Abraham Hicks – Manifestované momenty

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Před chvílí jste nás slyšeli říct, že vaše vyšší Já ví, kde se nacházíte ve vztahu ke všemu, co chcete. Také ví, kde se nachází veškerý váš odpor. Když jste ve stavu přijímání, vaše vyšší Já vás navede kolem vašich kousků odporu. Když nejste ve stavu přijímání, jen narážíte na svůj odpor, a ano, vede vás to k vypouštění více raket tužeb o tom chtít větší jasnost a harmonii, ale když získáte náskok a vědomě spatříte, jak spolupracující složky vesmíru vám dodávají jeden krásný moment a jednu krásnou manifestaci– a manifestovaný moment, manifestovaný moment, manifestovaný moment, manifestovaný moment, manifestovaný moment… odkud moje manifestované momenty pochází? Pochází z meditace a souladu? Nebo z mých obav?

Odkud moje manifestované momenty pochází? Tvoříte si svou reality a vaše manifestované momenty pochází z toho, jak se cítíte, a to, jak se cítíte, je o vaší směsi vibrací. Je to o tom, na co se zaměřujete. Nesnažte se kontrolovat, kam směřujete pozornost. Zákon přitažlivosti vás porazí. Nesnažte se to kontrolovat. Neříkejte: Nebudu se na to dívat, protože to nechci vidět. Zákon přitažlivosti se ujistí, abyste to viděli.

prayer

Navede vás na cestu s mrtvými kachnami. Zákon přitažlivosti vám dodá to, co se shoduje s vaší vibrací. Musíte změnit svůj bod přitažlivosti. Musíte změnit svůj bod přitažlivosti. A je to snadné. Meditujte v pondělí, meditujte v úterý, meditujte ve středu, meditujte ve čtvrtek, meditujte v pátek, meditujte v sobotu… a další neděli, pondělí a úterý si začnete všímat rozdílu v tom, jak se cítíte. Přátelé se vás budou ptát: Co to bereš? Znovu bereš ta antidepresiva? Vypadáš klidnější. Snadněji se směješ. Věci tě více překvapují a těší. Vypadáš lehčí a svobodnější.

Vy na to: Taky ano. A jsem spontánnější. Jsem na správném místě ve správný čas. Cítím se lépe ve vztahu ke všemu. Moje mysl je jasnější. Nápady mi snadněji proudí. Slova mi z úst vychází snadněji. Nacházím se na správném místě ve správný čas. Žiju tak, jak mám, a trvalo to jen týden, dva nebo tři. To je vše. Nechceme tím říct, že podle nás nemáte dobré životy. Víme, že máte dobré životy. Jen víme, že mohou být mnohem lepší.

Víme, že kontrast vašeho života vám slouží, ale víme, že ten kontrast nemusí být tak extrémní, aby vám sloužil. Víme, že máte šťastné chvíle, ale také víme, že můžete mít mnohem, mnohem více šťastných chvil. Že šťastné chvíle by měly převládat a nešťastné chvíle by měly být krátké a nepodstatné v porovnání se šťastnými chvílemi. Můžete to obrátit. Stačilo?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hrajte tuto hru a začne k vám chodit to, co chcete

Host: Ano. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *