Abraham Hicks – Miluji… (proces na uvolnění odporu)

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis videa:

Chceme, abyste cítili v přítomnosti více moci, protože to, co žijete nyní, není o tom, co jste dělali předtím. Váš nynější bod přitažlivosti můžete nyní upravit, a je pravděpodobnější, že ho upravíte, když vám bude záležet na tom, jak se cítíte. Nežiju nyní výsledky toho, co jsem dělal. Žiju výsledky toho, co dělám. Nemusím nyní dělat to, co jsem dělal. Pokud má touha se cítit dobře je dostatečně silná, mohu se povznést nad to, co jsem dělal, a dělat něco jiného. Zaměřování… nalézání pocitu. Obvykle chcete být obecní. Máte rádi zábavu, a když se zaměříte na to, jak moc máte rádi zábavu, vše, co je důležité, jste už dali do vortexu.

Když se snažíte tady nyní uplatnit důležitost, nabalujete špinavé věci, které nepotřebujete. Tohle není čas na to mít důležité konverzace. Je to čas…. důležité jen z hlediska, jak se u nich cítíte. ne důležité z hlediska, co uskutečňují… ne důležité, i když na tom tématu záleží. Vibračně důležité… hledáte vibrační důležitost. Tečka.

Jedině vibrační důležitost. Mám rád dávání a přijímání konverzací. Mám rád dávání a přijímání bytí. Miluji se zaměřovat a cítit. Nacházet vibraci, aniž bych potřeboval okolnosti, aby ji podporovaly. Nebo bez potřeby, aby se okolnosti změnily, abych ji cítil. Miluji zábavu. Miluji konverzace. Miluji jasnost. Miluji komunikaci.

peaceful_lake_3-wallpaper-1366x768

Miluji předměty pozornosti, které mohu ocenit. Miluji milovat. Miluji se sladit se zdrojem. Miluji zábavu. Miluji jasnost. Miluji konverzace. Miluji jezdit na výlety. Miluji svobodu. Miluji svobodu bytí. Miluji inspiraci. Miluji být v okamžiku. Miluji pocit bytí v okamžiku. Miluji stimulaci myšlenek. Miluji navštěvovat místa. Miluji novotu. Miluji dobrodružství. Miluji nové zážitky. Miluji nová uvědomění.

Miluji nový kontrast. Miluji vypouštění nových raket touhy. Miluji stávání se. Miluji chápání. Miluji vědění. Miluji uplatňování.Miluji být záměrným tvůrcem. Miluji tvoření. Miluji formování. Miluji pocit formování své energie. Miluji emoce. Miluji pocit lásky. Miluji vzrušení. Miluji vášeň. Miluji nadšení. Miluji být rozzářený. Miluji být někým stimulován. Miluji pocit dobrodružství.

Nyní ve vaší vibraci není žádný… vůbec si neděláme srandu… ve vaší vibraci není žádný odpor. Právě jste udělal práci. Nevnímal jste to tak, protože jste nemluvil o detailech. Ale detaily jste už vložil do vortexu. Právě jste se sladil s těmi detaily. Jak tu vibraci na chvíli udržíte, přijde vám inspirace. Jinými slovy více manifestací emocí. Ten stav bytí poté umožní, aby se staly ostatní věci. Setkání, konverzace… Nyní víte, že cílem je se udržet v místě, kde můžete dovolit tomu, co chcete, aby se stalo. To je vaše práce. Najít to místo a praktikovat ho. kde můžete dovolit tomu, co chcete, aby se stalo. Tomu, co je nevyhnutelné, co je hotové…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tohle vám brání v nalezení více ocenění

lassie_dog-wallpaper-1366x768

Pokud se přestanete zaměřovat na to, jak toho dosáhnete, a jen v tom místě budete, ty otázky “jak” se stanou méně důležité, a najdete úplnou slučitelnost… pokud se budete zaměřovat na to, co s tím ladí, namísto toho, co neladí– netrpělivost je o tom, že chcete něco hmatatelného, a nejste ochoten přijmout krásu a velikost emoční manifestace. Tohle je přesně to, jak byste se z toho cítil. Dosáhl jste toho… dosáhl jste toho bezpodmínečně. Dosáhl jste toho vibračně. Dosáhl jste toho pocitu bez detailů, na které byste se mohl dívat, abyste se tak mohl cítit. Musíte najít ten pocit, který jste právě našel. Našel jste pocit. Našel jste vibraci.

Jste v té vibrační frekvenci, a tak to, co jste si vložil do vortexu, vám může do života proudit snadno. Sledujte, co se bude dít. A libujte si v tom, co se bude dít díky práci, kterou jste udělal. Všimněte si toho. Myslete a ciťte. Rozptylte se od detailů, dosáhněte vibrace, která je v jádru toho, co chcete… je to jako stisknout tlačítko “reset”… zákon přitažlivosti vám začne přinášet více manifestací. Pokud byste chtěl, mohl byste se cítit dobře ve vztahu ke každému tématu. Mohl byste se zaměřit na problém tak, abyste se z něj cítil lépe. Ale proč?

Pokud je cílem se takto cítit… pokud je cílem vyřešit problém, abyste se takto cítil, pak byste k tomu tak přistoupil, ale pokud je cílem se takto cítit, tak být na vašem místě, našli bychom snadnou cestu, jak se takto cítit, a nechali vesmír nám dodat detaily, které se s tímto pocitem shodují.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Nádhera… Toto som dnes potrebovala ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *