Abraham Hicks – Na co se zaměřujete?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Praktikuji zákon přitažlivosti  a vděčnost už mnoho let  a mám velmi požehnaný život. Moje otázka je… jsou chvíle,  kdy stojím před volbou, u které mám pocit, že si mohu vybrat  se zaměřit na pozitivní stránku nebo jsou tam nějaké další věci,  o kterých nevím, jestli je prostě nechat být, nebo s tím něco dělat. Uvedu příklad… pracuji  v luxusních lázních. Přišel jsem do lázní a těšil se na péči. Masáž byla dobrá,  ale zbytek moc dobrý nebyl. Mám se tedy zaměřit  na masáž a být za ni vděčný, nebo něco obětuji a nežiju plně?

Abraham: Nejdůležitější je si uvědomit, že cokoliv, co se v manifestaci stane, se prvně stalo vibračně  před manifestací. Když jste uprostřed manifestace,  nemůžete s tím toho moc udělat, abyste ji změnil. Ale to, co se uprostřed ní rozhodnete  udělat, ovlivní to, co přijde příště v rámci stejného tématu. Protože vaše vibrace je vždy tam,  kde jste ji naposled nechal. Pomohlo to?

Host: Ano.

Abraham: Popišme to doslovněji…  mohl byste říct: No… mohlo by to být lepší, ale je příliš  pozdě na to, aby tohle bylo o tolik lepší. Protože pokud se nyní budete  snažit zlepšit tohle, co není lepší, zhorší se to. A také to, co bude následovat. Přesně to, co jste říkal… hledejte pozitivní  aspekty v tom, co je, co nejlépe dokážete.

the_roar-wallpaper-1366x768

Čím větší expert budete v daném tématu, tím rozhodnější budete ve svých volbách. Máte dost sofistikované  volby ohledně něčeho takového. Vaše standardy jsou vysoké. Když uznáte, že máte vysoké  standardy, a z dobrého důvodu, a nebudete se snažit,  aby všichni dostáli vaším standardům, protože sami si prochází  vlastními věcmi,  pak se nezamotáte do něčeho,  do čeho vám nic není.

Myslíte si, že je, protože  jste uprostřed manifestace. Mohli bychom to ještě vyjádřit takto… jakmile se manifestace odvíjí, a myslíte si, že ji nějak  musíte řídit nebo kontrolovat, je nepravděpodobné, že to uděláte energeticky…  převážně to budete dělat slovy nebo činy. To je téměř vždy kontraproduktivní.

Zaměřujte se tedy  nejvíce na pozitivní aspekty. Jakmile to necháte za sebou, nezaměřujte se na to,  co na tom nebylo dobré. Protože se to vám to bude  ve vibraci déle držet a připraví vás na další manifestaci,  která také nebude příjemná. Pomohlo to?

Host: Ano. Děkuji.

Abraham: Ještě něco?

Čtěte také:  Kdy je dobré plánovat a kdy ne?

Host: Ne.

Abraham: Praktické části života tvoří život, že? Není to tak, že zážitky v každý moment  se rovnají tomu, co nabízíte vibračně? Není to tak, že to, co nabízíte vibračně,  se rovná tomu, co se vám děje v životě?

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *