Abraham Hicks – Myšlenkou vytvarované fyzické tělo

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mou druhou otázkou bylo… Jakou roli hraje věda z hlediska diety, cvičení a tvarování fyzického těla? A mohou mít naše fyzická těla takové preference, které se třeba neshodují s tím, co chce náš mozek?

Abraham: Naše odpovědi neustále zjednodušujeme. Když po něčem toužíte a dokážete se s tím vibračně sladit, což znamená, i když se vaše tělo nevytvarovalo, tak jak jste chtěla, z hlediska toho, co se už manifestovalo. Pokud je vaše vibrace bez pocitu nedostatku, pak budete z té vysoké vibrace inspirovaná k cestě nejmenšího odporu, která vám pomůže získat, co chcete. Pro každého je ta cesta nejmenšího odporu jiná. Neexistuje jen jedna cesta. Proto všude vidíte tolik rozmanitosti.

Člověk, který Esther chvíli neviděl, jí řekl: “Trochu jsi shodila na váze.” A Esther na to: “Tento rok jsem zhubla 250 kg”. Stejných 5 kg stále dokola. Chceme, abyste všichni pochopili, že z této vysoké vibace… Pokud činíte rozhodnutí… A většina z vás má dost zanesené trubky co se týče věcí, které už chvíli chcete, se kterými jste se ještě nesladili. Je to o tom nalézt novou identitu, vnímat sama sebe v novém světle. Vnímejte se taková, jaká chcete být, než taková, jaká nyní jste.

A jak se po většinu času budete vnímat taková, jaká chcete být… Je ale třeba se s tím sladit. Jděte na to zlehka. A postupně si všimnete, že z té vysoké vibrace budete inspirovaná. Jak z té vyšší frekvence budete inspirovaná k činu, pak ten čin je snažší udržovat. Můžete vykonat spoustu činů, kterých dosáhnete nějakých výsledků. Ale když vykonáte nějaký čin, aniž byste ho podpořili souladem, pak to konání bude vyčerpávající. Bude se vám dělat těžko. A dlouho s ním nevydržíte.

1574386

Pokud jste ale v souladu a skutečně víte a cítíte, co chcete, pokud budete inspirovaná z tohoto bodu, pak své konání nebudete muset udržovat nebo pracovat na jeho udržení, ale bude se vám udržovat snadno. Pak si všimnete, že všechny spolupracující složky nejsou kolem vás, jsou uvnitř vás. Různé spolupracující složky uvnitř vaší bytosti. Věda umí dobře identifikovat manifestace. Věda velmi dobře umí identifikovat výsledky vibračního souladu. Věda ale ještě nechápe, že od pozornosti k vibraci… Ve vesmíru neexistuje významnější příčina. A provádět to záměrně… Když věda na tohle narazí, tak ji to převrátí naruby.

Host: Pokud jde o přijímání a spalování kalorií, zobecňuje tak věda lidi, kteří vykonali něco z té vysoké vibrace?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak je to se závislostí na tabáku

Abraham: Zobecňují to, co bylo provedeno. To ale nemůžete brát v úvahu… Vemte si, kolik znáte lidí, kteří přijímají obrovsky rozdílné množství kalorií a mají z toho obrovsky rozdílné výsledky. Pak se spekuluje o spalování kalorií nebo o typu kalorií, které přijímají. Divíme se, že si dokážete cokoliv najít k jídlu z hlediska vašeho fyzického zdraví. Jak budete ale svou pozornost používat z této vysoké vibrace, zjistíte, jaký to má obrovský vliv.

Na chvíli to zkuste a sama uvidíte. Uvidíte, kam vás inspirace zavede. Pokud věříte, že tento pokrm, který konzumujete, je z hlediska vašich vytoužených výsledků nevhodný, uvádíte do pohybu vibraci a spád kolem ní nabírá na obrátkách. A to má pak vliv na vaše výsledky, ať už jíte nebo ne. Když něco sníte a cítíte se provinile, pak do pohybu uvádíte vibraci viny. I když pak jíte něco, z čeho se necítíte provinile, tak ta vibrace viny je stále v pohybu. Chápete, na co narážíme?

Host: Ano.

model-doutzen-kroes-performing_1920x1080_614-hd

Abraham: Chvilku si s tím hrajte a pokuste se dostat do stavu, kdy se cítíte dobře, a pak sledujte, jak budete inspirovaná k tomu, co vám přinese vytoužené výsledky.

Host: Byly totiž chvíle, kdy jsem se dost trápila a dostala se do stavu, kde jsem chtěla být. Ale nešlo ten stav udržovat, protože už to nebylo inspirující.

Abraham: Tato konverzace dává za pravdu jedné věci. A to, že činy vytváří odezvu. To bezpochyby. Víte to. Pohybujete se ve světě orientovaném na činy, a z činů můžete dosáhnout výsledků. Nepopíráme to. Ani nechceme, abyste konat přestali. Činy a akce jsou skvělou manifestující součástí vaší fyzické reality. Ale když naleznete vibrační frekvenci, která se shoduje s touto mocnou energií, a budete z takové vibrace inspirovaná k činu, pak váš čin bude mít větší vliv. Dosáhnete z něj lepších výsledků. Více výsledků.

Tohle je zábavné. Je to pro Esther něco nového. Užívá si to. Tak nějak vše odložila stranou. Pokládá nové trubky. Vážně chce vidět, k čemu ji vesmír inspiruje. Prozatím ji inspiroval k rychlému občerstvení. I k jiným věcem…

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Tři věci, které prospějí zdraví vašeho těla

Přepis (video na konci): Host: Mám dvě rychlé otázky. Na první jsem se včera zapomněl …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *