Naplnění svého poslání

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Abraham: Můžete nám říct nějaká konkrétní slova,  která vás dělají nervózní?

Host: Selhání. Neuvědomění si svého poslání.

Abraham: Nejsem na to připravená? Nebo nevím, co chci dělat?

Host: Vím, co chci dělat…

Abraham: Takže… takže to není selhání.  Vaše poslání je jasné. Co vás dělá nervózní?

Host: Jeho nenaplnění.

Abraham: Nemohu naplnit své poslání.  To je dost konkrétní. Nemohu naplnit své poslání.  Teď to vyjádřete obecněji. Možná se mi podaří naplnit své poslání. Nevím jistě, jestli dokážu  naplnit své poslání. Ráda bych naplnila své poslání. Myslím si, že ho mohu naplnit. To, že mám poslání, je dobrá věc.

Líbí se mi pocit, že mám poslání. Líbí se mi představa tohoto poslání. Ráda na své poslání myslím. Nevím, jak rychle ho naplním, ale věřím, že je možné,  abych ho naplnila. Myslím si, že spousta lidí  takto se svým posláním začínala, a nevěděli, jak, kde, kdo nebo kdy, ale nakonec se ke svému  poslání dostali. Já toho možná budu také  schopná. Nejspíše to dokážu. Jsem ráda, že na to nemusím dnes přijít.

Nemusím na to přijít v tuto chvíli. Rozhodně si z toho  nemusím dělat starosti. Trvalo dlouho bez toho, než jsem si  uvědomila. že můžu být zatím bez toho. Jinými slovy… nemusí to být…  moje štěstí na tom nezávisí. Je to něco, co bych ráda dělala. Čím více myslím na to, že to  chci, tím větší vím, že to je. Cítím, že je to dobré poslání, silné poslání…  jako něco, pro co jsem se narodila. To mě možná trochu děsí… vnímám to  jako velké a necítím se připravená, ale nemusím být ihned připravená. Každý se k tomu dostane postupně.  Přijdu na to za chodu. Bude to snazší a snazší.  Nemusím na to vše přijít dnes. Líbí se mi, že mám poslání.

Cítím se jím oživena. Jsem šťastnější s vědomím, že tohle chci,  než jsem byla tehdy, když jsem nevěděla, že to chci, a nenechám nevědění, jak se k tomu  dostanu, aby to překazilo, protože jsem šťastná, že to chci. Přijdu na to za chodu. Vím, že je mi pomáháno. Věřím, že mé vnitřní bytí to už ví. Pokud se uvolním a umožním tomu,  cesta se přede mnou objeví. Jsem ráda, že na to musím přijít dnes. Líbí se mi ta představa. Ráda pomáhám světu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bez práce (ne)jsou koláče?

Mám ráda nápady, které přichází  a těším se na stálý proud nápadů. Mám ráda vznik nových nápadů.  Líbí se mi ten pocit. Těším se na více toho. Mám ráda vědění, že nemám jednat,  když nemám jasno, co dělat, tak se těším na příchod více jasnosti.  Mám tušení, že mi přijde více jasnosti,  dokud si tím nebudu jistá, a mezitím si budu užívat tohle odvíjení. Je to velmi nové v mém objevování  a chápání tohoto. Vím, že se to odvine způsobem,  který mě potěší.

Už jen ta představa mě velmi těší. Možná důvod, proč myšlenka  mého poslání ve mně vznikla, je ten, abych si mohla užívat jeho představu…  možná vše je pro tu představu. Možná když se kdokoliv zakotví do té představy  a dostatek z nás se zakotví do té představy, musí to dojít do manifestace. Těším se, že budu na počátku toho všeho. Líbí se mi představa, že jsem  zaměřená na něco nového. To mě vzrušuje. Jsem z toho všeho šťastná. Nemusím postupovat rychleji  než nyní. Nemusím nic uskutečnit. Mám pocit, že jsem na správném  místě ve správný čas. Mám z toho dobrý pocit. Jsem šťastná  z toho, kde se ohledně toho nacházím.

Miluji expanzi a vím, že existuje začátek,  prostředek… a nevím, jestli jsem na začátku nebo prostředku… kdo ví, kde jsem  ve vývoji tohoto. Kdo ví, kolik toho se vyvíjelo předtím,  než jsem se vůbec naladila uvědomění toho? Když mě tato myšlenka napadla,  šlo o zrození velmi silného záměru. Jak se to stalo, úplně nově mě to oživilo,  takže jsem už daleko za začátkem, jsem na cestě… mám pocit, že spolupracující  složky se shromažďují, a nyní mám pocit, že moje práce  je jen být na místě, kde si mohu snadno být vědoma  spolupracujících složek, jak já sama se stávám více  spolupracující složkou. Tohle je zábava.

Nemusím  na to vše ihned přijít. Líbí se mi to. Jsem tady ráda. Mám ráda to, co je.  Líbí se mi, co je na cestě. Mám ráda ostatní věci.  Tohle není to jediné, na co myslím. Je to jen něco, na co někdy myslím.  Když na to myslím, cítím se skvěle, a když z toho přestanu mít dobrý pocit,  mohu snadno od toho odstoupit a říct si, že se už zaměřují příliš  konkrétně. To je ten proces.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Ovlivňování buněk těla - je možné si nechat dorůst končetiny?

Host: Báječné. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak přistupovat ke kontrastu?

Jaký má kontrast výhodu? Co nám přináší? A jak je nejlepší na něj reagovat? To se dozvíte v tomto článku a videu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *