Abraham Hicks – Miluji se cítit dobře

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Teď to bude jednodušší. Více to chápu. Ráda se cítím dobře. Chci se cítit dobře. Často se cítím dobře. V některých situacích je snadné se cítit dobře. Ráda se cítím dobře. Je to důležité. Vidím sílu v cítění se dobře. Mohu odstoupit od toho, u čeho se necítím dobře. Neustále se v tom lepším. Dobrý pocit je tak skvělý. Vážně se ráda cítím dobře. Miluji, když ke mně chodí dobře pociťující věci. Je toho spousta, z čeho mít dobrý pocit. Ráda se cítím dobře. Je skvělé se cítit dobře. Ráda se cítím dobře. Nerada se cítím špatně, ale vážně se ráda cítím dobře.

Ráda se cítím dobře, jistě a mám ráda jasnost. Nemám moc ráda zmatenost, ale mám ráda jasnost. Mám ráda pocit posílení. Líbí se mi, když se napojím na sílu vesmíru a na své vyšší Já, které o mě pečuje a ví, co chci. Ráda se cítím dobře. Mám ráda úlevu, pokrok a úspěch, ale vážně se ráda cítím dobře. Je toho spousta, z čeho mít dobrý pocit. Vážně se ráda cítím dobře. Vážně. Moc ráda se cítím dobře.

forget_me_nots

Tak moc ráda se cítím dobře, a ráno se cítím tak skvěle, a zítra po probuzení se budu dobře cítit ještě déle a další den déle. Mám tak ráda cítit se dobře. Nebojím se, že se vrátím k cítění se špatně, protože mám tak ráda se cítit dobře a je to neustále snadnější. Vážně se ráda cítím dobře.

Jakmile to takto aktivujete, kdy to říkáte a myslíte to vážně, až tak, že je to směšné… Esther s přáteli občas začnou oceňovat tak moc, a ostatní při pohledu na ně si myslí, že jsou bláznivou skupinkou lidí, protože opakovaně říkají stejné radostné věci o stejné hloupé věci. Jsou odhodlaní se cítit dobře. Navzájem se oceňují a smějí se každému vtipu.

jumping_dolphin-wallpaper-1920x1080

Všichni z nich jsou v souladu. Někdy se navzájem nalaďují na zábavu, a jindy přináší zábavu. Je to jen zábava a zábava. Neustále o tom mluví a mluví. Takto nastartujete svou hybnost. Tak moc ráda se cítím dobře. Život je krásný. Dívej na ten krásný den. Dnes je doprava tak skvělá. Miluji své auto. Tohle je skvělá písnička. Není to pěkné? Není tohle krásné? Tohle se mi líbí. Jé, poslechni si, co mi řekl(a). To mě moc potěšilo.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Odešel z vysoké, protože ho to nebavilo

O tomto je hybnost. Můžete změnit svou hybnost a není to obtížné. Jak ji změníte, každá stránka vašeho života se podle vašeho nového stavu přijímání musí uzpůsobit. To, co předtím stálo za houby, buď z vašeho života zmizí, nebo se zlepší, protože vaše vibrace se změnila.

Host: Ano.

Abraham: Velmi dobré. Stačilo?

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Tohle jsem dnes potřebovala slyšet.Super.Diky:-)

  2. A to je B O M B A !!! Vědět, že cítit se dobře je druh umění, který je potřeba trénovat. DAJWE oceňuji TVOJE překlady. Marcela

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *