve dvou způsobech. Splacení dluhu vám dá nějaký prostor a zvýšený příjem peněz vám dá větší prostor. Pěkně se to navzájem doplňuje. Protože jak splatíte dluh, cítíte se lépe, a jak se cítíte lépe, přichází více peněz. A jak přichází více peněz, cítíte se lépe, a jak přichází více peněz, cítíte se lépe. Je snadné se otočit a jít s proudem.

Začněte uznáním: Jsem tam, kde jsem. Pokud někdo řekne: Mám v bankách miliony dolarů navíc. Cítím se dost dobře. Je snadné pro mě jít s proudem. My na to: Je nám jedno, jestli máte velké dluhy. I tak je snadné jít s proudem. Říkejte si věty jako: Tohle přejde. Jsme zodpovědní lidé. Jsme dobří v tom, co děláme. Jsme hodnotní. Cítíme, že vibrační depozitář je plný požadavků a vesmír na ně odpovídá.

Ve chvíli, kdy začnete hrát tyto hry, poprvé za dlouhou dobu si dáte svou kánoi tam, kde jste, možná ve velkých dluzích, a otočíte se směrem po proudu namísto proti proudu. Jak se otočíte po proudu, bariéry se začnou otevírat. Neotevřou se všechny naráz, ale začnete vidět toho důkazy. Poznáte, kdy jdete s proudem. Než se nadějete, peníze vám budou chodit a budete se tomu smát.

Budete říkat: Pamatuješ, kdy na tom záleželo? Pamatuji si, když mi někdo poslal takový šek, týden jsem skákala radostí a nyní jen říkám: Děkuji. Jsem tak zvyklá na proud peněz. Jsem zvyklá na úžasný proud peněz. Tak jako vzduch… nádech, výdech, nádech, výdech. Nádech, výdech. Je to tak snadné.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *