Abraham Hicks – Meditace a tanec

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Jsem moc ráda, že tu jsem. Mluvíte hodně o meditaci a odstupu, jakoby to všichni znali, ale já to neznám. Ale když tančím, cítím se ve flow. Ráda bych…

Abraham: Pak když tančíte, jste ve stavu přijímání a to je celý smysl toho. Tanec je možná vaše meditace. Pokud jste nás poslouchala, nemyslíme si, že jste nepochopila, co jsme řekli, protože jsme to řekli jasně. Pokud tančíte, víte, jaké to je si nestát v cestě, že? O tom mluvíme. Nestát si v cestě.

Host: Miluji tancování. Ale vy mluvíte o ztišení mysli… Když tančím, cítím se skvěle a bavím se. Ale také…

Abraham: Myslíte si, že vaše impulsy se pohybovat pochází ze širší perspektivy?

Host: Rozhodně ano.

Abraham: Je tedy impuls myšlenkou?

Host: Ano.

Abraham: Impuls je ve skutečnosti velmi vyzrálá myšlenka. Impuls se pohybovat… to je velká myšlenka. Hodně je to o slovech. Mluvíme o vibraci, energii a o přijímání a o myšlenkách. Ale když mluvíme o stavu přijímání a získáte impuls se pohybovat, jde o skutečné přijímání a převádění vibrace do myšlenek.

Host: Dobře, budu tedy pokračovat v tancování.

Abraham: Možná vás bude bavit i meditace.

Host: Ano, miluji ji. Chci s ní začít, abych zažila odlišné formy stavu přijímání. Proto jsem se snažila přijít na to, jestli můžu použít něco z toho, co přijímám při tanci…

san_diego_sunset-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Použijeme jeden příklad z tance, abychom zaujali vaši pozornost. Co kdybyste jela autem po silnici a vaším záměrem je řídit dobře, užívat si jízdu a být osvěžená, a cestovat dobře. Jinými slovy nechcete do ničeho narazit. Chcete se bezpečně pohybovat prostorem. Jste v souladu, a tak jako když tančíte, jste inspirovaná k pohybu. Víte, kdy zrychlit a kdy zpomalit. Víte, kdy změnit pruh a co dělat. Jen se pohybujete na základě impulsů… je to takový tanec v dopravě.

Máte impuls se přesunout tam a tam, a pak impuls sjet z dálnice. Další den se v novinách dočtete, že ve chvíli, kdy jste sjela z dálnice, se tam vytvořila kolona, a vy jste se jí vyhnula. Možná si řeknete: “Zajímalo by mě, proč jsem nepřijala tu myšlenku.” My na to: Přijala jste něco lepšího než myšlenku. Přijala jste impuls se přesunout. V čem je ten rozdíl? Esther se na to ptala a my říkali… protože neustále mluvila a mluvila. Nedařilo se nám ji zastavit mluvit, aby nás slyšela říct: Přejeď do dalšího pruhu. Bylo jednodušší jí dát impuls změnit pruh. Chápete?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co vám brání v prosperitě a zdraví?

Chceme, abyste si uvědomila, že dochází ke skutečnému vývoji ve vaší schopnosti přijímat myšlenky a převádět je do impulsů, dokonce víc, než kdybyste ohledně něčeho přijímala slova.

Host: Pravda. Je to rychlejší a zábavné.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *