Abraham Hicks – Náš vztah se zvířaty

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Co teď?

Host: Chci ještě pokračovat mluvit o zvířatech… chci se zeptat na vědomí. Podle mě všichni cítíme určité bližší spojení k určitým živočichům jako velrybám a delfínům… možná mluvím i za ostatní lidi. Je něco podobného mezi námi a těmito vědomými živočichy, že máme schopnost se na ně napojit možná víc než na jiná?

Abraham: Čím více jste jako oni, tím více s nimi navazujete kontakt. Mezi sebou také navazujete vztah odlišně. Existuje nyní potenciál přistupovat k živočišné říši tak, jak přistupujete k sobě… škatulkovat je, apod. Podle nás by vám více prospěl obecný koncept v tom smyslu, že zvířata jsou ze své podstaty vnímavější a proto jsou více instinktuální, a proto mají méně starostí, proto nepotřebují psychiatra.

 

Host: Ano, jsou úžasná.

Abraham: Proto žijí šťastně.

Host: Mám tolik očekávání… jak jsem dnes viděla velryby, přišlo mi, že jsem v nebi. Pondělí bude nejlepší den, protože poplujeme do fjordu Tracy Arm a budeme tam sledovat velryby. Cítím spoustu souladu. Čeká nás tolik překvapení.

Abraham: Měla byste slyšet seminář, který mají velryby. Mluví o plavbě na sledování lidí, na které jsou. Slyšeli o vás… cítí vás. Říká se, že existuje nějaký druh lidí, který se zdá být vnímavější než obvyklí lidé, a pokud budete dávat pozor, ucítíte vibraci jejich lodi. Překvapí vás a potěší, zatímco vy překvapíte a potěšíte je. Tohle je dobrá chvíle na přestávku.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *