Abraham Hicks – Meditace a přijímání

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis

Od doby, co zdůrazňujeme meditaci, lidem říkáme… co doporučujeme meditaci a hodně mluvíme o stavu přijímání a o tom se připravit na to být připraven. Říkáme vám, že tohle jsou možná zatím jen slova, a dokud nezačnete pravidelně meditovat, v pondělí, úterý, středu, čtvrtek, a ucítíte, že jste se odpoutali a dosáhli toho pocitu odpoutání… na vašem místě bychom se zaměřili na něco v místnosti.

Esther má malé hodiny, které tikají. Líbí se jí ten zvuk. Nebo můžete poslouchat kapání kohoutku. Nebo cokoliv… klimatizace obvykle dělá pěkně stálý zvuk. Najděte nějaký zvuk… co v této místnosti, je tu zvuk? Zaměřte se na ten zvuk. Jak se na něj zaměřujete, vaše mysl se bude chtít toulat, ale nenechte ji. Udělejte ten zvuk důležitým. Zaměřte se na něj. Jak se na něj budete zaměřovat minutu, dvě, tři, čtyři nebo deset, vaše mysl se zklidní. Protože ta myšlenka není moc velká myšlenka.

Nemůžete současně myslet na své účty a poslouchat ten zvuk. Nemůžete současně myslet na své starosti. Zaměřte se na ten zvuk, a zavede vás to do místa klidu. Nečinnosti. Každou minutu, kterou strávíte deaktivováním myšlenek, protože se zaměřujete na něco jiného, vaše vibrace se zvýší. A možná i při prvním pokusu se naladíte na vibraci svého zdroje. Jak to uděláte, dojde k tomu, že vaše vyšší Já vám nabídne nějaké velmi jemné záměry, které mohou vyústit v to, co můžete považovat za mimovolný pohyb.

Možná budete mít pocit, že s tím chcete plout. Možná to ucítíte v palci nebo dlaních nebo rameni. Pokud jste v hlavě uvolnění, často ucítíte, jak se budete bez důvodu pohybovat. Nepřemýšlejte o tom, jen si užívejte pohyb. Když to Esther první zažila, měla pocit, jakoby létala. Nastavte si časovač na 20 minut, abyste se tím nenechali unést. Ale obvykle jakmile se takto napojíte… může vám to trvat týden meditování 15 minut denně.

tropical_beach_resorts-wallpaper-1366x768

 

Ne celý týden meditace, ale meditovat 15 minut denně po celý týden. Může vám to trvat pár dní, ale napadne vás myšlenka. Bude to dobře pociťující myšlenka. Esther někdy přijme myšlenku jako: “Asi přeházím nějaký nábytek.” Pak se směje: “Myslela jsem si, že budu myslet spíše o světovém míru nebo něčem důležitém.” Přijde dobře pociťující myšlenka, a jak si těchto myšlenek všimnete, jak si uvědomíte, že jste přijali myšlenku, tak jste na správné stopě. Nesnažte se poté myslet myšlenky.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pevné základy

Naslouchejte… dostaňte se do stavu naslouchání. Nenasloucháte ale ušima, nasloucháte ve stavu přijímání, nasloucháte myšlenkám nebo impulsům. Čím více to budete dělat, začnete si všímat, že k tomu nepotřebujete meditaci, že to stejně děláte neustále. Když měníte pruhy v dopravě, nebo když získáte impuls zastavit a něco udělat, nebo impuls někomu zavolat. Jste ve stavu přijímání častěji, než si myslíte. Jen vás pobízíme, abyste do něj chodili záměrně, protože pak si spojíte svou ztišenou mysl a stav přijímání a myšlenky, které k vám proudí.

Pak tyto věci, které jste nás slyšeli dnes říkat, pro vás budou smysluplné. Zatím jsou to jen slova, ale jakmile jim umožníte, abyste je prožili, a přijmete osobní jasnost a přínos a dobrý pocit z nich, poté pro vás nebudou žádné limity. Nějakou chvíli se vám začnou odvíjet různé věci, protože máte vortex plný věcí, které chtějí ven. Vortex plný věcí, které jsou připravené na to, až budete na ně připravení. Připravení na vás, až budete připravení.

O tomto je tohle setkání. O tom se připravit. Na co? Připravit se na přijímání. Připravit se na co? Na přijímání. Přijímání čeho? Toho, o co jste žádali. Připravit se. Na co? Na přijímání. Přijímání čeho? Toho, co máte ve vortexu. Jak se tam dostat? Připravením se na přijímání. Čeho? Toho, co máte ve vortexu, co jste si tam během života dali. Je to úžasný cyklus stávání se. Samozřejmě stále chcete více. Trvá dlouhou dobu se znovu narodit do malého těla bez žádné rovnováhy, bez zubů a bez svobody. Je mnohem lepší pokračovat z místa, kde se nacházíte. Dobré?

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Existuje něco takového jako správné a špatné?

V tomto článku a video Abraham odpovídá na otázku, jestli je něco správné a špatné... dozvíme se, z čeho vychází odsuzování a hodnocení druhých, a co je pro nás nejvíce "správné".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *