Abraham Hicks – Nechte strach, aby vás utěšil

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Předem vám děkuji. Procházím ve svém životě velkými změnami.

Abraham: Vítejte na planetě Zemi. Vítejte v expanzi.

Host: A jsem z toho velmi nadšený. Samozřejmě v tom procesu upravuji směry, kterými se ubírám. Kontrast mi poskytuje…

Abraham: Jasnost.

Host: Hodně jasnosti.

Abraham: Jasnost je tak velký bonus.

Host: Mojí nynější prací, kdy nepracuji v práci, je být šťastný. A…

Abraham: Řídit se impulsy z toho místa.

Host: Žiji ve zvláštním světě, ve kterém nežije mnoho lidí.

Abraham: Není to zvláštní svět. Je to svět, do kterého jste přišel žít. Ti zvláštní jsou mimo ten svět. Odůvodňují svou existenci.

Host: Jsem jimi obklopen.

Abraham: Ale pokud si je v sobě neaktivujete, nepotkáte je. Nebo pokud jim nebudete odporovat nebo se s nimi porovnávat a říkat: “Našel jsem novou odvážnou cestu a vy jste všichni za mnou.”

Host: Čelím výzvě a tou je být šťastný, když okolnosti rozhodně moc nepomáhají…

lava_ocean_smoke-wallpaper-1366x768

Abraham: My víme… protože většina lidí na život reagují reflexivně a podmínečně. Pokud vidí něco, z čeho se cítí dobře, tak se cítí dobře. Pokud vidí něco, z čeho se cítí špatně, cítí se špatně. Nemají nad tím zdánlivě kontrolu. Pokud ale uznáte, že si tvoříte vlastní realitu, a že vaše myšlenky uskutečňují věci, a že máte v sobě vedení, a můžete své myšlenky vést, a bude vám záležet více na tom se dostat do stavu přijímání, než být v tomto stavu přijímání a myslet ty myšlenky z odporu, jen dnes jste toho slyšel dost, abyste odteď vše udělal jiné.

Host: Jen už se nechci bát. Protože vím, že jak se strachu zbavím, vše to přijde.

Abraham: Víte… líbí se nám, když cítíte strach, protože vám ukazuje, že vaše myšlenka je v nesouladu. Když cítíte strach, zastavte se a řekněte si: Asi se tady neshoduji se svým vnitřním bytím. Mé vnitřní bytí se dívá na tuto věc, na kterou se dívám, ale má na ni jiný názor než já. Jak dosáhnete tohoto bodu a znovu se objeví a pak znovu, a začnete se více naklánět směrem k uspokojivé myšlence o tom, kterou si myslí vaše vnitřní bytí, než neuspokojivé myšlence, kterou si vy myslíte, hybná síla se začne naklánět více ve váš prospěch. Chápete?

Host: Ano.

Abraham: Čeho se bojíte? Chcete o tom mluvit?

Host: Ano. Bojím se neúspěchu, že nebudu moct zůstat ve svém domě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Žádám, žádám... ale nic nepřichází

tropical_beach_hammock-wallpaper-1366x768

Abraham: Promluvme si o tom z vaší první odpovědi. Bude se vám to líbit. Estheřin vnuk chtěl vědět, co je ironie. A tohle je ona. Tak poslouchejte. Cítím strach, že selžu. Důvod, proč cítím tento strach, je ten, že se zaměřuji na selhání, a mé vnitřní bytí ne. Takže důvod, proč cítím strach z neúspěchu, je ten, že se zaměřuji opačně, než co o tomto ví mé vnitřní bytí. Vymyslel jsem si tedy něco, co není skutečné, zaměřuji se na to a tudíž jsem se odpojil od svého vnitřního bytí. V tom odpojení cítím strach, protože jsem se odpojil od energie, která tvoří světy. Váš systém vedení funguje. Když jste odpojen, neselháváte, jste jen v nevýhodě.

Pokud v tom vydržíte, selžete… Samotný strach je velmi nápomocný, protože vám říká: Dokud budeš myslet tyto myšlenky, odpojuješ se od zdrojů, které ti pomohou uspět. Nejste rád, že to víte?

Čeho se bojíte? Dělání tohoto, co dělám… Přestaňte. Dobře.

Host: Jsem si vědom, že všichni jsme v životě v situaci… všichni za to můžeme…

Abraham: Ano. Je snadné mít reflexivní reakce. Ale věříte, že jste jedinou výjimkou ve vesmíru a že nemáte vnitřní bytí?

Host: Ne.

Abraham: A myslíte si, že vaše vnitřní bytí o vás ví?

Host: Ano.

colorful_ocean_sunset-wallpaper-1366x768

Abraham: Cítíte, že vaše vnitřní bytí je s vámi v této a každé jiné chvíli? Cítíte, že vaše vnitřní bytí se těší na tento váš pokrok? Miluje touhu, kterou udržujete, a užívá si, jak se odvíjí. Víte, že cítíte strach, když jste v nesouladu s tím, jak na to pohlíží vaše vnitřní bytí? Když cítíte strach, nechte, aby vás utěšil. Protože strach znamená: Mé vnitřní bytí mě podporuje, a já nenechávám, aby mě podporovalo.

Mé vnitřní bytí ví o mě a všem, co chci, a nějak jsem ztratil zaměření, ale mé vnitřní bytí ne, a tudíž se takto cítím. Esther nám jednou, kdy se cítila špatně, řekla: Abrahame, myslím si, že byste měli přijít tady za mnou a přemýšlet nad tím jako já, abych se necítila tak špatně. Protože ona věděla, že se cítila špatně, protože byla na špatném konci a neumožňovalo se s námi sladit. Snažil se nás přesvědčit, abychom přišli za ní na ten špatný konec. My řekli: Přijď k nám… protože my za tebou nejdeme. Přijď k nám.

Byl to vtipný moment, když si uvědomila, o co nás žádala. “Abrahame, vzdejte se všeho, co víte, zapomeňte na vše, čím jste, nehleďte na to, co jsem, co je v mém vortexu, a jen přijďte za mnou a ciťte se se mnou špatně, a já se pak nebudu cítit tak špatně.” Začínáte to chápat, že? Vaše vnitřní bytí nikdy neustoupí z vývoje, kterého jste dohromady dosáhli. Když říkáme, že to nemůžete pokazit, znamená to, že nemůžete selhat. Když říkáme: Nikdy nepřestanete růst, to, kým jste, nemá konec…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak udělat kvantový skok?

Host: Je tedy správné říct, že načasování manifestace přímo souvisí s tím, jak moc jste v souladu?

Abraham: Ano, to jste vyjádřil krásně. S tím, na co jste připraven přijmout. Co jste připraven převést. Co jste připraven přijmout. Převést do myšlenky, převést do hnutí, převést do impulsu, převést do slov, převést do činů. Dokonalá slova. Ale musíte být připraven být připraven. Nemůžete říct: Nejsem připraven, co mám dělat?

tulips_in_rain-wallpaper-1366x768

My na to: Zdřímněte si a vzbudíte se připravenější. Jak se probudíte, nebuďte méně připravený, ale více připravený. Naklánějte se k více uspokojivým a utěšujícím myšlenkám. Utěšení je to hlavní.

Host: V podstatě se snažím svůj život žít v nějakém popírání, pokud…

Abraham: Popírání čeho?

Host: Popírání toho, čemu říkáte to, co bylo, co je… Snažit se popírat okolnosti…

Abraham: Zde je jedna věc… nechceme, abyste je popíral, Jen chceme, abyste je přestal vnímat jako něco špatného. Nežádáme vás, abyste nečelil realitě. Jen žádáme, abyste nečelil převážně realitě. Nežádáme vás, abyste byl šílenec. Jen žádáme, abyste svůj důraz kladl na produktivnější místo.

Žádáme vás, abyste si přestal věci vyčítat a přistupoval k tomu zlehka. A pak abyste více očekával, že se pro vás okolnosti posunou, a byl si více vědom toho, co je i tak stále dobré. Chytáte se?

Host: Ano.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano, děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *