Abraham Hicks – Nechte to na vesmíru

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Děkuji. Zajímá mě spousta věcí.

Abraham: To, co zajímá vás a zdroj?

Host: Ano. Hudba… Hudba, tvoření věcí, obecně podnikání. Někdy si myslím, že se musím zaměřit na jednu oblast, abych byl v ní hodně dobrý.

Abraham: O to nejde. Vyberte si to, u čeho se nejsnadněji cítíte dobře, protože tak jste v souladu a pak jen následujete proud neboli cestu nejmenšího odporu. Některé věci jsou v dané chvíli otevřenější než jiné. Dokonalé načasování něčeho je v této chvíli, jiného zase ne, tudíž si uvědomte impulz načasování něčeho v této chvíli.

Host: Všímám si toho, když se zaměřuji na něco pro mě zábavného, co mě zavede k něčemu jinému, co je zpočátku zábavnější, ale pak mě to přestane zajímat.

deep_red_space-1920x1080

Abraham: Co třeba něco zábavného, co vás zavede k něčemu jinému zábavnému, co vás zavede k jiné zábavné věci, a to vše v dokonalém načasování? Esther pracuje na stavbě, kde různí stavitelé dělají jiné věci. Něco je třeba provést před jinými věcmi. Snažit se být organizátorem plánu pro všechny může být namáhající. Esther si všímá, že vesmír ten plán organizuje za ní. Všichni zúčastnění přicháží přesně v pravý čas, jakoby to někdo plánoval, a Esther je za to ráda.

Na konci každého dne říká: “To bych nevymyslela, i kdybych se snažila sebevíc.” Širší perspektiva to ví. Když zůstanu v tomto uvolněném postoji, že vše dobře vychází, tak zvonek zazvoní přesně v pravý čas a stojí tam pravý člověk připraven udělat další logický krok pro celý projekt.

1872796

Tak to funguje i ve vašem životě. Spousta různých aspektů je připravených na odvíjení vašeho úžasného života. Každý ten aspekt jste si dal do vortexu, některé ještě před tímto životem. Zdroj všechny ty aspekty zná. Když zůstanete na tom příjemném, šťastném místě, tak přijde impulz. Chceme vás tedy pobídnout… takto jsme pobídli Esther před pár měsíci, a od té doby se tím řídí.

Nejen jí to dodalo produktivitu a uspokojení, ale silnější pocit radosti, než který kdy zažila. Tím pobídnutím je tohle: Když k vám přijde impulz, řiďte se jím. Ve chvíli, kdy k vám přijde impulz, jsou podmínky ideální pro akci, ke které jste inspirován. Řiďte se jím, neodkládejte ho, nepřecházejte k seznamu jiných věcí.

Jak ten impulz přijde, řiďte se jím, protože ten impulz zdroj vnímá jako další logický krok pro radostné odvíjení, s důrazem na radostné, odvíjení je přirozené, pro radostné odvíjení, které vás čeká. Ještě něco?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si vytvořit skvělé spolutvůrčí zážitky

Host: Už ne.

Abraham: Velmi dobré

Host: Děkuji.

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. Děkuji za překlad. Krásné. Moje téma posledních dnů.

  2. Určitě za všechny ” DĚKUJEME ZA PĚKLADY.”

  3. Anička dušička

    Veľmi pekne ďakujem. Za všetky úžasné správy, ktoré nám posielate a prekladáte. Zo srdca všetkým ďakujem a prajem pevné zdravie a radosť v srdci. Anička

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *