Abraham Hicks – Mylné přesvědčení, které vám brání získat to, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Povíme vám něco velmi dobrého. To, co skutečně chcete, může přijít nyní nebo do pár minut. Protože to, co skutečně chcete… cokoliv, co si myslíte, že chcete v manifestované podobě, chcete, protože si myslíte, že se budete cítit lépe, jak to budete mít. Pokud na chvíli dokážete přijmout, že to chcete z důvodu radosti, protože si myslíte, že se s tím budete cítit lépe, věřte nám, když říkáme, že můžete najít způsob, jak se cítit lépe, nyní.

To znamená, že to, co chcete, získáte nyní. Vy jen chcete, aby prostředky k tomu byly přesně takové, jak jste je definovali. Jinými slovy – “Budu šťastný, pokud se ta cesta bude takto odvíjet.” Chceme, abyste přestali kritizovat, jak štěstí přichází, a jen přijali, že štěstí můžete najít nyní nebo do hodiny, nebo rozhodně během dne.

Pokud vás dokáže uspokojit štěstí, které je tady, které je důvodem, proč cokoliv chcete, tak všechny prostředky k tomu cíli se vám v životě objeví. Je to o prostředcích k cíli. V tomto máte takový zmatek. Chcete manifestace, o kterých víte, že se nestanou okamžitě… řekněme, že máte velké dluhy a chcete velkou hromadu peněz.

elementary_os_horseshoe_bend_sunset-wallpaper-1366x768

 

Mezi tím, kde v takové situaci jste z hlediska manifestací ve vaší bance, a tím, kde chcete být, je velký rozdíl. Pokud si uvědomíte, že máte schopnost nalézt klid… můžete najít jasnost tady a teď, zatímco penězům může chvíli trvat, než přijdou. Můžete nyní najít pocit lehkosti a klidu, zatímco na peníze možná čekáte. Někdy se stává to, že jste si umožnili… a to je v pořádku… být dostatečně dlouho mimo rovnováhu, že je za tím tolik hybné síly, která brání tomu, co chcete, aby k vám přišlo, aby se to manifestovalo.

A spousta lidí má přesvědčení, které je chybné, že než se mohou cítit lépe, musí získat tu věc, kterou chtějí. Pokud se vám podaří v mysli obrátit tohle… “Nejprve to potřebuji a pak se budu cítit lépe. Potřebuji tohle, a pak se mohu cítit lépe. Jak získám práci, jak získám partnera, jak získám tohle, budu se cítit lépe.” To je ta mylná představa. Můžete se cítit lépe i tak. Můžete se cítit lépe nehledě na okolnosti.

Na to říkáte: “Abrahame, jen chcete, abychom se lépe cítili, abychom mohli žít bez toho, co chceme.” My na to: Ne, chceme, abyste se cítili lépe, protože to je vibrační cesta ke všemu, co chcete. Ve skutečnosti se ale chcete cítit lépe, ale všechny detaily se sami vyplní, jak se nejprve budete cítit lépe. Nemusíte to vše vyřešit. Jen najděte nějaký základní bod, ze kterého máte vždy dobrý pocit, když na něj myslíte, a používejte ho jako důvod se nyní cítit dobře. Upravujte svou vibraci zaměřením se na pocity.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak najdete tu správnou cestu?

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Žádná touha není nereálná

Manifestace nejsou jen fyzické věci, které vidíme. Abraham zde vysvětluje proces tvoření a popisuje, co vše může být manifestace, a co je při tvoření důležité.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *