Abraham Hicks – Nechte to být a vrátí se vám to tak, jak vás potěší

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Začnu s tímto… budu si afirmovat věci, které mi jdou dobře.

Abraham: Poslední zoufalý pokus o to si vyladit vibraci, než začneme?

Host: Ne. Nemusím si ji vyladit… mohu vám to jen říct?

Abraham: Rádi bychom od vás slyšeli… hned vás pustíme ke slovu, protože se nesnažíme kontrolovat to, co říkáte, protože nemůžeme. Ale pomohlo by… co je podle vás váš obecný pocit? Je to pocit nadšení? Je váš obecný pocit v životě v tuto dobu nadšení, nebo zmatení?

Host: Celkově nebo jen u tohoto tématu?

Abraham: Není dobré izolovat nějaký bod v čase…

Host: Spokojenost.

Abraham: Dobře, spokojenost.

Host: Souhlasíte s tím?

Abraham: Ano.

Host: Děkuji. Tak začnu. Jedno téma souvisí se situací ve vztahu a… Chci se jen cítit dobře. Chci důvěřovat…

Abraham: Jsme vážně rádi, že tady sedíte. Chceme výsledek, který chcete. A očekáváme ho, jinak bychom vás nevybrali. Pěkně to zapadá do všeho, o čem jsme mluvili, protože to zdůrazňuje spoustu toho, o čem jsme mluvili. Ano, týká se to všeho. Chceme tu položit základ pro to, co přijde záhy. Když prožíváte něco, nějakou situaci… Ptáme se všech na základě toho, co jste slyšeli, co víte, a co vám ukazuje váš vlastní život. Je konverzace, kterou cítíte, že se nyní chystáme mít, o detailech toho, co se děje? Napomůže ta konverzace k vytvoření vibračního prostředí, které mu prospěje?

Publikum: Ne.

Host: To mi nevadí.

Abraham: To znamená: Jsem ochoten a jsem připraven… vlastně rozhodnutý, že budu pokračovat v tom, co nefunguje.

Host: Budu mluvit a cítit tak, abych nesahal hluboko, ale budu mluvit tak, abych se posunul dopředu.

sunlight_stormy_clouds-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Ale pokud jste už identifikoval, že výsledek, který žijete, neuspokojuje to, co věříte, že jste vytvořil, pak reagovat na výsledek může váš bod přitažlivosti jen negativně ovlivnit. Jaký to má smysl kromě pobavení? To nemusíme dělat, ale jsem zmaten ohledně odůvodňování a pochybách a rovnováze mezi… To protože vy a téměř všichni ostatní mluvíte neustále o problému a udržujete ho při životě, než abyste dělal to, co chcete, abyste získal, co chcete. Odtud se tam nedostanete. Takto se tam nedostanete.

Je nezbytné najít něco jiného, nad čím přemýšlet. Nakupujete rád nábytek?

Host: Na to je moje místo příliš malé. Nepotřebuji nábytek.

Abraham: Ale chápete, co tím chceme říct? Je něco, co máte rád, co je mimo to téma? Můžete se zaměřit na cokoliv, co by to téma nechala na pokoji? Protože pokud ho necháte na pokoji, tak se vytratí. Vytratí se a přestane mít vliv na váš bod přitažlivosti.

Čtěte také:  Žádná touha není nereálná

Pokud ale o něm budete mluvit, bude aktivní a mít nadále vliv na váš bod přitažlivosti, tak jak je nyní.

Host. Jak ho nechat vytratit?

Abraham: Že se na něj nebudete zaměřovat a zaměříte se na něco jiného, z čeho je snadné se cítit dobře. Nakupuje rád nábytek?

Host: Ne. Rád surfuji. Miluji surfování.

Abraham: Surfování je…

Host: Surfování je svoboda. Surfování je naprostá, kompletní svoboda. Surfování je zajímavé, je kreativní. Surfování je krása, surfování je svoboda, surfování je aktivní.

Abraham: Surfování jsem já.

Host: Ano, rozhodně.

Abraham: Surfování jsem já, jen já. Ne ten druhý člověk. Surfování jsem já, jen já. Učím se fungovat s přírodními živly.

Host: To všechno vím.

 

Abraham: Protože oceán není… Jen si nás vyslechněte. Víme, že to víte. Neříkáme vám to, abyste to věděl, ale abyste se cítil dobře. Chodíte si na masáž a říkáte si: To už jsem zažil. To jsem už zažil. Tu část můžete vynechat, tu děláte pokaždé. Tu část můžete vynechat, znám ji moc dobře.

stepped_waterfall-wallpaper-1366x768

 

Host: Proto jsem chtěl začít mluvit o baseballu, protože jsem vám chtěl říct, jak v tomto cítím hybnou sílu, atd.

Abraham: Víme to, a rádi si promluvíme o baseballu. Chceme slyšet cokoliv, z čeho se cítíte dobře, ale než přejdete k tomu, z čeho se cítíte dobře, nejprve vám chceme připomenout, že vám pomůže přejít k tomu, z čeho se cítíte dobře, aby to, z čeho se necítíte dobře, se mohlo vytratit. Ale to, z čeho se necítíte dobře, se nikdy nevytratí, dokud o tom mluvíte. Dokud na to myslíte, nezmizí.

Zůstane to aktivní a bude to nadále říkat: Tady jsi mě nechal. Tady jsi mě nechal. Víme, že to rád neslyšíte. Tady je toho více a více a více. Vy jste tvrdohlavě řekl: Abrahame, z této židle nevstanu, protože chci o tom mluvit. Víme, že o tom chcete mluvit, ale o tom byste neměl mluvit, protože víme, že chcete získat něco jiného. Něco jiného nezískáte, pokud o tom budete stále mluvit. Musíte se chvíli zaměřit na něco jiného.

Na nějakou chvíli, dokud to nebude přirozené. Zpět tedy k surfování. Chtěli jsme vás utišit s těmito věcmi, které už víte, protože když najdete něco, co víte, a zůstanete na to zaměřen, praktikujete vibrační hodnotu té věci a získáte více hybné síly, takže jak se příště podíváte na ten problém, budete se na něj dívat z tohoto místa, ne z toho reakčního místa. Pokud bychom vaši energii surfování a vaši energii baseballu dali do pohybu, a pak byste mluvil o tom… to by to stále nyní zmařilo. Protože ten problém má silnou hybnou sílu. Nechte ho být. Nechte ho být. Nechte ho spát Nechte ho v nečinnosti.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Mluvte POUZE o tom, co chcete

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *