Abraham Hicks – Naladění se na splnění touhy

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Přemýšlejte méně konkrétně o tom,  co nevychází tak, jak chcete. A konkrétněji přemýšlejte o tom,  co vám vychází tak, jak chcete. Než abyste se dívali  na problém a definovali ho a pak se ho pokoušeli vyřešit  ze svého uvědomění problému, což vám nikdy nevyjde, protože když se díváte na problém,  jste ve vibrační shodě s problémem. Udržujete problém naživu. Jste ve stavu přijímání více problému. Musíte najít způsob, jak identifikovat problém  a pak své uvědomění stáhnout z problému, a vnímat to jako žádost o něco jiného. Poté najít způsob,  jak se vibračně a emočně sladit  s novým a vylepšeným stavem,  o který žádáte.

Pokud z toho nemáte dobrý pocit, nejste  na své cestě. Není těžké se na ni dostat, ale nepomáhá pokračovat  s vibračním stavem, který vám neumožňuje,  aby se vám ta cesta objevila. Přistupujete k tomu tak,  jak to fungovat nebude. Mluvíme o vašem vibračním stavu  a ve skutečnosti mluvíme  o tom, že téměř vždy,  jak se chcete dostat  na jiné místo, než kde jste, k tomu přistupujete z pohledu “manifestování věcí do reality,  kde já a ostatní je nevidí.” Často chcete, aby to bylo o něčem,  co ještě není zaparkovaná ve vaší garáži, co chcete, aby tam  bylo zaparkované. Uvnitř cítíte míru nespokojenosti, dokud  tohle krásné nové auto, které chcete,  není zaparkované ve vaší garáži. A vy máte tendence chodit do garáže a všímat si, že tam není. Ve svém uvědomění  si nepřítomnosti toho auta posilujete vibraci, kvůli které je  pro vás velmi těžké najít cestu k tomu.

Chceme vám říct, že jakmile  identifikujete, že něco chcete, tak používat ty smysly a kontrolovat,  kde se z hlediska manifestace nacházíte, je kontraproduktivní. Zdroj vám to dodává vibračně.  Musíte se naladit na vibraci té věci, abyste tu vibraci mohli převést  do věci nebo zkušenosti, kterou chcete, nebo do čehokoliv, co chcete. Vím, co nechci, a tudíž vím, co chci, a to, co chci, je nové  auto, nový vztah, nebo vylepšený vztah, lepší práci, chci… Jakmile zjistíte, co chcete, chceme, abyste si přestali  všímat, že to, co chcete, není. To vám hází klacky pod nohy.  To, že si kontrolujete, co chcete. Vytváříte vibrační realitu,  což je váš vortex.

reflection_16-wallpaper-1280x720

 

Když o něco požádáte,  vibračně se to vytváří. Vše, co je, zdrojová energie,  vaše vyšší Já, samotné jádro toho, čím jste, vše, čím jste, dává plnou  pozornost zrození této nové touze a udržuje ji ve vibračním místě. Nasměrujte své uvědomění  do prostředí, kde vy specificky si vyberete, na čem vám záleží,  a pak najdete vibrační stav, který dovolí vesmíru vám to dodat. Nikdy nebudete šťastní, pokud  zůstanete pouze v reakčním stavu. Nemůžete jen pozorovat a reagovat a dostat se k vylepšení.  Takto to nefunguje. Musíte nechat odpovědi přijít.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Na co se zaměřujete?

Musíte se naladit na vibrační frekvenci vibrační žádosti, kterou jste udělali, na vibrační realitu,  která nyní existuje, než si můžete umožnit to vidět,  slyšet, cítit, ochutnat a osahat. Když to spatříte,  ve skutečnosti pozorujete  své osobní naladění na své osobní touhy. To, co většina lidí převážně pozoruje, je jejich osobní naladění  na realitu, která už existuje, na kterou bezmyšlenkovitě reagují. Musíte se rozhodnout:  Jsem tvůrce nebo papoušek? Budu si tvořit svou realitu  nebo budu pozorovat to, co je, a budu nadále součástí  papouškování více toho, co je? Jak se na něco díváte,  ať je to chtěné nebo nechtěné, vibračně se na to ladíte, a zákon přitažlivosti  vás dělá součástí toho, jak to roste, jak se to vyvíjí.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *