Abraham Hicks – Nalaďte se na své vnitřní bytí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Kdykoliv necítíte jasnost, tak se jen zaměřujete na něco v jiném stavu přijímání. Chcete se tedy naladit na stav přijímání jasnosti, kterou držíme. Jasnost, se kterou vás vaše vnitřní bytí zná. Nechcete mluvit s ostatním, kteří o vás neví, ale naladit se na ty, kteří o vás vědí. Nejprve vás žádáme, abyste přijali, že existuje vaše nefyzická část, která se aktivně angažuje ve vašem životě. Věříte tomu? To je velmi důležité. Tady musíte začít.

Ano, věřím, že mé vnitřní bytí o mně ví a zajímá ho, abych se cítil skvěle. Mé vnitřní bytí zná vše, co chci. Dále… věříte, že máte schopnost naladit svou frekvenci, abyste se plně sladili se svým vnitřním bytím? Jak to provedu? Nebudete nabízet odporující vibraci. Naladíte ji. No… nevím přesně, jak ji naladit. Jen nenabízejte odporující vibraci a ona se sama naladí Vibrace vašeho vnitřního bytí je tak významná… vaše vnitřní bytí vás naladí, pokud do toho nevnášíte odpor, který to neumožní. Máte svobodnou vůli. Nejste loutky. Vaše vnitřní bytí vám nemůže odstranit veškerý odpor a změnit váš způsob myšlení.

 

full_moon_beach-wallpaper-1366x768

Vše, o čem jsme přemýšleli, vyústilo v tuto přesnou vibrační realitu, kterou tvoří věci, po kterých toužíte. A vaše vnitřní bytí v podstatě říká: Víme, co sis vybral. Podporujeme to a nabízíme vibraci toho. Když neděláš opak, přirozeně se na tu frekvenci naladíš. Slyšeli jste to? Pokud neděláte opak, přirozeně se na tu frekvenci naladíte. I když děláte opak, jste v procesu ladění, ale je to boj, protože se držíte svých starých přesvědčení a tak je to pro vás těžší, ale když meditujete, je to pro vás snazší. Když ztišíte svou mysl, ihned se sladíte a začnete přijímat myšlenky.

Pak, jak podniknete inspirovanou akci, nejen akci v zájmu toho, abyste se necítili líní, ale inspirovanou akci, a pak získáte přínos z toho, že to byla dobrá inspirace, pak vaší prací bude jen zjišťovat, co chcete. Protože je to nevyhnutelné. Ať je to cokoliv, stane se to. Jakmile si to vyberete, vaše vnitřní bytí vás k tomu zavede. Je jisté, že se v průběhu toho budete bavit, Také je jisté, že pak bude další nová věc a další nová věc, že budete žít šťastně na cestě k těmto věcem. Všechny tyto věci jsou jisté věci. Je to něco, co je dobré přijmout.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vybíráme si svůj osud před narozením?

Je tak těžké přijmout, že jste více, než co vidíte v tomto těle? Když se podíváte na svou planetu, která se točí na své oběžné dráze v dokonalé vzdálenosti k dalším planetám, necítíte, že je za tím něco velkého? Nevíte, že se děje něco velkého? A to, že neustále jste, a voda teče na vaší planetě… jen udělejte krok dozadu a připomeňte si, že se děje něco velkého. To velké, co se děje, se děje skrze vás. Jste přední linie. Jste noví žadatelé, jste noví rozhodovatelé toho, co chcete. Vše, co je, je připraveno, aby to zaplnilo.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *