Abraham Hicks – Naučit se chtít víc

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Rád bych se naučil chtít víc. V životě chci jen tři věci…

Abraham: Zde je jedna věc. Naučit se chtít víc… tohle bude souviset se vším, o čem jsme mluvili, takže to přijmete snadno. Do svého vortexu jste si toho dal tolik, že jste si ani nezačal plně uvědomovat, co chcete. Dobré načasování otázky. Ani jste si nezačal plně uvědomovat, co chcete. Váš vortex je plný toho, co chcete. Když ve svém manifestovaném světě pozorujete a reagujete, ve vaší vibraci je obvykle hodně zmatku. Ale čím více meditujete, tím více snížíte odpor. Mluvili jsme o tom včera a dnes.

Chceme, abyste si poslechl tohle. Důvod, proč většina lidí by raději byla v tomto manifestovaném světě, než aby 15 minut meditovali, je ten, že v manifestovaném světě je více šťávy a více se tam toho děje, je tam více hybné síly. Lidé si hybnou sílu překládají jako moc. No… v rychlejší hybné síle je více moci než v pomalejší. Ale poslechněte si tento rozdíl. Pokud vaše hybná síla je v rozporu, takže váš vlak jede všemi různými směry, tak v tom není síla a moc.

dream-houses-and-prices

Je v tom hybná síla, protože máte tuto touhu, která má hybnou sílu, a tuto pochybnost s hybnou sílou a tuto touhu a tohle přesvědčení, takže v tom je hodně hybné síly a cítím se aktivní a možná naživu a možná trochu posilněný a velmi zaneprázdněný… ale pokud dáváte přednost tomuto před meditací, která zejména na začátku vše zpomalí, chceme, abyste si poslechl, že i když jste to zpomalil na žádný odpor, začnete přijímat… do vaší míry připravenosti… a vše jste zpomalil, takže jste připraven… začnete přijímat informace od vašeho vyššího Já ohledně těchto tužeb.

Na touze nemusíte pracovat. Ona přijde k vám. Jen přestaňte dělat to, co vám brání v tom si to uvědomit. To by bylo jako říct: Chci, aby můj korek plaval. My na to: Pusťte ho. Vy na to: Ne, vážně chci, aby plaval. tak ho budu tady nahoře na hladině vody držet. Protože já chci chtít. My říkáme: Nebo byste ho mohl pustit a on se vznese na hladinu. Vaše touha je nevyhnutelná.

Nemůžete ji zpomalit. Nemůžete zastavit kontrast, tak nemůžete zastavit rakety tužby, a nemůžete zastavit uvědomění vašeho vyššího Já těch tužeb, a nemůžete zastavit zákon přitažlivosti a zpomalit svou touhu. Ale můžete se připravit o rozpoznání té touhy tím, že zůstanete negativní.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Význam čísel

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *