Abraham Hicks – Myšlenková cesta ke všemu, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Začněme mluvit o něčem, aby tento vortex nabral  podstatnější místo ve vaší vibraci. “Ano, Abrahame, je to  vibrace… bla, bla, bla.” A z hlediska manifestace  je to potenciál. “Jo. Je to potenciál… Potenciály mě už nudí. Jak dostanu peníze  z vortexu do banky?” Chci více hmatatelného, což znamená,  že chci více své reakce vůči tomu. Chci ohledně toho cítit víc. Přijímám, že nemohu čekat,  až se to manifestuje, aby to pak byl první  pocit, co o tom mám. Chci cítit víc ohledně toho,  co mám ve vortexu.

Definujeme vám váš  vortex skutečnými výrazy. Dům na severním pobřeží malého  ostrůvku Kauai není ve vašem vortexu. Není tam. Není to jako malá věc,  kterou zalijete a najednou… takto to nefunguje. Známá, přesná, dokonalá  myšlenková cesta k tomu je ve vašem vortexu. Myšlenková cesta. Jak to víme? Protože ta touha je tady pod ochranou  a péčí vašeho vnitřního bytí a zdroje, kteří vás zbožňují a věří ve vaši touhu, kteří se zaměřili s jasností bez odporu a zákon přitažlivosti shromáždil  spolupracující složky, které se tady ukážou ve své vibrační verzi. Ale protože vaše vnitřní bytí  vůbec neuspokojuje říct: “Abrakadabra! A je to tady.” V tom není uspokojení.

Myslíte si, že by bylo. V tom není uspokojení. Uspokojení je ve vývoji vašeho  myšlenkového procesu a vaší ochoty neodporovat impulsům  a jít s proudem myšlenky, protože v objevu tohoto  a tohoto a tohoto budete přijímat impulsy  a pozorovat, jak se to před vámi vytváří. Zkušenost tohoto vnitřního vývoje vydrží  mnohem déle, než kdybyste k tomu hned přišli a ono to tam bylo. Chytáte se?

Popsali jsme pro vás váš  vortex dostatečně přesně? Ke všemu chtěnému  vede myšlenková cesta. Jsou to vodítka, nápady, známá setkání. Možná byste chtěli říct: Proč vodítka neuděláte  větší a proč nám to neřeknete přesněji? Proč nám nedáte telefon na lidi,  které potřebujeme? My na to: To vše k vám chodí do té míry,  do jaké jste připraveni a ochotní to přijmout.

ocean_3-wallpaper-1366x768

Jak přijmete tuto realitu a uvědomíte si, že tam  jsou hrady a knoflíky a součet všeho, co chcete, a uslyšíte nás, když říkáme: Život  je o vaší současné připravenosti  si umožnit to přijímat. Život není o tom mít dům,  být v něm a říkat si, co přijde dál. Život je o vývoji toho všeho. Pochopili jste to? Ještě něco? Na chvíli nás naveďte zpět k otázce,  u které jsme vás přerušili. Začínal jste slovy: Chci vědět, co…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se otevřít proudu hojnosti všeho v životě?

Host: Podle mě to souvisí s tím, co musím dělat,  abych umožnil více toho niterního uvědomění.

Abraham: Takže vědění,  že vortex existuje. Víte to?

Host: Ano.

Abraham: Vědění, že reality vortexu je to,  o čem je váš život. Víte to?

Host: Ano.

Abraham: Vědění, že obsah vortexu jste si tam dal sám,  takže přesně uspokojuje vaše potřeby. Víte to?

Host: Ano.

Abraham: Víte, že vaše vnitřní bytí  tam je a to vše ví?

Host: Ano.

Abraham: Víte, že vaše vnitřní bytí ví,  na co jste připraven?

Host: Ano.

Abraham: Víte, že vaše vnitřní bytí ví,  že to vše nechcete naráz?

Host: Ano.

Abraham: Víte, že vaše vnitřní bytí ví, že to chcete  udělat sám, aby to nedělalo vaše vnitřní bytí?

Host: Ano.

turquoise_lake-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Víte, že jde o spolutvořivou zkušenost? Víte, že v tom budou  zapojení ostatní lidé? Víte, že společně se všemi  částmi ve vašem vortexu všude kolem vás se rozsvěcují ostatní lidé,  kteří jsou také ve vašem vortexu, a jejich vnitřní bytí k ním mluví? Věříte, že je poznáte, jak je uvidíte? Cítíte synergii v konverzaci  s některými lidmi?

Cítíte správné načasování věcí,  jak postupujete po cestě dál? A cítíte… tohle je nejdůležitější… cítíte, že dům na Havaji, představa tohoto domu,  existuje jen z toho důvodu, abyste objevil součástky ve vortexu,  které jste si tam už dal. Protože většina lidí si myslí: “Musím se tam dostat.”

My chceme, abyste pochopili,  že jste se tam už dostali, a nyní, jak pozorujete, jak se to  vyvíjí… to je skutečná zábava. O tom je skutečná zábava. Esther říkávala Jerrymu: “Měl bys mi koupit toto  auto. Udělalo by mě to na odpoledne šťastnou.” Věděla to, protože asi tak dlouho  ji auta udělala šťastnou. Samozřejmě si je déle užívala,  ale jde o sebepozorování souladu, jde o sebeobjevování toho,  co je soulad.

Je to niterní pocit podpory  energie, která tvoří světy. Je to ten nepřemožitelný  pocit uvnitř vás. Je to vědění, které v sobě  cítíte, jak s někým mluvíte. Je to vitalita, která z vás nekonečně září,  když si užíváte písně na tanečním parketu. Jde o umožňování vortexu, aby se  v každý moment převáděl do věcí. Uspokojení ze života vychází z tohoto  procesu převádění, ne konečných výsledků. Proto říkáme, že jste tvůrci  a je to o tvoření, ne o výtvoru. Velmi dobré.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Dokonalé načasování našich manifestací

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *