Nechtějte manifestaci, chtějte uspokojení!

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Chceme, abyste našli způsob, jak nepotřebovat manifestaci hned teď. Protože, pokud ji potřebujete hned, pokud říkáte: Já to prostě už nevydržím ani minutu, už to chci tak dlouho, musí to ke mně přijít hned! – a protože to nepřichází, tak vaše vědomí toho, že to nepřichází, začne zaujímat významný podíl ve vaší vibraci.

A teď – vy se můžete dostat na to místo, kde mnoho z vás už je, kde máte takové vědění, takovou víru a důvěru v existenci této vibrační reality, že vás uspokojuje (pouhé) vědomí, že existuje. A protože jste spokojení, tak ve vaší vibraci není žádný odpor.

A nyní se tyto vibrace začínají přeměňovat na myšlenky a Bože! jaké uspokojení tyhle myšlenky přinášejí! A jak se zmnožuje hybná síla, jedna myšlenka se změní v další myšlenku, ta se změní v další a další a další myšlenku, až nakonec vaší další manifestací je IMPULS. Impuls – nebudete se schopni zastavit. A tak, jak se tyto myšlenky přeměňují na věci, vaše schopnost vnímat je se víc a víc a víc a víc zvyšuje.

A co opravdu chceme, abyste si v této rozmluvě vyslechli, je ta lahodnost toho, jak se myšlenka mění na věc, a vy jste (díky tomu) spokojení. A Zákon přitažlivosti vám toho potom přináší víc a vy jste více spokojeni, a pak vám toho Zákon přitažlivosti přinese (ještě) víc.

A přitom se to stále ještě nemanifestovalo – nechtějte tolik, aby se to už manifestovalo, abyste mohli (následně) být spokojeni! Poslouchejte, jak je to důležité. A jakmile to dostanete, jakmile toho jen trošku získáte, a dokážete se v tom místě jen na krátkou chvilku udržet – tak co se pak stane: hybná síla vzroste a nyní přichází ještě více uspokojující myšlenka – a teď se to rozjede.

Významné užitečné setkání, objeví se dílek do skládanky, který hledáte – áááh, je to taková zábava! A vaše vnitřní bytost – to jsme my – ví, kde stojíte ve vibračním vztahu ke všemu, co chcete, a navíc, vaše vnitřní bytost ví, jaká je vaše cesta nejmenšího odporu k tomu, což znamená, že vaše vnitřní bytost ví, jaké jsou vaše touhy a jak se rozvíjejí.

A vaše vnitřní bytost ví, která vaše přesvědčení jsou překážkou této touhy. Takže když jste nastaveni na přijímání, tak k vám vaše myšlenky přicházejí způsobem, který vás doslova provádí okolo vašich problémových míst. Zjistíte, že – jakmile se jednou dostanete do tohoto proudu, kdy se věci rozvíjejí – máte méně a méně myšlenek o věcech, které vám v tom dříve bránily.

Čtěte také:  Je to vaše

Jak docílíte takovéhoto obratu? Jak se dostanete do toho místa? Tak, je tu pár způsobů. Když se probudíte, je větší pravděpodobnost, že tam budete. A vytváření seznamu pozitivních aspektů vás tam potom udrží. Oceňování je zaručenou cestou, jak se tam dostat. Každý den, pokud můžete, a vy můžete, si najděte patnáct nebo dvacet minut, kdy klidně setrváte sami se sebou a ztišíte svou mysl.

A oceníte ten ten pocit uspokojení z toho. A v tu chvíli se to rozjíždí. Vyžaduje to pouhých 17 – 16 – 17 – 16 – 17 – 16, spíš 16 než 17 vteřin, aby Zákon přitažlivosti zareagoval na vaši vibraci. Takže když objevíte myšlenku, z níž máte jakýsi dobrý pocit, rychle se k ní přidá další. Pokud vás nenapadá žádná myšlenka, pak to bude myšlenka vaší vnitřní mysli, myšlenka vaší vnitřní bytosti, která udává tón toho, co vám Zákon přitažlivosti přinese příště.

Překlad: Verah27  2018

 

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *