OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Abraham Hicks – Musí být cesta k úspěchu obtížná a nepohodlná?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím, Abrahame. Studovala jsem hodně podnikatelských úspěšných příběhů a chodila na podobně laděné semináře. Jsem trochu zmatená, že spousta účitelů úspěchu a osobního rozvoje říkají, že úspěch je na druhé straně vaší zóny komfortu. Říkají třeba: “Musíme dělat nepohodlné věci, abychom rostli a učili se.” Chtěla jsem se zeptat, jak to zapadá do konceptu cesty nejmenšího odporu, a toho dělat něco, jen když z toho máme dobrý pocit?

Abraham: Nezapadá. Ale víme, o čem ti učitelé mluví. Kontrast totiž dává vzniku touze. Před přestávkou jsme došli k významnému závěru, na který chceme navázat, zejména ve světle toho, o čem zde mluvíte. Kontrast do vortexu neboli vibrační reality vkládá součástky, kterým zákon přitažlivosti pomáhá získat spád, a pokud jste ve stavu přijímání, tak často přijmete nápad, touhu, inspiraci nebo impuls.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Samozřejmě je třeba trocha z toho všeho, aby to vedlo k růstu, který budete vždy prožívat. Ale v jisté chvíli musíte úmyslně a vědomě upravit frekvenci svého bytí, aby byla v souladu s vaší touhu. Jelikož víme, že vibrace otázky se liší od vibrace odpovědi, pokud zůstanete ve vibrační frekvenci otázky, odpověď k vám nikdy nepřijde. Když se neustále zaměřujete na problém, řešení, které je na úplně jiné frekvenci, k vám nemůže přijít.

Kontrast je pro celek samozřejmě důležitý, ale vy všichni jste do svého vortexu vložili dostatek součástek, že je tam dostatek zralých nápadů a připravených na vaše přijetí, že vás to zaměstná na 20 nebo 30 životů. Když si lidé myslí, že se musí namáhat, usilovat nebo protlačovat se skrze nepohodlné, aby mohli být v pohodlí, jdou na to tou obtížnou cestou. Blahobyt má totiž převahu.

Někdy když lidé vytrvají, dokonce i za nepohodlných okolností, a věci jim stále dopadnou dobře, tak jim to může dodat pocit uvolnění a uvědomění, že to bude v pořádku. Ale to je průměrný a velmi pomalý způsob, jak jít dopředu, a není to něco, co jste zamýšleli. Jste geniální tvůrci, kteří ví o energii a vibraci. kteří mají schopnost zaměřovat své myšlenky směrem, který vám umožní maximální užitek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Slibujeme vám, že jakmile vypustíte touhu a v jakýkoliv moment se pohybujete vpřed, a cítíte se v ten moment nepohodlně, tak jste odpojení od svých skutečných zdrojů a schopnosti přijímat správný impuls ve správný čas.

Host: Dobře. Třeba teď píšu knihu a moji učitelé, kteří spolupracují s Bobem Proctorem, který vystupoval s vámi ve filmu Tajemství, ten mluví o proražení skrze bariéry strachu, dělat věci, které bychom normálně nedělali, abychom rostli. Pokud teda ty věci dělat nebudu… a budu jen prociťovat a každý den meditovat a myslet na to, co chci, pokud ty nepohodlné věci nebudu dělat, mám pocit, že nic nedotáhnu do konce.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak změnit problém na řešení

Abraham: Nechápejte nás špatně. Neříkáme, abyste je nedělala, ale říkáme – meditujte, slaďte se, dostaňte se do stavu přijímání, dokud k vám nepřijde inspirace, a pak běžte do akce na základě přijaté inspirace. Mluvíme o tom se sladit a být inspirovaný k akci, než abyste na sebe tlačili z uvědomění si toho, co nechcete. Tento učitel nezná tajemství.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *