Abraham Hicks – Nahraďte tato slova po 30 dní a změňte svůj bod přitažlivosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Pokud si všimnete, že umožňujete spádu se aktivovat, aniž byste si uvědomovali, že to děláte… často si ani nevšímáte, že spád je aktivovány dokud se nemanifestuje nějak, co vás netěší. Pokud začnete s tématem spádu, vaše vibrační klima, což je váš bod přitažlivosti, což je vše, je současné. Je současné. Není založeno na včerejšku. Není založeno na něčem z minulého života. Není založeno ani na myšlenkách, které jste mysleli včera. Váš bod přitažlivosti… tady a teď… buňky vašeho těla a jejich vztah ke zdroji, vše, co prožíváte, vše, čím jste, vaše vibrační klima, je současné. Na chvíli se nad tím zamyslete. Je to současné. Vyzařuje to nyní. Vyzařuje to nyní.

Proč to vyzařuje tak, jak vyzařuje? To je otázka, kterou možná stojí za to probrat. Nabízím nyní vibraci kvůli tomu, co jsem si myslel včera, předevčírem a den předtím? Ano. Obvykle nabízíte. Protože to je přesvědčení – myšlenka, kterou opakovaně myslíte. Je normální, aby vaše přesvědčení přežila přes noc. I když při spánku se váš spád zastavuje. Držíte s námi krok? Ale proč vaše přesvědčení přežila přes noc? Protože jste je hned po probuzení zase aktivovali a udržovali jste spád v pohybu. Nicméně je možné, je jisté, že když si vyslechnete, co říkáme, můžete se zítra ráno probudit a změnit určitou míru spádu těch myšlenek. Ne úplně. To je nelogické.

Nebudete mít lobotomii. Nepřestanete mluvit s lidmi, kteří očekávají, že budete takoví, jací jste byli Je toho spousta, co vás udržuje v myšlenkových vzorcích, které jste mysleli. Ale chceme vám sdělit, že to tak nemusí být. Každý den můžete začít nanovo. Když si dnes večer lehnete do postele, stanovte si záměr: Chápu, že během mého spánku se můj spád zastaví. Že se natolik rozptýlím od svého bodu přitažlivosti, že se spád zmírní.

water_37-wallpaper-1366x768

Což znamená, že veškerá má přesvědčení… tohle se vám bude líbit… jsou pozastavena. Existuje vortex blahobytu, kde je vaše vyšší Já, které udržuje přesvědčení toho, co chcete, aktivní. Ale neexistuje nikdo s nějakou mocí… jeden, kdo je napojen na zdroj, je mocnější než miliony, kteří nejsou… kdo by vaše nechtěná přesvědčení udržoval aktivní. Nikdo kromě vás. A lidi, kteří vás sledují a očekávají. Ale to je malý kruh ve srovnání s tím, co se děje tady. Chápete, co tím myslíme? Při spánku se váš spád zastaví. Až na to, že tento spád má potenciál být aktivován… záleží na tom, jak začnete svůj den.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proces tvoření

Pokud ráno vstanete poté, co jste si předešlou noc řekli: “Veškerá má přesvědčení budou pozastavena. Mé vyšší Já udrží vše, co je pro mě důležité, aktivní. Budu mít k tomu snadný přístup,” začnete svůj spád tak, jak chcete. Pak vyhledejte myšlenky, u kterých se snadno cítíte dobře, a nechte ten spád se rozpohybovat. Jak to budete dělat týden, dva, tři nebo čtyři, resetujete své tlačítko očekávání. Resetujete svůj bod přitažlivosti.

Budete na jiném vibračním místě. Vaše vyzařování, vaše atmosféra, je současná. Souvisí s tím, na co myslíte. Bude pro vás snadnější myslet na to, co chcete myslet. Realita, která se manifestovala, pro vás tolik znamená, že je pro vás těžké aktivovat spád toho, co skutečně chcete. Protože jste tak očarováni tím, co je. Jsem tvůrce svého života, ale především jsem tvůrce své nálady. Jsem tvůrce své nálady.

Chceme, abyste si po 30 dní nahrazovali slova “Tvořím si svou realitu” slovy: “Tvořím si svou náladu.” Tvořím si svou náladu, protože jak náš přítel říkal: Jsem šťastný. Tvořím si svou náladu, tudíž si tvořím svou realitu. Tvořím si svou náladu. Nejen si tvořím svou náladu, ale moje nálada je ta nejdůležitější. Je důležitější, než kolik peněz mám, než cokoliv ostatního dohromady. Na mojí náladě nejvíce záleží: A tvoří se nejsnadněji. Pokud začnu uvnitř, nálada je to nejsnadnější na tvoření.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

31 komentářů

 1. Dajwe děkuji za další nádherné video, které mě přivedlo k jedné myšlence:-)

  Výzva: Kdo se přidá ? Mám záměr si napsat dvě cedulky: – jednu si budu opakovat před usnutím: “Veškerá má přesvědčení budou pozastavena. Mé vyšší Já udrží vše, co je pro mě důležité, aktivní. Budu mít k tomu snadný přístup.”
  Druhá: kterou si budu opakovat hned po otevření očí, když se ráno vzbudím: “Tvořím si dobrou náladu a jdu si užívat další nádherný den v radosti.”
  Zkusme zrestartovat naši přitažlivost společně.
  Prostřednictvím těchto stránek se můžeme navzájem povzbuzovat a předávat si naše radosti:-)
  Kdo jde do toho se mnou? 🙂

  • Jdu do toho s tebou!

   • Super 🙂 tak hodně dobrou náladu pro tento a další dny 🙂 Jsme tady a teď a naší hlavní prací je TVOŘIT SI DOBROU NÁLADU A RADOVAT SE 🙂 TAK S CHUTÍ DO TOHO 🙂

    • to ráno tak robím, večer začnem aj to druhé 🙂 idem do toho až ma beriete 😀

     • samozřejmě, že bereme 🙂
      S chutí do toho a jdeme spát s dobrou náladou 🙂
      Začala jsem včera a měla jsem dnes moc fajn den a náladu celý den suprovou 🙂
      Teď si chci ještě napsat minimálně 10 radostí, které jsem za dnešek vnímala. Možná jich bylo i víc 🙂 Zítra napíšu.
      Dobrou noc a příjemné usínání a hezké sny 🙂

     • Zuzi, s radostí se přidávám. 🙂

  • Afirmace motlitby atd. vždy v přítomnosti. Já jsem, já mám, já vyzařuji, já přitahuji. Budouctnost nikdy nedoženeme 🙂

  • Iva Heidtková

   taky jsem se rozhodla to udělat a koukám,že je nás více <3

 2. Já jdu do toho také 🙂

 3. Potrebujem pomoc… Už som to niekde písala, ale radu som nedostala. Pred pár (dosť veľa rokmi) som sa často venovala meditácií. Vlastne už ako dieťa ma takéto veci zaujímali. Keď som mala cca 16rokov, podarilo sa mi vystúpenie z tela. Fakt. Zážitok neopísateľný. Ale zľakla som sa toho. No a rada by som sa k meditáciám vrátila. Pre mňa to bola super vec. Ale ako náhle začne drnčanie v mojom tele, okamžite sa preberiem a mám strach ísť ďalej. Ako na to a ako sa zbaviť toho zvláštneho pocitu?

  • Václav Volek

   Míval jsem při meditaci brnění v rokou, škubání v nohou, různé tlaky v těle a dost mi pomohlo Abrahamovo vysvětlení, o co vlastně jde, že není čeho se bát. Abraham k tomu má perfektní vysvětlení, bohužel ho nyní nemohu najít.

   Abraham k tomuto říká, že jakmile přestaneme aktivovat myšlenky, které s námi nejsou v souladu, automaticky si ladíme podvědomí na své vyšší já. Automaticky synchronizujeme své podvědomí s tím, kým jsme se již stali. A to přesně děláte při meditaci. Ztišením mysli přestáváte aktivovat rezistentní myšlenky a automaticky se ladíte na lepší pocity.
   Pokud je ale tělo navyklé na určitou rezistenci, může se to takto projevovat, než se tělo/podvědomí přeladí. Skutečně není se čeho bát. Ba naopak, je to zpětná vazba, že se podvědomí přelaďuje z rezistentních myšlenek na to, co je s námi v souladu. Brnění v těle, cukání v nohou, to je jen vedlejší efekt rezistence v těle. Ze začátku, když jsem s meditací začínal, taky jsem to měl. Postupně to odeznělo…
   PS: Už dva lidi mi vyprávěli svůj zážitek s vystoupením z těla, trochu jsem jim záviděl 🙂

   • Václav Volek

    Můžete si jen tak pozorovat, co to vlastně s vaším tělem dělá. Pokud tomu nebudete klást odpor a uvolníte se tomu, prostě si to udělá co potřebuje a pak to odezní a odejde. Jakmile se tomu bráníte, bráníte si v ten okamžik svému vyššímu já, aby Vám přeladil podvědomí 🙂

   • Mne ani to drnčanie nevadí… ono je to pocit príjemný… len ja som sa zľakla vtedy ako decko a teraz už keď sa mám úplne ponoriť do toho stavu, tak mi to jednoducho hlava nechce dovoliť 😀

    • Václav Volek

     “ponoriť do toho stavu”- popište mi ho prosím, ten stav 🙂

     • robím to v takom skoro ľahu… po uvolnení (zhruba okolo 10-15min, niekedy skorej) začínam cítiť chlad a teplo akoby sa to tam bilo… potom nastáva mravenčenie po celom tele a keď začnem drnčať ako vibračné na mobile, radšej sa poškrabem, lebo ma začne všade štekliť, alebo rovno začnem smrkať (to mi zostalo od tej 16tky 😀 ) a potom radšej vstanem… viem aj tak meditovať, že tieto veci nepociťujem, len na nič nemyslím… ale ja by som rada skúsila znova zažiť to vystúpenie z tela… ale to zľaknutie vtedy mi to nedovolí…

     • Václav Volek

      Jak jste se cítila při vystoupení z těla?

     • neviem či som pochopila čo ste sa pýtal… po drnčaní vtedy dávno nastalo také zvláštne padanie… mala som pocit akoby som sa stále viac a viac ponárala do perín a trvalo to hodnú chvíľu… cítila som zvláštny tlak zhora akoby ma tlačilo až dole… zrazu som cítila ľahkosť a sadla som si. Keď som sa obzrela, videla som sa ležať a sedieť zároveň… potom som vyskočila a bola som pod plafonom a kukala sa na sestru ako sa učí a kričala na nu… Lena Lena kukni saaaa kde sooom 🙂 jasné že ma nepočula 😀 vtedy toho veľa nebolo popísané takmer 26rokov dozadu. A zrazu mi napadlo. Ty ideš zomrieť a ja nechcem zomrieť. Zrazu som spadla dolu a prišlo mi zle po prebratí… nebola som schopná ten deň ani jesť ani sa učiť a už vôbec nie niekomu o tom povedať. Vykašlala som sa na to. Na dlhé roky. Ale vždy keď som o tom niečo prečítala, počula, tak ma to lákalo a láka čoraz viacej… Tieto meditácie som začala robiť sama okolo 14roku môjho 😀 “ponoriť sa do tohto stavu” som myslela presne toto si znova dovoliť… cítiť ten úžasný pád a potom voľnosť, ktorá sa slovami nedá opísať…

     • Václav Volek

      Máte super zkušenosti, to se mi na Vás líbí 🙂

      “cítiť ten úžasný pád a potom voľnosť, ktorá sa slovami nedá opísať” – to jsem z Vás chtěl dostat 🙂 Zkuste mi prosím více popsat, jaké to bylo, ten fantastický pocit 🙂

     • a ešte… tam nebolo nič negatívne… neviem to opísať… akoby okolo mňa bola len a len láska a pokoj… tie pocity boli iné ako keď je človek bdelý… akoby nič zlé neexistovalo… žiadny problém so školou, nič… pri predstave že takto si tu všetci žijeme… to by bol RAJ na ZEMI

     • Václav Volek

      Není to, co byste chtěla dát do souladu, ten strach ze smrti, co jste tenkrát pocítila? Nesnažíte si od něj držet odstup?

      Ještě bych se chtěl zeptat, proč přerušujete meditaci?

     • neviem… myslím že nejaká obava zo smrti možno rezonuje v každom z nás…
      Ja práveže tú meditáciu prerušiť nechcem… ale zrazu znervozniem a ono to už nejde…
      Skúsila som aj hudbu že sa zameriam na tú, ale to sa mi nedarilo uvolniť už vôbec. Potrebujem k tomu len pokoj. Dokonca ani v sede mi to nejde. Musím pri tom skoro ležať 😀

     • Václav Volek

      Občas se stává, že se naladíme na příjemný pocit, užíváme si ho, labužíme si v něm a pak nás napadne něco nepříjemného, z čeho máme špatný pocit. Najednou dostaneme emociální facku. Občas se za to sami devalvujeme.
      Jediná chyba je v našem chápání, o co jde, protože tohle je fakt výborný proces. Tím, že jsme si labužili v příjemných pocitech, tak jsme si vytvořili určité pozitivní momentum. Momentum nabere spád, který je s námi v souladu. A podvědomí nám předhodí negativní přesvědčení, které díky našemu pozitivnímu momentu jsme schopni snadno a lehce dát do souladu s našimi preferencemi. To negativní přesvědčení nás napadlo právě proto, že jsme schopni se s ním v daný okamžik v pohodě vypořádat. Pokud ovšem si sami svému vyššímu já nezabráníme, aby se s ním vypořádal…
      Lekneme se toho přesvědčení, utečeme před ním, necháme se jím vláčet … , místo toho, abychom dál věnovali pozornost příjemnému pocitu a nechaly myšlenky sami dělat, co chtějí. Pokud své myšlenky v daný okamžik přestaneme ovládat a necháme jim vlastní průběh, naše vyšší já nám podvědomí dá do souladu.

      Proto Vás tenkrát napadly ty obavy ze smrti, protože v ten moment jste byla schopná se s nimi vypořádat. A jakmile byste se s nimi vypořádala, tak váš pocit lásky a pohody, který jste před tím cítila, by se ještě více prohloubil a stal by se ještě více Vaší součástí.
      Možná to je cesta, ke které se chcete vrátit 🙂

     • Václav Volek

      “neviem… myslím že nejaká obava zo smrti možno rezonuje v každom z nás…” – u Vás je to jiné. Vy jste tohle téma nakousla, ale nedokousla. Pokud někdo má obavy, ale připadne mu to normální, tak je to něco jiného. Vy jste začala tyto obavy prozkoumávat více do hloubky, ale nedoprozkoumala jste je dostatečně, abyste se od nich odpoutala. Tedy alespoň tenkrát 🙂

     • je to cesta, ku ktorej by som sa chcela vrátiť. Píšete veľmi múdro… 🙂 ďakujem

     • Václav Volek

      Mohu se ještě zeptat? Je rozdíl mezi tím, jak jste tenkrát pocítila strach a “drnčanie v mojom tele”, které zažíváte nyní? Jestli nejde přesně o to samé. Jen s tím rozdílem, že nyní necháváte své vyšší já Vám dát podvědomí do souladu. Jestli nejste už teď na té cestě…

     • Je medzi tým rozdiel… lebo to drnčanie samo o sebe je super pocit, strach skôr pociťujem z toho, čo keď sa mi to znova podarí. A pritom po tom túžim… Bije sa vo mne to krásne čo som zažila a (žeby to bol) strach zo smrti? Neviem… a necítim sa akoby som bola už na tej ceste. Neviem sa nejako naladiť na tú cestu, alebo na nej som a neviem o tom? Ako to zistiť? Meditovať zvyknem keď som v pohode, potom pocítim zvláštny nepokoj a už je to v keli…

     • Václav Volek

      Zajímavé bylo, když jsem se skrze meditaci byl schopen dostat pouze na určité pocity, ale jakoby dál ne. Jakoby jsem dosáhl nějakých limitů, přes které jsem se nemohl dostat. Tak jsem meditování na nějaký čas nechal a použil jsem jiné metody, které pro mě v ten moment byly efektivnější. A když jsem se pak k meditaci zase vrátil, byl jsem už schopen se naladit na o kus lepší pocity, než před tím.

 4. a ešte… tam nebolo nič negatívne… neviem to opísať… akoby okolo mňa bola len a len láska a pokoj… tie pocity boli iné ako keď je človek bdelý… akoby nič zlé neexistovalo…

  • Václav Volek

   Je super, jak si to pamatujete 🙂 Dokážete se zpětně do dané situace vžít? Vžít se do toho a cítit zas ty pocity “akoby okolo mňa bola len a len láska a pokoj”? Pokud ano, tak meditaci nepotřebujete, nemusíte skrz ní vyprázdnit všechny myšlenky z hlavy. Stačí se vžít do toho, co si již pamatujete 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *