Abraham Hicks – Napojení na vlastní zdroj vedení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Občerstvili jste se?

Publikum: Ano.

Abraham: Dobrá. Co teď?

Host: Zdravím. Děkuji za 21 let. A více… Jsem velmi vděčná. Mám dvojitou otázku. Je něco v nepořádku s našimi dušemi? Jsou roztrhané?  Chybí jim nějaké části? Prožívají temné noci?

Abraham: Tak 21 let, co?

Host: Na tuto otázku asi znám odpověď.

Abraham: Ne velmi dobrá, že? Začneme tvořit hudbu. Hrajeme si s vámi…

Host: Já vím.

Abraham: Ne, nikdy. Odkud to máte? Jelikož jste ta, která vše interpretuje,  a věci jsou takové, jak je vnímáte… Není to tak, že tento fyzický  život je proces čištění. Tohle je přední linie  a vaše vnitřní bytí je kolektiv všeho dobrého,  co jste ze všech věcí rozluštila. Kdykoliv najdete něco,  co je lepší nebo báječnější, vaše vnitřní bytí udržuje vibrační frekvenci toho,  a to se stává novým výchozím bodem.

A nikdy, nikdy, nikdy nedochází  k žádnému úpadku. Ale důvod, proč si to někdy  lidé mohou myslet, je ten, že když jste vzhůru,  váš přijímač je vždy aktivní. Váš vnímavý přijímač. Vždy jste na něco naladění.  Můžete být naladěni na zdroj toho, kým jste, nebo naladění na něco,  co projektuje vaše matka.  Nebo, nebo… Před chvílí jsme krátce mluvili o tom, že každá  myšlenka, která kdy byla myšlena, stále existuje.

the_most_distant_quasar-wallpaper-1366x768

 

Existují řeky a toky myšlenkových proudů, na které se také můžete naladit. Esther v poslední době, jak je  dychtivá po pocitu uspokojení v každý moment, se sebe ptá, když jí přijde impuls: Vím, že jsem ve stavu přijímání,  protože mi přišel tento impuls, ale v jakém stavu přijímání jsem? Jsme ve stavu přijímání svého zdroje, stavu  přijímání znepokojivých myšlenek z veřejnosti?

Protože když na chvíli  necháte hybnou sílu být, ta hybná síla vás bude přitahovat  a budete mít pocit, že přijímáte. To, jak dokážete s jistotou  dešifrovat, co přijímáte, poznáte podle toho, jak se cítíte.  Pokud se cítíte báječně… protože oni vysvětlovali  nefyzično odlišně než my. Podporovali odlišné věci než my. My na to: Esther, kdyby  všichni byli na stejném místě,  mohl by přijít jeden učitel a vysvětlit,  že učitel nebo odpověď přichází v reakci na to, kde jsi. Je to cesta nejmenšího odporu. Netvrdíme, že jsme nejvyšší učitelé  nebo konec všech učitelů.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Je možné vytvořit ráj na Zemi?

Budete nadále růst a přitahovat to,  na co budete dále a dále připravení. Je pěkné, že i když jste  tady možná přijít s nechutí, jste do určité míry připravení,  jinak byste tu nebyli. Jak se usadíte do toho,  o čem mluvíte, jak ucítíte rezonanci, poznáte, kdy se začnete  ladit na energii svého bytí. Po tom nejvíc pro vás toužíme.  Nechceme, abyste nás následovali a čekali, až vám řekneme, co dělat.

Naší touhou je vám předat dostatek  informací, se kterými bude rezonovat, abyste našli vlastní napojení  na vlastní systém vedení. Život ve vás vyvolává žádosti a váš zdroj,  ať víte o nás nebo jiném učiteli, nebo nevíte, je s vámi a sladěn s tím, co chcete, takže jakýkoliv učitel, který vám  pomůže najít rezonanci s tím, kým jste, a navede vás do toho stavu přijímání,  kde jste schopní přijímat vlastní vedení, to je to nejúžasnější.

Nechcete nikoho následovat  a nehledáte nezávislost a ani závislost. Hledáte vibrační soulad  a harmonii se svou úplností. Jen když jste ve vibračním  souladu se svou úplností, zaprvé se v dané chvíli cítíte dobře  a vyzařujete smysluplné věci do svého světa.

Host: Skvělé.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *