Abraham Hicks – Jak se myšlenky mění na věci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Jak se myšlenky mění na věci? Chceme, abyste se nad touto otázkou zamysleli. Jak to, že to, co máte v životě, tam máte? Jak jste nastavili tón, který vás slaďuje s tím, co prožíváte? Nestalo se to jen tak. Vyzařovali jste vibraci, která to přitáhla. Souhlasíme s tím, že věci, které nechcete, jste možná nečekali, a dokonce souhlasíme s tím, že si to nezasloužíte v tom smyslu… že to není to, kým skutečně jste.

Ale cokoliv, s čím nejste vibračně sladění, k vám nemůže přijít. Pokud zažíváte něco, co se vám nelíbí, nejprve musíte přijmout, že jste s nimi ve vibračním souladu. Pak něco musíte udělat se svou vibrací. Což znamená, že musíte přestat pozorovat to, co prožíváte, protože to tak udržujete při životě. Tím, že budete úmyslně prosévat, vás v některých ohledech připravuje trochu také na neúspěch, protože nyní říkáme – pozorujte okolnosti a hledejte ty dobré. Ale když tohle říkáme, tak vy převážně pozorujete okolnosti a někdy najdete dobré a někdy špatné, ale cvičíte se na to, abyste reagovali na okolnosti.

1594197

Pokud byste se rozhodli, že budete bezpodmínečným “ladičem”, bezpodmínečným milovníkem, pak budete celému světu chvíli říkat: Jste to, čím jste, ale já vás budu ignorovat. Stáhnu svou pozornost ze současných okolností. Není to snadné a většina lidí vás bude vnímat za blázna, že se o to pokoušíte. Nemůžete svou pozornost z něčeho stáhnout, musíte ji nasměřovat na něco jiného.

Musíte se tedy rozhodnout: Budu se zaměřovat na dobře pociťující věci. A na malou chvilku… jen na chvilku… se nechutně a abnormálně zaměřte na sebe. K velké zlosti všech kolem vás. Dělejte to, u čeho se cítíte nejlépe. Choďte na procházky, na které jste nechodili, protože jste sami sebe obětovali a namísto toho prali prádlo. Běžte tam, kde se cítíte dobře. Dělejte to, u čeho se cítíte nejlépe. Na chvíli si umožněte, aby váš korek plaval. Jak bude plavat, začnou k vám proudit nápady a vesmír začne spolupracovat se vším, co chcete. Musíte ale najít způsob… odpovědí je možná se do toho vrhnout naplno. Mohli bychom všichni najednou utéct. Jen na chvíli. A dělat zábavné věci.

sun-sucked-in-to-the-vortex-fantasy-hd-wallpaper-1920x1080-5444

Možná tyto naše společné tři hodiny budou pro to stačit. Zaměřujte se tak, aby se vaše vibrace zvyšovala. Musíte ale najít způsob, jak přerušit cyklus… velmi tuto konverzaci oceňujeme. Názorně ukazujete to, co téměř všichni ostatní žijí. Myslíte si, že děláte jedno, ale máte pocit, jako byste dělali druhé. Je to takové, jaký u toho máte pocit. Bude to stále takové, jaký u toho máte pocit. Musíte tedy nějak změnit pocit. Pocit změníte tak, že si uvědomíte…. Víte, že když spíte, tak váš bod přitažlivosti se zastaví? Po probuzení máte nejlepší možnost se dostat do jiné vibrace.

Čtěte také:  Ladění se na pocit lehkosti

Když hned po ránu začnete myslet myšlenky, u kterých se cítíte dobře, tak máte lepší šanci, že se tak budete cítit celý den. Chceme, abyste se tak tvrdě nesnažili tohle vše mít zorganizované. Namísto toho frázi umění umožňování uchopte v jejím skutečném významu. Umožněte svému korku plavat na hladině. Chceme, abyste si tohle odtud odnesli. Jak se vás někdo zeptá: Proč jsi neudělal tohle a tohle? Odpovězte: Protože svému korku umožňuji plavat. A oni řeknou: Co to má společného s tím, že tohle neděláš? A vy: Má to s tím vše společného. Umožňuji svému korku plavat. Poskytuji si možnost, abych umožnil svému korku plavat. Možná byste chtěli dělat to, co navrhujeme Esther, a to pochopit, nesnažte se vysvětlovat… Vy to chápete.

tree

“Co to děláš?” – “Umožňuji svému korku plavat.” Co to znamená? – To, že se procházím, koupu, že dělám cokoliv, díky čemu mé srdce plesá o něco více. Než se nadějete, budete na druhé straně, kde vás lidé budou užasle sledovat, jak vesmír s vámi spolupracuje.

Budou se ptát: Jak to, že ti vždy vše vychází? Vy se jen usmějete. Neříkejte to. “Protože jsem umožnil svému korku plavat.” Jak to, že k tobě chodí dobré práce? “Protože jsem umožnil svému korku plavat.” Jak to, že tě mají všichni rádi? “Protože jsem umožnil svému korku plavat.” Jak to, že máš tolik peněz? “Protože jsem umožnil svému korku plavat.” Jak to, že ti vždy vše vyjde? “Protože jsem umožnil svému korku plavat.” Neříkejte jim to nahlas. Jen to pochopte. Tohle je dobrá chvíle na přestávku.

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Ahoj Dajwe,
    ráda bych přispívala trvalým příkazem.
    Liduška

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *