Abraham Hicks – Miluji pohodu (segmet na naladění do vortexu)

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Miluji pohodu svého světa. Miluji, že vím o vibraci to, co vím. Miluji vědění, že je to o frekvenci, a že se mohu zaměřit. Miluji pohodu, které jsem schopen často dosáhnout. Miluji si vyčlenit čas na to najít tento pocit pohody. Miluji, že znám vesmírné zákony. Miluji, že chápu svou vibrační podstatu. Miluji své chápání zaměření a spádu. Miluji, že tento den mohu začít ve vibraci prosperity a pohody. Mám rád vědění, že zdroj mě a vše ostatní obklopuje. Že všichni, které miluji, jsou obklopeni touto pohodou.

Miluji, když to v sobě aktivuji tak, že to poznám a plně cítím. Miluji vědění, že budu veden k perfektním myšlenkám a chováním, když pro to bude načasování dokonalé. Mezitím sedím v pohodě, dychtivosti a ocenění všeho, co mě čeká. Jsem spokojený z toho, kde se nacházím, a dychtivý po tom, co mě čeká. Vím, že mnozí usilují o to, co začínám chápat. Jsem potěšený, že to projevuji ve svém životě tak, že to bude ve všech ohledech evidentní těm, kteří mě budou pozorovat.

Cítím se šťastný, že jsem schopen vynechat podmínky z rovnice své pohody. Že jsem schopen svým zaměřením najít pohodu. Zbožňuji nefyzickou energii, o které jsem přesvědčen, že proudí s lehkostí a dokonalostí kolem všeho, co je. Miluji přemýšlení nad tím, že existuje atmosféra prosperity, která je na nás všechny zaměřená. Do té míry, do jaké najdeme pohodu, a vpustíme ji dovnitř, budeme tuto prosperitu prožívat. Miluji, když moje pohoda se začíná rozpínat, když začínám cítit spád své zvyšující se vibrace.

The-Guide-To-Feeling-Good-1

Když začínám cítit dychtivost po věcech. Ne dychtivost, která mě nyní inspiruje k akci, ale dychtivost po tom, co je na cestě… cítím v sobě takový optimismus. Zatímco vím, že na akci ještě nepřišel ten pravý čas, vím, že je na cestě. Zatím se cítím dobře v tomto optimismu, který se ve mně začíná tvořit. Mám pocit, jako bych měl přístup k moci, která tvoří světy, a jsem schopen ji zaměřit. Rád se učím to zaměřování vyrovnávat. Protože jak se zaměřuji se souladem, cítím, že umožňuji, aby energie ke mně a skrze mě proudila.

Je vzrušující se dostat do tohoto místa naprosté prosperity, a pak ji skrze své zaměření začít vyzařovat směrem k věcem, na kterých mi záleží. Zbožňuji chápání této bezpodmínečné lásky, zaměření a energie, která ke mně proudí. Postupně nalézám svou cestu… jsem čím dál tím schopnější v tom, abych si podmínky nestavěl do cesty, která blokuje tento energetický proud. Vím, že začínám dobře zvládat tento energetický proud.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak získat sebevědomí?

Vím, že každým dnem jsem díky svému zaměření v tom čím dál schopnější. Někdy se nadchnu a chci jít napřed, ale kdykoliv ten pocit přijde, cítím, že mě pohání takový neklid, a uvědomuji si, že ještě nemám jít do akce. Že mám být ještě o něco déle v tomto vědění. Najít vibrační soulad a sledovat, jak moje touha inspiruje ostatní k činu. Nyní chápu, že moje touha neznamená jen, že budu inspirovaný k akci, která poté povede ke změně. Chápu, že díky mé touze, a tomu, že se udržuji v tomto místě, je pravděpodobnější, že inspiruji ostatní k tomu, že najdou to stejné. Jde o větší hnutí. Nejsem to jen já, který se naladí a něco s tím udělá.

r_e_d_r_o_s_e_s-wallpaper-1366x768

To já se připravuji, nastavuji tón, nalézám místo, vyzařuji světlo. Pokládám otázky, připravuji se, a pak sleduji výsledky dosažení toho vibračního prostředí. Každý den rád nalézám tohle místo a sleduji výsledky místa, které jsem našel. Nemohu se dočkat, jak budu sledovat tu expanzi a detaily s tím související. Ale mezitím jen sleduji, co se děje v mém světě tady kolem mě, jak si ukazuji tuto páku, kterou aktivuji, jak se napojuji na tuto energii, která tvoří světy. Věřím, že se vším, čím jsem, mohu být, dělat nebo mít cokoliv. Že mohu ovlivnit cokoliv, po čem toužím. Velmi oceňuji zkušenosti, které jsem prožil, díky kterým jsem se začal zaměřovat na věci, které jsou pro mě velmi důležité. Nyní cítím, že tohle je můj moment přijímání.

Tohle je chvíle, kdy skutečně chápu, co je umožňování zdrojové energii, aby ke mně a skrze mě proudila. Těším se na čtvrtý krok, a trochu k němu směřuji každý den, ale momentálně jsem ve třetím kroku – přijímání. Tohle je moje práce. Na mé straně není žádná netrpělivost, protože není nic, co bych měl dělat. Nejsem volán k něčemu, na co nejsem připraven. Vlastně nikdy nebudu zavolán udělat něco, na co nejsem připraven. Když se snažím tlačit dělat něco, na co nejsem připraven, dojde k vibrační nerovnováze.

Je tak pěkné vědět, že zdroj mi kryje záda. Je pěkné vědět, že věci, na kterých mi záleží, jsou v pohybu. Je pěkné vědět, že mou prací je udržovat tohle místo, tohle vědění, a být bez snahy převzít roli zdroje a být bez snahy být vším pro všechny lidi. Nesnažit se být jádrem nějakého hnutí ve smyslu akce, ale být vibračním jádrem hnutí, o které masy lidí žádají. Chápu, že nejsem jediný, který si do vortexu umístil touhy.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vytvořte si vibrační atmosféru

Existují stovky tisíců, miliony a miliardy lidí, kteří si do vortexu umístili touhy, kterým pomáhám, jak nalézám tohle vibrační místo, kde umožňuji zdrojové energii, aby dělala to, co ví, jak dělat. Jsem na správném místě ve správný čas a dělám správnou věc a miluji své vystavení tomuto životu, a co mi poskytuje.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *