Abraham Hicks – Nejhlubší otázka, jaká kdy byla položena

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Asi po třech živých akcích a poslouchání týdenních CD, jsem přišel na dvě věci… otevírám CDčka a říkám si: V tomto CD bude moje otázka. Je ve všech, ale některé tyto věci nechápu. Moje první otázka souvisí s vývojem otázek, na které se lidé ptali. Nejprve se hodně lidé ptali na zneužívání dětí, holocaust, a jak zákon přitažlivosti funguje v těchto případech. Ty otázky se už vytratily.

Abraham: Víte proč? Nikdy nedáváme uspokojující odpověď.

Host: Nikdy nedáváte uspokojující odpověď?

Abraham: Ne na takové otázky. Nikdy nikomu neříkáme, co chtějí slyšet. Říkáme, že si tvoříte vlastní realitu. Tečka. A lidi pak říkají: Ale co když se lidem dějí špatné věci? My na to: Tvoří si vlastní realitu. A oni pak řeknou: Ale proč by si někdo tvořil něco, co nechce? My na to: Protože neví, co dělají. Vysílají vibrace, kterým nevěnují pozornost.

Host: Lidi to podle mě nakonec pochopili. Slíbil jsem, že se na tohle nezeptám, ale i tak se na to zeptám.

moon_and_ocean-wallpaper-1366x768

Abraham: Komu jste to slíbil?

Host: Zmiňoval jsem to ostatním a říkali, ať se na to neptám. Je to krátká otázka. Proč psi riskují, že se jim do očí dostanou brouci, když při jízdě v autě vystrkávají hlavu z okénka?

Abraham: Řekněte svým přátelům, že jste položil nejhlubší otázku, která kdy byla položena. Dal jste nám příležitost vám dát odpověď, na kterou jsme dlouho čekali. Tou odpovědí je: Protože kontrast brouků v očích je malá cena za skvělý pocit a nadšení z té jízdy. Přesně tohle jste měli na mysli, když jste se rozhodovali přijít do této fyzické existence. Přesně takto jste se cítili – věděli jste, že budete prožívat kontrast, a řekli jste si: Za tu jízdu to bude stát.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *