Abraham Hicks – Následování snů & Riskování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Pomohli jste mi si uvědomit,  že všechny vesmírné síly jsou se mnou, když jdu za svým největším snem.

Abraham: Povězte to znovu.

Host: Pomohli jste mi si uvědomit,  že zázraky se dějí, když jdete za svými sny.

Abraham: Zázrakem myslíte…? Hříčku přírody?

Host: Slyšíte, jak někteří lidé  jdou za svým snem a vrhnou se do něčeho,  co se může zdát riskantní nebo děsivé, ale dělají to, co milují. Neví, co se stane, ale začnou  se jim dít úžasné věci…

Abraham: Popsali bychom to tak, že když se někdo  vrhne do něčeho, co ostatní nazývají riskantní, nebo i oni sami by  někdy nazvali riskantní, když se do toho vrhnou, znamená to, že dosáhli vibrační úrovně, díky které  jejich očekávání úspěchu je dostatečně silné alespoň ve chvíli, kdy se  rozhodují se do toho vrhnout… Oni tedy riziko necítili. Nikdy vás nepobízíme, abyste se  do něčeho vrhli a cítili strach.

Protože strach vám ukazuje, že jste  nepřipravili svou vibraci a bude to těžké. Proto chceme, abyste to udělali  dostatečně obecné, aby strach zmizel. Chceme, abyste se dostali  do místa, kde strach polevil. Poté není riskantní… Někdo se nás nedávno zeptal: Jaký je  rozdíl mezi možností a pravděpodobností? My na to: Rádi bychom  s tím zašli dál k jistotě. Protože možnost nebo pravděpodobnost  je slabší vibrační přesvědčení, to je jen menší zaměření na něco chtěného.

Pokud nás vyslechnete a uslyšíte,  že jste si do vortexu dali věci, které jsou vibrační realitou, a i když je  nevidíte, musíte věřit, že tam jsou. Pokud budete pečovat  o pocit důvěry a očekávání, pokud se přesvědčíte,  že jste hodnotní a přišli jste se záměrem, pokud necháte zákon přitažlivosti  vám ukázat, že je 100% stabilní, pokud si začnete spojovat to, jak přemýšlíte  a jak se cítíte s tím, co se vám děje, abyste si jasně ukázali, jak zákon  přitažlivosti na vás reaguje, jak budete myslet a cítit záměrně  a pak sledovat, jak se věci odvíjí, jak začnete tuto hru hrát záměrně,  nebude to pak hra o tom věřit něčemu neznámému, ale hra o vědění něčeho,  co je naprosto známé. Zákon přitažlivosti si s vámi  nehraje… je 100% stabilní.

Pomůže vám se naučit, co tato emoce  přinesla a co tato emoce přinesla. Jsou dva způsoby, jak vědět,  co děláte se svou vibrační frekvencí. Jedním je, co se vám manifestuje,  protože to je důkaz toho, co vibračně vyzařujete. Ale druhý způsob před manifestací je ten,  že budete věnovat pozornost tomu, jak se cítíte. Jak začnete uznávat… jsem bytost,  co přemýšlí, a vyzařuji vibraci, a cítím rezonanci ve své vibraci.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Očekávejte, že vám vše vyjde dobře

Pamatuji si, jak jsem seděl  v té židli a věděl jsem, že mě vyberou, a pak mě vybrali. Pamatuji si, jak jsem cítil emoci  sebevědomí, než jsem měl důkaz sebevědomí. A tisíce dalších věcí, které se vám dějí  každý měsíc, které vám dávají takové důkazy… dokud si neukážete, jak vesmír  reaguje na vaši vibraci. Takto získáte sebevědomí.  Vyšlete vibraci a budete sledovat,  co se stane, vyšlete vibraci… Esther nedávno kamarádce řekla… velmi se jí líbil film  “Na Hromnice o den více”.

full_moon_beach-wallpaper-1366x768

 

Když ho viděla poprvé, pustila ho někde  uprostřed a nemohla zjistit, co se v něm děje. Ale jak ho zhlédla od začátku do konce, přemýšlela nedávno nad tím, že když to  nikdy nedokončíte a nemůžete to pokazit, tak kdykoliv máte nějakou zkušenost,  máte příležitost se přeskupit a zopakovat to znovu…  více tak, jak chcete. Vesmír tím, jak na vás reaguje,  vám dává zpětnou vazbu. Konverzace, které v tuto dobu  máme se svými přáteli, je o pochopení toho,  že jste vibrující bytost, která vyzařuje signál, a že tvoříte bod přitažlivosti,  kterému láskyplně říkáme mříž. Tak říkáme: Kdybychom  byli na vašem místě, 100 % naší pozornosti by bylo o tom,  jakou mříž nyní posiluji? Co nyní dělám? Což nadnáší otázku: Jak se cítím? Trochu zamyšleně…  nevedu si s mříží moc dobře.

Jak ji mohu dostat do obecnějšího  místa? Nebo jak mohu změnit téma? Jak si mohu dopřát nějakou úlevu? Jak mohu zjemnit vibrační odpor? Protože celý smysl mříže…  tohle si vyslechněte… přijímáte, že jste vytvořili vortex? Nedává dokonalý smysl, že na základě všeho,  co jste zažili, jste si vytvořili vibrační verzi reality?

Je to jediné, co dává smysl. Jak nyní víte, že obsah  toho vortexu je reálný, a nyní víte, že abyste si ten  obsah plně zmanifestovali, stačí vám držet s tím krok…  a kdykoliv ucítíte negativní emoci, víte, že s tím nedržíte krok,  tak udělejte cokoliv, co můžete, abyste dosáhli uvolnění  od té negativní emoce, a připravíte svou mříž tak,  aby více a více obsahu vašeho vortexu se vám mohlo ukázat, abyste nemuseli  nikomu jinému věřit, co je uvnitř. Dobrá chvíle na přestávku.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *