Manželovy problémy s alkoholem

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Osvěžili jste se? Dobře. Teď co?

Host: No, tohle bylo překvapení. Takže, Abrahamovo učení znám asi 3 roky. A vedu si velmi dobře. Potkala jsem životní lásku. Opravdu. Je velmi kreativní a skvělý člověk. A máme dům, máme peníze. Máme vše. A vždycky jsem milovala prasátka. Mám všechno s prasátky a nikdy jsem nevěděla proč. Nevyrostla jsem na farmě. A pak jsem si manifestovala muže, který je také prasátko, což je v Kalifornii dost obtížné. Takže mám všechny tyto věci kolem mě, co se dějí a je to úžasné!

AH:Takže, vesmír vám dává vše co máte ve vortexu. To se snažíte říct? Bez ohledu na to, jak nepravděpodobné se to zdá?

Host: Ano! Ano. Jenže, máme kuřátka, dělám si legraci. Ale najednou se věci, od kterých jsem utíkala především vztek a závislost na alkoholu dostaly zase zpět do mé zkušenosti. Skrz manžela. A zkouším dělat vše co doporučujete dělat. Píši si seznam pozitivních aspektů, myslím o něm pozitivně, a zdá se, že jde naprosto opačným směrem. Čím více poslouchám Abrahama, tím více pije a čím více se snažím být sama sebou, a být ve stavu přijímání, tím víc vzteku od něj odstávám.

Takže to vypadá, jako když v tomhle mém vtahu zažívám spoustu úzkosti a cítím, jako by mi bránil dělat všechny ty dobré věci. Ale zároveň se zdráhám odejít, protože znám své vyjeté koleje a jen by to vše zesílilo. Když můj minulý partner byl vzteklý, byl by další ještě vzteklejší. Takže, vím že lepší to nějak vyřešit. Ale vůbec nevím jak.

AH: Víte, tyhle věci jsou vždy pravda. Vyjmenujeme tu pár věcí, které jaksi stabilizují tuhle konverzaci. Cokoliv, čemu věnujete svou pozornost vždy poroste, což je logické. Je také logické, že něco co je tak blízko vás, vám zabere hodnou část vaší pozornosti. A tohle jsou ty nejsložitější situace, ve kterých se dají věci měnit. Protože pozorujete to co nechcete a tím toho dostáváte víc.

A je náročné věnovat pozornost něčemu jinému než co pozorujete, pokud to co pozorujete tolik převládá. Většina lidí v podobných situacích předpokládá, že je vaším úkolem sladit se abyste změnili chování druhého člověka. A vaše práce není měnit chování někoho jiného. Vaše práce je najít způsob, jak se cítit dobře, bez ohledu na podmínky, které vás obklopují. A jaksi bezpodmínečně najít Soulad a pak vám vesmír dá to to chcete. Ale musíte vynechat toho druhého člověka z této rovnice.

Což skoro nikdo nedělá. Obzvlášť v tématech kolem partnerství. Takže, můžete si udělat seznam pozitivních aspektů o této osobě. A budete se pak cítit lépe. Zkoušela jste? Ale i když uděláte seznam pozitivních aspektů a vy jste jich udělala víc než dost, i když uděláte seznam pozitivních aspektů, tak stále vás to vede podmínečnou cestou. Vede vás to dívat se na špatné místo. Kdybychom vás dokázali vás všechny přesvědčit, v těchto našich setkáních, kdy si spolu hrajeme, abyste nechali tomu co je menší místo a tomu co přichází a jak se cítíte větší místo. Důležitější místo. Takže kolik hodin denně strávíte s tímto člověkem?

Čtěte také:  Prostě řekněte NE.

Host: Ne moc.

AH: Dobře, tak pak máte menší výmluvu stěžovat si na to jak se chová. Ale když trávíte čas, kdy spolu nejste myšlením o něm, a cítíte se kvůli tomu špatně, potom si berete tu vibraci kamkoliv jdete. A vy jste sama svým bodem přitažlivosti jak vidíte. Je to velmi běžné. Téměř každý chce, aby se ostatní změnili a proto se mohli cítit lépe. Ale to je opak toho, co je záměrné tvoření. Záměrné tvoření je o tom, cítit se dobře ať se děje cokoliv. Cítit se dobře i tak. Nenechat chování, nebo přístup nebo názory nebo přesvědčení někoho druhého, aby byly tak dominantní ve vaší zkušenosti, že ovlivní způsob jak se cítíte. Toto je opravdové mistrovství v užívání Zákona přitažlivosti.

Host: Mám otázku ohledně alkoholu, který můj manžel evidentně užívá, aby se sladil se svým Vortexem. Řekli jste, že to je chybná chybná cesta do vortexu. Je to tak?

AH: No, tak jsou lepší cesty. A nebylo by lepší si je volit více záměrně? /smích/

Host: Taky si to myslím, ale jak mu můžu ukázat tu správnou?

AH: No, tady je jedna věc. Musíte se do toho přestat tolik plést. A víme, že je to velmi těžké. Protože vám připadá jako, že je to vaše společná věc. A tohle je pravda o tolika lidech, kteří jsou rodiči a je to pravda o tolika lidech co tvoří pár: Přistupujete ke svým rolím formou vlastnění těch druhých. A když si to oni uvědomí, začnou se tomu tak nějak vzpouzet. Takže, není váš byznys co dělá a jak se chová. Není to prostě váš byznys. A pokud tohle akceptujete, vesmír vám dodá skrze něj nebo kolem něj všechno co doopravdy chcete. Ale dokud budete považovat jeho chování jako vaši věc, nad kterou nemáte vůbec kontrolu, tak se zaseknete na místě.

Host: To dává smysl.

AH: Pokud dokážete uznat, že on je občas v Souladu, což je pravda, když dokážete uznat, že když jste ho poprvé potkala, prožívala jste opravdovou harmonii, což je také pravda. Pokud dokážete rozeznat, že je jako každý občas ve větším Souladu a občas menším. Stejně tak jako vy. Pokud dokážete uznat, že jste nedávno došla k závěru, že už dál nechcete činit někoho jiného odpovědného za to, jak se cítíte. Pokud ho dokážete akceptovat, jako hodnotný kontrast, který vám pomohl porozumět všem těmto věcem.

Čtěte také:  Proč se mi nedaří v lásce?

Pokud dokážete uznat, že se nic nepokazilo. Že váš impuls být spolu ať pro něj, tak pro vás přišel z důvodu potřeby zažít kontrastující evoluci, která se měla odehrát. Pokud dokážete akceptovat, že určité složky, které nyní jsou ve vašem Vortexu by tam bez něj bývaly vůbec nebyly. Pokud dokážete akceptovat, že nyní máte daleko jasněji v tom kdo jste a co chcete, než kdykoliv před tím. A že on a jeho větší část z toho nyní profitují. Pokud dokážete uznat, že nic se nikdy nepokazí. Že věci se vyvíjejí a mění. A že všechny změny jsou vždy k lepšímu, pokud jim to umožníte.

Pokud dokážete uznat, že nemusíte opustit tohoto člověka, abyste dostala co chcete. Že to co chcete nevyžaduje tento drastický způsob chování. Protože tohle vás nejvíc vysiluje. Cítíte že byste měla jít a cítíte že vás cosi drží. Cítíte že chcete jít, ale občas cítíte že nechcete jít. Cítíte že chcete jít, ale tohle místo vnímáte jako určitou jistotu. A my vám chceme říci, že to můžete mít vše. Můžete zůstat tam kde jste a cítit bezpečí svého hnízda a zároveň dosahovat více toho co chcete a vesmír najde způsob jak vám dodat všechno co chcete. Ať již v tomto vztahu nebo v jiném.

Vy se můžete dostat tam kam chcete z místa kde stojíte. Ale ne když budete bojovat s tím, kde jste. Bojování s tím kde jste vám dá jen více toho, proti čemu bojujete. A tohle jste nám právě řekla. Řekla jste – mé vyjeté koleje. A my na to: To jsou vyjeté koleje Zákona přitažlivosti. Ne vaše!

Zákon přitažlivosti říká: Dostaneš to na co myslíš, ať to chceš nebo ne. To jsou vesmírné koleje. Chceš něco jiného? Musíš začít myslet jinak. A být trochu nad věcí. Myslíme si, že jste dosáhla něčeho opravdu úžasného. A myslíme, že tento vztah je velmi významný.

A myslíme že vám slouží oběma, způsobem jaký jste zamýšleli. A víme, že má kapacitu se rozvinout a expandovat. A víme, že z něj vy oba můžete získat to co chcete. A také víme, že nemusíte přímo brát co chcete z tohoto vztahu, můžete to získat z jiného vztahu Jen na ten vztah přestaňte klást požadavky a to co chcete k vám přijde. To vám slibujeme.

Host: Děkuji. /potlesk/

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

3 komentáře

  1. Tak veľmi sa snažím ,ale nejde mi to.

  2. Áno veľmi sa snažím, mám syna alkoholika a je to čim ďalej horšie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *