Abraham Hicks – Myšlenka je první manifestace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: V předchozí konverzaci jste řekli, že myšlenka je první manifestací. Mohli byste to rozvést?

Abraham: Vše, čemu říkáte fyzické, materiální, to, co si můžete ohmatat a očichat, to vše je velmi vyvinutá vibrace. Než se z té vibrace stalo to fyzické, za chodu došlo k dalším věcem. A myšlenka předcházela úplné manifestaci. Úplná manifestace je jen hodně myšlenek. Tolik myšlenek, že vnímání se stane pevné. Budeme tak nejkonkrétnější, jak dokážeme, a zároveň dostatečně obecní, abyste to chápali.

Chceme vám pomocí fyzických pojmů vysvětlit, ale pochopitelných fyzických pojmů, jak se z vibrace stává manifestace. Nebo jak Esther chce nazvat knihu, která brzy vyjde. “Jak z myšlenek tvořit věci.” Jak vibraci měnit na manifestaci. Jak to funguje? Trpělivě posloucháte, jak říkáme, že jste zdrojovou energií a v tomto těle vysíláte rakety touhy. A že vše, co chcete, je vibračně hotové.

slunce-po-desti

“To vše je pěkné, Abrahame. Ale chci ty peníze vydat. Můžeme je z vortexu poslat do banky?” Pak vám začneme povídat o tom, jak se tyto nehmotné myšlenky a touhy stávají hmotné. O tom, jak to probíhá. A probíhá to díky spádu, který zákon přitažlivosti poskytuje. Více pozornosti nějakému tématu časem vytvoří manifestaci. Takto zákon přitažlivosti ve fyzičnu funguje. Počátek toho pohybu z vibrace do hmoty, z nefyzična do fyzična, musíme s tím zmínit slovo vnímání. protože nic neexistuje mimo něčí vnímání.

Je velmi zajímavé, jak odlišně lidé vnímají stejné okamžiky v čase, místa a věci. Vaše vnímání je o tom, kde se vibračně nacházíte. A to určuje to, jak moc jste v souladu se svým vyšším Já. Nejprve tohle vše musíme urovnat, než můžeme začít mluvit o vaší schopnosti vnímat vzrůstající manifestace, jak se vibrace mění na věci, jak se nehmotné mění na hmotné. Vibrace se stává myšlenkou. Myšlenka je schopnost lidské mysli vnímat vibraci.

letni-kruhy

Myšlenka je schopnost lidské mysli vnímat, překládat, chápat vibraci. Samozřejmě vnímáte skrze svůj filtr. Vibraci nejprve proséváte skrze ten filtr dále do myšlenky. Proto to, jak vnímáte, je o tom, jak překládáte myšlenku. Už jste někdy vnímali něco jinak než někdo druhý, i když šlo o stejnou věc? Stejná slova, stejná zkušenost. A přesto to ten druhý vnímal jinak. Esther si ještě plně neuvědomuje, jak často si myslí, že její vnímání něčeho je jedna věc.

A má spoustu konverzací s někým druhým o té stejné věci a má za to, že ten druhý si myslí to druhé. Ale až budoucí manifestaci ukáže, že Esther to vnímala takto a ten druhý úplně jinak. A Esther… vám to také přejeme… právě dosáhla bodu, kdy se vzdala snahy někoho druhého přesvědčit, aby cokoliv vnímal stejně jako ona, protože je to vyčerpávající. Tento muž na letadla to zdůraznil. Spousta slov, spousta slov… Takže… ano. Lze tedy říct, že myšlenka je… první vědomý příjem vibrace, která se začíná zhmotňovat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vysněné tělo

Host: Děkuji. Hned je mi to jasnější.

Abraham: Dobrá konverzace.

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *