Abraham Hicks – “Nebuď egoistický, dělej co chci já”

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Ego, perspektiva, bytí… Z našeho pohledu jedno a to samé.

Host: Když lidé mluví o egu, mají tím na mysli ten vzdorný postoj “já proti světu”. Souhlasíte, že tohoto je dobré se zbavit?

Abraham: Ano. Důvod, proč lidé obviňují někoho jako vás z toho, že je egoistický. je protože vy se řídíte svým vedením a neděláte to, co oni chtějí. Tudíž jste pro ně sobecký tím, že hledáte svou moc, soulad a radost. “Jak se opovažuješ být tak sobecký?” a neděláš to, co já po tobě chci, abych se mohl cítit lépe…”

Ego je tak skvělé téma. Mnozí ho tak špatně chápou. Dávejte chvíli pozor. Kdykoliv vás nebo kohokoliv jiného někdo obviní a řekne: “Neměl bys být tak egoistický,” obvykle to říkají, protože se jim nelíbí vaše jistota v něčem při jejich nejistotě. Kvůli vaší jistotě se cítí méně jistě. A protože chtějí mít vždy pravdu a jsou od vás odlišní, pak vaše egotističnost… lahůdka pro kontrolu pravopisu… je problém, který právě našli.

modra-je-dobra

Tak jako Esther říká… Jsme zde… jsme tak egoističtí, že odmítáme být jinde než tam, kde je láska. A Esther pak říká: “Pojď sem Abrahame a buď se mnou na tohle naštvaný.” A jak nejdeme, ona řekne: “Ty jsi teda pěkně egoistický… duch.” A my na to: “Říkej tomu jakkoliv, my tam za tebou nejdeme.” Je to podobné. Pomohlo to? Je to o tom si stát za svým. Stát si za svým souladem.

Vysvětlíme vám slovo egoistický co nejjednodušeji. Ego je o vědomí si sama sebe a o pečování o své vlastní pocity.

V tom nejčistším slova smyslu je tohle nejlepší definice. Na mé perspektivě záleží. A vybírám si takovou perspektivu, ze které mám neustále dobrý pocit.

diadem-jara

Host: Ta slova mohou být matoucí… Lidé si jinak vysvětlují jejich význam…

Abraham: My bychom o egu nedebatovali. Někteří lidé myslí černou, když vy bílou. A někteří bílou, když vy černou. Každý má jinou perspektivu. Nesnažili bychom se tak moc s někým shodnout. Svůj čas bychom dali do toho se shodnout se svým zdrojem. Protože pak ve své absenci odporu, svém úplném souladu, při nabízení silného signálu, máte obrovský vliv. Ohromnou schopnost povznášet, když se nehádáte… kvůli bezvýznamné terminologii.

Když vám někdo řekne: “Jsi egoistický,” můžete říct: “Nechci být egoistický, ale někdo, kdo miluje.” To je zklidní. Oni: “Tvoje ego se vymklo kontrole.” A vy: “Nechci nikoho urážet. Mým záměrem je všechny povznášet.” To už nebudou vědět, co říct.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kde je vortex?

slunce-po-desti

Host: Ne že bych byl obviňován… jde o učení, která říkají, že bez vystoupení z těchto vzdorných vzorců nenajdete pokoj a mír. To ale podle mě není stejná definice… Lidé o tom mluví různě. Podle mě jde o to za každou cenu najít svůj soulad.

Abraham: Je to rozhodně nejsnažší. Je to ta nejsnažší cesta, jak to pochopíte.

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *