Nástěnka víry – způsob, jak si manifestovat svá přání

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Někdy si myslím…  a podle mě my všichni… máme nějaké nápady,  ale nevěříme si, že bychom je naplnili.

Abraham: Přestaňte s tím. Jak si tedy tu víru vyvinete? Není víra hybnou silou?

Host: Ano.

Abraham: Když se zaměříte na něco, zákon  přitažlivosti začne hromadit hybnou sílu. Zdá se to trochu mimo… jen se zaměřit na to,  dokud se nenahromadí dostatek hybné síly, že vám to přitáhne důkazy, které vás  přimějí uvěřit, a jak to párkrát uděláte, začnete věřit, ano?

Host: Ano.

Abraham: Slyšeli jste to? Proto říkáme, abyste  začali s lehčími věcmi. Pokud začnete něco, u čeho máte  dlouho dost odporu, a nepřichází to, jen si posilujete přesvědčení,  že to nezvládnete. Ale pokud začnete u nějakého  pro vás nového tématu, jako motýli, modré sklo a pera, a vesmír vám to dodá tak rychle,  že se vám z toho roztočí hlava… nebojte se, to se vám nestane.

Host: Mám svoji nástěnku vizí… vedle ní mám to, čemu říkám  svá nástěnka přesvědčení/víry. Jakmile si něco manifestuji,  přesunu to na tuto nástěnku.

Abraham: Je velmi zajímavé, že jste to tak vyjádřil. Protože všichni máte nástěnku  vizí a nástěnku přesvědčení, a ta s přesvědčeními se obvykle neshoduje  s vizemi… tohle je to nejlepší, co jsme kdy slyšeli. Víme, že jste si vytvořil  fyzickou nástěnku vizí, a jakmile se manifestuje… ale vaše  nástěnka přesvědčení/víry tam musí být předtím, než se ty vize manifestují. Nečekejte, jak se vize manifestují,  abyste je mohl přesunout na nástěnku víry. Musíte jim věřit předtím, než je přesunete,  jinak jejich splnění zpomalujete.

Všiml jste si? Když mám pochyby, řeknu si:  Zvládl jsem si vytvořit tohle,  tak zvládnu i tohle. Krásné. Krásné. To je způsob, jak to dělat. Pomohl jste nám říct důležité věci. Jinými slovy, vaše touha a víra/přesvědčení  se musí shodovat, než se to manifestuje. Pokud se neshoduje, je to jako… lidé si posilují  přesvědčení/víru, kterou už mají, protože je za ní hybná síla.

Než aby studovali zákony  a praktikovali vibraci tím, že by věnovali pozornost tomu,  jak se cítí, většina lidí studuje manifestace, a třídí je do hromad… jako společnost  říkáte: Existují tyto manifestace a tamty, a pak se snažíte vysvětlit,  jak ty manifestace vznikly, a obvykle si to vysvětlujete  těžkou prací, nebo že je někdo zdědil, a pak říkáte: Zdědil jsem  peníze, ale nejsem šťastný. Co je na tom v nepořádku? My na to: Je to  o tom, abyste životu nechali vám ukázat, co nyní chcete z místa, kde se nacházíte, a pak  použít svou schopnost zaměřit se do souladu s tou touhou, dokud se vám  do života nemanifestuje,  a pak tím, že budete cítit,  že jste hodní… čeho jste hodní? Jste hodní přijetí Dobra…  ve skutečnosti projevujete soulad se svou skutečnou hodnotou. To je hodnota. Co dalšího?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Tohle dělejte každý den

Host: To stačí.

Abraham: Oceňujeme, jak jste tu otázku položil, protože jste nám poskytl nový  způsob, jak vyjádřit něco, co ostatní snadněji uslyší. Spousta lidí zná nástěnky vizí, že ano? Dáváte si na tu nástěnku své touhy a přání. Nyní chceme, abyste vedle ní  měli nástěnku přesvědčení/víry, a nechceme, aby to, co je na nástěnce  víry, se muselo manifestovat… bylo by pěkné, kdybyste svou vizi se svou  vírou dokázali spojit… to je očekávání. A jakýkoliv vibrační disk, na jakém se  nacházíte, představuje vaše očekávání. Proto vám to pak chodí…  a poté říkáte: “Věděl jsem, že se to stane.” “Čekal jsem to.” “Očekával jsem od tebe  nic víc a nic míň,” říkáte lidem. A oni na to: Jsem tu, abych vyhověl. Neříkají to, ale jsou.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *