Můj partner nemá dostatečné kvality

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: To vedení, které vám připomínáme vám neřekne: Vdejte se nebo se nevdávejte. To vedení, které chceme abyste poslouchali, reaguje více na myšlenky, které myslíte, než na akce, které provádíte. Jinými slovy: Když se díváte na tohoto člověka, o kterém uvažujete, že si ho vezmete nebo ne a říkáte si věci jako: Máš nedostatky v tomhle, tomhle a tomhle.

Vaše vedení vám říká: Tato myšlenka pro tebe není dobrá. A vy řeknete: Dobře, ať už je pro mě dobrá nebo ne, mám si ho vzít? A my na to: Chceme abyste pokládali jiné otázky. Spíš než,: Co bych měl dělat? byste měli následovat myšlenku vašeho Zdroje. A myšlenka Zdroje uvnitř vás je hledat věci, které může ocenit.

Víme že, vnímáte pojem vedení jako: Mám jít tudy nebo tamtudy? Když pochopíte, že vedení je pouze o řízení vašich vlastních myšlenek a vy si začnete záměrně vybírat myšlenku, ze které budete mít lepší, lepší a lepší pocit, začne se dít toto: Začnete jít s proudem tak pěkně, že otázky “Co dělat?” si na sebe samy lehce odpoví. Protože bude naprosto zřejmé co dělat.

Jinými slovy: Když se dostanete mimo hlavní proud a pak začnete jít zase s proudem, proud vás bude unášet tak, že nám pak řeknete něco jako: Abrahame, já kašlu na to co si myslíte udělám prostě tohle. Zmatek odejde, pokud odejde Odpor. A tak, pochopili jste to? Je to velmi důležité. Když říkáte: Nezáleží na tom co udělám. Jak to udělám? Přemýšlejte o tomhle.

A pak si vyberte lepší myšlenku a budete to takto dělat postupně. Ohledně všech témat. Ale hlavně na toto téma vztahů. A jakmile to budete dělat více a více důsledně, stane se, že proud bude proudit tak jemně, a vy po budete tak pěkně plout, že všechen chaos a zmatek z vašeho života zmizí. A vy získáte Jasnost o tom co dělat. Dejte nám příklad některých vašich myšlenek, které vás napadají ve vztahu k tomuto partnerství.

Host: OK. Ráda bych si koupila dům. A finančně – on není v takové situaci, nevnímám ho jako finančně sobě rovného. Takže jsem se zasekla v myšlenkách, že možná… že asi kalkuluji. Nejsem na tyhle myšlenky vůbec pyšná ale na tohle opravdu myslím. Měla bych najít partnera, se kterým mohu mít sny. Což je koupit si dům a to je co bych prostě ráda.

AH: OK, tak to teď pojďme trošku roztřídit: Říkáte nám: Během mého života jsem žila na spoustě míst a díky tomu, jsem dala život řadě raket touhy ohledně mého vysněného života i domu. A jak se tak dívám na svou vizi a pak se podívám na tebe, tak jí neodpovídáš. A tak ty nejsi určitě ten správný. A nejsem na to hrdá – řekla jste.

A my vám chceme říci, že pokaždé když říkáte věci jako “Nejsem na sebe hrdá” nebo “Vím že bych tyhle myšlenky neměla myslet” tak rovněž neodpovídáte tomu, jak o vás smýšlí Zdroj, který vás vždy miluje nehledě na to, jaké myšlenky vám běží hlavou. Jinými slovy: Existují různé úrovně nesouladu v takovýchto situacích. Tak to pojďme setřídit.

Takže: Můj potencionální muži, vidím tě jako nezodpovědného. finančně A sebe vidím jako finančně zodpovědnou. Takže, musíš se změnit, abych tě mohla vidět tak jak tě potřebuji vidět, abych se mohla cítit lépe. A my na to: Ach, ale to je vážně začátek vašich trablů.

Protože když vidíte věc, která se musí změnit, abyste se mohla cítit jinak a pak v tom budete pokračovat ještě dál tím, že začnete říkat: Nejen že tě vidím takového jaký jsi, s čímž jsem se nevypořádala, ale vidím tě tak, že finančně neodpovídáš tomu co chci. Ale, velmi dobře dokážeš držet mě, daleko od mého snu.

Host: Aha.

AH: Takže ty se opravdu musíš změnit, protože já ti nedovolím přestože tě tolik miluji nedovolím ti, abys mě držel daleko od mého snu. Nezáleží na něm, vy držíte sama sebe mimo svůj sen. Protože máte sen a křížíte s ním svou vibraci. Takže vy pak řeknete: Ale počejte, já ji nekřížím. Já jen poukazuji na to, že on ji kříží. A my na to: Ale vy to děláte.

Ale počkejte, kdyby byl jiný, nedělala bych to. A my na to: Ale vy to nemusíte dělat, ať je jiný nebo ne. Jinými slovy: Nekřižte si svůj vlastní sen. Takže, Abrahame. Říkáte tedy, že mám vysněný dům ve svém vibračním depozitáři a že kdybych prostě jenom neobviňovala jeho z toho, že mi brání se k němu dostat, že bych se k němu dostala, bez ohledu na to, jak je můj partner finančně neschopný?

Čtěte také:  Žijeme v čase probuzení

A my říkáme: Ano! Váš sen nezáleží na něm. Váš sen záleží na vašem Souladu s vašim snem. A pokud budete používat jeho současný finační status jak důvod pro vaše obavy a budete křížit svůj vlastní sen a svůj dům. Víte, křížíte si svůj sen. Nedržíte tempo se svým domem, který jste vytvořila. Ale není to jeho chyba. Je to vaše chyba. Ano, rozumím vám.

A tady je ta nejdůležitější otázka co souvisí s tímto konkrétním problémem, co vám chceme dát: Buďte v pohodě, bude vyjasňující. Věříte, že ať již s tímto člověkem nebo bez něj máte schopnost dosáhnout svých snů a cílů? Důvod proč se vás na tohle ptáme je: Pokud věříte, ať již sama nebo s partnerem, vás život nese ve svém proudu a že máte schopnost se otočit a plout po něm. Takže váš úspěch není závislý na tom, c o dělá ten druhý. To je velmi mocná věc, kterou je potřeba vědět.

Ale pokud věříte, že nemáte schopnost se tam sám dostat, a hledáte někoho jiného aby vyplnil ty chybějící části… Tohle je zajímavé, že ano? A pak řeknete: Ach ano. Potřebuji někoho kdo udělá tohle, tohle tohle a tohle. Což ty neděláš. Takže nejsi ten správný. Chápete co říkáme? Když jste opravdu sebevědomá, řeknete si: Hej! Jsem zdrojová energie ve fyzickém těle. Život mě přinutil dát různé věci do vibračního depozitáře. Proud mě k těm věcem nese. Není možné, abych neuspěla.

Jinými slovy: Není možné, abych nedostala to co chci. Musím to dostat. Je to zde vytvořeno pro můj úspěch. A teď už to vím. Takže teď ty a tvá finanční situace pro mě není vůbec problém. Takže řekněte svému milenci: Podívej, budu bohatá, budu bydlet na krásných místech. S tímhle jsem se sladila já, takže pokud se ti to líbí, pojď se mnou. Ale tohle vy neříkáte.

Vy říkáte: Mám sny, kterých nemohu dosáhnout bez tvé podpory a tvé těžké práce a snahy. A protože tady tvá snaha chybí, pak asi nejsi ten pravý. A my nato říkáme: Za těchto okolností s vámi souhlasíme. Ale jestliže tohle je vaše kritérium, když říkáte svým budoucím partnerům: Mám sny a potřebuji, abys dělal určité věci, abys mi pomohl dosáhnout jich…

Řekneme vám to otevřeně a troufale: Takovéhle sny musí být opravdu pěkně slabé, maličké a nevýznamné. Protože to všechno je jen výsledkem akce. Ale pokud máte velké sny, a máte i Soulad, pak je můžete uskutečnit s někým, kdo má nulovou ambici. A všechny vaše sny se stejně uskuteční. Protože vaše sny nejsou závislé na tom co dělá kdokoliv jiný. Jen na tom, co děláte vy se svou vibrací. Co vy na to? /potlesk/

Takže tím pádem chcete říct každému ve vašem životě: Jsem šťastná osoba, poraď si s tím. Jsem úspěšná osoba, poraď si s tím. Vše co chci se vždy uskuteční. Nestojím si v cestě. A tys tam nikdy nestál, takže… Já jsem úplně v pořádku. A pak teprve začněte tvořit rozhodnutí ohledně lásky a důležité věci, třeba: Je možné tě milovat? Miluji tě? Zaplesá nad tebou mé srdce? Odpovídáš kritériím, které jsem vložila do vibračního depozitáře na tohle téma? Jsi milý? Jsi jasně smýšlející? Máš chuť žít? Směješ se rád a usmíváš? Chceš milovat? Přichází k tobě láska snadno?

A my vám musíme říci: Každý člověk na planetě je takový, pokud neblokuje proud a nejde proti němu. Takže, pokud přestanete blokovat proud a půjdete po něm dolů, potom můžete k zářnosti svého příkladu naučit kohokoliv, aby s ním šel také. Takže, my myslíme že možná tady spíš zápasíte s otázkou, zda je tento člověk je ten, u koho je pravděpodobné že začne jít se svým proudem.

Anebo zda je to někdo, kdo bude opravdu odporovat svému proudu. A my vám říkáme: Čas ukáže. Nemusíte udělat to rozhodnutí dnes. Jen si s tím pohrajte. Vy jdete s proudem a víte čeho jsme si všimli? Že čím více jdete po tom proudu, tím rychleji teče váš proud. Čím více s ním plujete, tím více musí druzí co plují s vámi držet tempo. Takže tady se opravdu ničeho nemusíte bát. Nemusíte se bát ani možnosti rozchodu. Protože když vy půjdete po proudu a ten druhý nepůjde, vzdálí vás to.

Čtěte také:  Když se láska změní v závislost

Jinými slovy: Není pěkné to vědět? Nemusím se obávat a varovat ho: Ty nejdeeeeeeš s proudem. Už jsem od tebe 27 mil daleko směrem po proudu. Nevím jak dlouho budeme moci udržet tenhle vztah. Já už tě skoro ani nevidím. /smích/ Zákon přitažlivosti se o to postará jak vidíte. Ale většina z vás to takhle nebere. Většina z vás jde s proudem a pak se otočíte a řeknete:

Počkej chvilku, ty nejdeš s proudem. A víš co? Ty taky ne! Takže teď, protože ty nejdeš po proudu, tak já po něm taky nepůjdu! A jsem z toho pěkně naštvaný. To ti teda povím! Držíš mě zpátky od mého proudu. Táhneš mě zpátky od všeho čím jsem se stal. A my vám říkáme: Nene. To on nedělá. Jen běžte dál po proudu.

A když s tím proudem půjdete, tak vám slibujeme, že narazíte do dalších, kteří po něm taky jdou. A nebudete mít tenhle problém: Ale co on? /smích/  A kdo ví? Když půjdete po proudu třeba taky půjde. Kdyby tady seděl, třeba by nám řekl: Půjdu po proudu kvůli ní. /smích/ Myslíme si, že s ním budeme mít stejnou konverzaci. Proto je naše práce jednoduchá. Máme jenom jednu odpověď a říkáme jí každému. /smích/

Host: Ale abych vám odpověděla na tu otázku: Zda si myslím, jestli to dokážu sama. Bojím se, že bych udělala chybu. A, že bych to celé pokazila. Upřímně, ale…

AH: Myslíme, že můžete udělat chybu. Myslíme, že jich můžete udělat milión, Myslíme, že jste je už udělala když pořád žijete. Jinými slovy: O tom je kontrast. Ale ve všem co uděláte špatně, a řeknete si: Ne, to jsem neměla dělat. Vystřelíte větší Jasnost o tom, co chcete a vaše větší část se stane jasnější. Takže, my vždy říkáme: Nemůžete to pokazit, takže vlastně ani nemůže vzniknout chyba. Nemůžete to pokazit a nikdy to nedokončíte. A důvod proč nemůže být chyba? Protože to nikdy nebude hotové.

Takže v otázce názoru lidí na vlastní chyby nebo pochybení, bychom šli asi tak sem: Můžete sami sebe držet dočasně mimo proud. Ale ve chvíli kdy to dělat přestanete, jdete s ním zase dál. Takže žádná újma nevznikla. Protože proud neříká: My proudíme a proudíme a proudíme a vy nejdete a nejdete a nejdete a teď jsme z vás upřímně unavení. Takže, teď vás obeplujeme. Proud prostě proudí a nikdy nepřestane. Nikdy nepřestane proudit směrem kam chcete plout i vy. A můžete dát svou loďku na jakékoliv místo.

Ale co je důležité je, že ji pokládáte tam kde jste. Pokládáte ji tam kde jste. A to je dostatečné. Chceme vám to ještě říci tak, abyste to opravdu slyšeli: Je to dostatečné že svou loďku dáváte na místo kde právě jste. A víte proč? Protože nemáte jinou volbu. Musí to být dostatečné. Protože jí nemůžete dát jinam, než kde jste. Nebo můžete? Nemůžete.

Jste kde jste. Takže, řekněme že zrovna nemáte moc peněz a máte sny o domě ale nejste schopná je manifestovat. A že máte partnera, který je tak milý ve spoustě ohledech, ale jste kde jste, jste kde jste, jste kde jste. Takže dáte loďku dovnitř, nemáte jinou volbu. Takže není to jen: Je to dostatečné? Ale je to také: Musí být, protože to je jediné co se dá dělat.

Ale máte volbu, zda si na to budete stěžovat nebo očekávat dobré věci. Máte volbu v tom, zda se budete bát budoucnosti nebo se budete na ni těšit. Máte volbu, zda budete do sebe kopat nebo se chválit. Zda budete kopat do partnera nebo chválit partnera. Tohle jsou vaše volby. Po proudu nebo proti proudu.

To jsou vaše jediné volby. A pokud budete soustavně volit více po proudu, bude váš život radostnější, plnější a lepší. Bude vám lépe. Ach, znáte ty muže v kánoích, co jedou divokou řekou? Oni jen jdou s proudem. A on je nepotopí. Jinými slovy: Jako by nemohli najít dost rychlou řeku. A vy jste také takoví. Žádný proud pro vás nebude dost rychlý, se naučíte pustit odpor a necháte se nést svým proudem. A to je ta jízda, pro kterou jste sem přišli.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *