Abraham Hicks – Mám schopnost…

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Mám schopnost nastoupit do auta  a jet po ulici a všimnout si oceánu. Mám schopnost si prohlížet své fotoalbum  vzpomínek a zaměřit se jen na ty nejhezčí. Mám schopnost selektivně vybírat  nebo se záměrně zaměřovat. Mám schopnost meditovat  a ztišit svou mysl. Mám schopnost se zaměřovat  na pozitivní aspekty. Mám schopnost řídit své myšlenky. Nedělám to vždy,  ale mám tu schopnost. Žehnám tomuto světu,  který mě zavedl k této silnější touze. Přijímám, že stojím na místě  se silnějším spádem.

Chci jít s proudem svého  spádu a už ho neomezovat. Vím, že vesmírné zákony jsou stálé. Vím, že mám schopnost  se s nimi sladit. Vím, že moje emoce jsou opodstatněné. Rád cítím emoce, které cítím. Rád vím, že zákon přitažlivosti  na mě reaguje. Rád myslím na to, co mám ve vortexu. Líbí se mi myšlenka, že jsem  v této hře věčným hráčem. Zajímá mě vědění, kam tohle směřuje. Jsem nadšen z toho, co přichází, ale také jsem potěšen  z toho, kde jsem. Cítím sílu této chvíle.  Nejsem bez života. Jsem plný energie.

Cítím sílu této chvíle. Nejsem  demotivován. Jsem odhodlaný. Cítím sílu této chvíle, protože cítím spád této energie. Někdy si svou energii blokuji a jsem  v nesouladu, a to se mi moc nelíbí, ale vždy se dokážu sebrat  a oprášit se a vrátit se do souladu a znovu ujíždět na vlně té energie.

Slibujeme vám, že není cesty zpět.  Nemůžete se vrátit. Jednou si nám muž stěžoval,  že přišel o své impérium. Měl velkou společnost,  o kterou přišel. Říkal nám, jak je starý,  kolik času do ní vložil, a měl pocit, že o vše přišel,  protože si nemohl představit, že bude znovu dělat to, co za ty roky  dělal, aby se do toho místa vrátil. Měl pocit, že je hotový. My jsme mu řekli: Mluvíte o těch věcech,  jakoby na nich záleželo. Jakoby představovaly to,  co jste si nahromadil. Nahromadil jste si to, kým jste.  Nahromadil jste si své touhy. Získal jste schopnost se zaměřovat. Nyní jste na místě,  kde můžete o cokoliv požádat, a ve stavu umožňování vám to přijde. Vše, co jste prožil, vás zavedlo  do tohoto místa silnější touhy.

critical-thinking-3

 

To, co od nás tady slyšíte,  což je to, oč žádáte, vás dostane do stavu  umožňování té silné touhy. Ty věci, kterými si měříte  svůj pokrok, nic neznamenají. Jedna žena nám řekla:  Jela jsem z New Yorku do Kalifornie. Po cestě se mi zloděj vloupal  do auta a ukradl mé obrazy. Měla jsem své obrazy dát na výstavu,  abych získala práci. Tohle umění představuje vše, čím jsem,  a teď nemám nic, co bych ukázala. My řekli: Zaprvé, to umění  nepředstavuje vše, čím jste. Představovalo to, kým jste byla. To je staré. Není to to, kým jste.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše cesta začíná dnes

Důvod, proč vás ty obrazy opustily, je ten,  že ani zdaleka nepředstavují to, kým jste. Dům, o kterého se bojíte, že přijdete,  ani zdaleka nepředstavuje to, kým jste. Pokud to vše ztratíte,  tak to nic neznamená, protože v dosažení těch věcí  jste našli tuto vibraci a ve vašem vortexu  je nyní mnohem více. Je třeba se odpoutat od těchto  věcí, na kterých nezáleží,  abyste našli věci, na kterých záleží. Nesnažíme se vám vymluvit domy…  chceme to největší a nejlepší. Chceme, abyste  získali vše, co chcete. Nechceme vám vymluvit manifestace. Jen chceme, aby nebyly mezi  vašimi hlavními prioritami.

Chceme, abyste pochopili,  že vy sami jste produktem svého tvoření. Nejsou to věci, které jste  kolem sebe nahromadili. Vy jste produktem svého tvoření. A to, jak se cítíte, vám ukazuje,  jak se tomu stvoření tady a teď daří. Líbí se nám odhodlání… Líbí se nám odhodlání… Líbí se nám odhodlání,  které z vás všech cítíme. Líbí se nám, jak vás život  vede k jasnějším touhám. Velmi se nám líbí, když se naštvete. Líbí se nám, když říkáte: Zasloužím si lepší věci než doposud!  Zaměřím se a dostanu to! Budu spolupracovat s vesmírnými zákony.  Umožním si objevení síly toho, kým jsem. Chci být rozšířením zdrojové energie.

image-735

Chci zkoumat.  Chci být někdy zmatený, protože bez zmatení  bych si neliboval v jasnosti. Bez ztráty bych nepochopil  lahodnost zisku. Bez hladu bych nechápal  naplňující a uspokojující jídlo. Bez nějaké žízně bych nepoznal,  jak je úžasné pít ten chladný nápoj. Kontrast je pro vývoj toho,  kým jsem, nezbytný. Kontrast je nezbytný  pro vývoj toho, kým jsem. Přijímám to.

Přijímám každý aspekt všeho, co mě nutí se zaměřovat. Teď, když vím, že v mém zaměření se se mnou  sladí energie, která tvoří světy, a teď, když cítím, kdy je mé  zaměření jasné a kdy je zamlžené, kdy je produktivní a neproduktivní, teď, když to cítím, jsem ochoten se  odpoutat od věcí, na kterých nezáleží, jsem ochoten se odpoutat od starých záští  a přestanu kritizovat věci, na kterých nesejde, a přestanu se srovnávat s druhými. Jsem připraven žít bezpodmínečný život,  který jsem sem přišel žít, a zaměřit tu bezpodmínečnou  lásku na sebe, na sebe.

Jsem připraven nechat,  aby mi zdrojová energie ukázala, jak mě zdroj vnímá. Jsem připraven  to nechat manifestovat skrze hojnost, skrze spojení,  skrze smlouvy, skrze nápady, skrze práci… Jsem ochoten nechat, aby mi zdroj nekonečnými  způsoby ukázal, jakou má ze mě radost.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se naladit na prosperitu

sunset-3

 

Dobře. Co teď? Je to skvělý pocit se sladit, že?

Publikum: Ano.

Abraham: Začínáte trochu cítit svou sílu? Poznáváte to, kým skutečně jste? Chcete řídit své myšlenky? Chcete cítit své emoce? Milujete cítění? Není cítění a vaše vědomé uvědomění  si svých pocitů vážně dobrá věc?

Publikum: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *