Abraham Hicks – Co je nejhlubší vědění?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Existují hlubší úrovně souladu? Z této konverzace mám pocit,  že jsem dost v souladu. Vím, jaký je to pocit.

Abraham: Je to kontraintuitivní,  protože se vám zdá, že čím vyvinutější jste,  tím je váš mozek aktivnější, a tím více věcí byste  věděli a mohli říkat. Ale dostanete se tam opakem.  Ztišením klábosení a objevem souladu a poté  z toho souladu umožnit nové klábosení. Z toho souladu přidat  novou přitažlivost, nové přátele, nové vztahy,  nové vystavení životu.

Host: Co se týče toho  jít hlouběji k základům…

Nazvěme “jít hlouběji”  jinak – “jít jednodušeji”. Jít snadněji. Jít lehčeji. Jít jednodušeji. Jít snadněji. Jít jemněji. Jak jinak byste to nazvala? Snadnější, jemnější. Když myslím na vaše učení, v základu  jde pro mě o to hluboké vědění, které mám. Líbí se nám vaše slova.  Kde je tohle hluboké vědění? Ve vortexu. Vaše vnitřní bytí představuje  úplnost toho, kým jste. Bylo tím, kým jste byla, než jste  se narodila, a od té doby posbíralo vše dobré. Nejhlubší chápání toho, kým jste,  se nachází na tom místě, ze kterého se chcete odrazit.

Tohle je dobrá otázka. Co je podle  vás vaše nejhlubší vědění? Dáme vám na výběr a vy jen povíte, co je  podle vás hlubší vědění. Snažíme se vám to nedělat lehké,  ale nemůžeme si pomoct. Protože je to tak snadné.  Je hlubší vědění láska nebo matematické rovnice? Co je nejhlubší vědění? Co je nejhlubší vědění?

the_southern_lights_in_new_zealand-wallpaper-1366x768

Host: Láska.

Abraham: Skutečně? Zdá se, že nejhlubší vědění  vyžaduje spoustu vzdělání a testování. Nejhlubší vědění je láska? Co je nejhlubší vědění? Uspokojení nebo umět  mluvit 12 jazyky? Zde je jedna věc. Můžete mít uspokojení  ve schopnosti mluvit 12 jazyky. A můžete mít uspokojení  v chápání matematických vzorců. Jak jste připravená být  připravená být připravená, ucítíte v tom to uspokojení. Chceme, abyste pochopila, že do třídy,  která je pro vás nejdůležitější, se můžete dostat snadno dnes.

Pokud do ní půjdete občas, budete v životě šťastnější. Co je pro vás důležitější?  To, čeho dosáhnete a co nahromadíte ve srovnání s ostatními a jejich uvědoměním,  kde se ve vztahu k nim nacházíte? Nebo to, že vás něco těší? Snažíme se vám trochu  narovnat priority, protože… žehnáme vaším  špičatým hlavám… v tomto manifestovaném  světě se tak srovnáváte, že jste tak nějak přestali brát ohled  na to, na čem skutečně záleží. Jak dnes odejdete z toho  setkání… a to odejdete… některé fráze, které byste si mohla vzít  s sebou, které by vám mohly pomoct, jsou: připravit se  se připravit se připravit. Připomínání toho vás vrátí  do pochopení, které jste tady měla. To je zásadní.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Rozvíjení kontrastu

Další fráze je:  Neděje se tu nic vážného. To je dobrá fráze na začátek. Stačilo?

Host: Ještě jedna věc.

Abraham: Musíte uznat, že vám pomohla.

sunrise_above_the_clouds-wallpaper-1366x768

Host: To byl můj záměr. Jen v rychlosti. Když jste říkali…  dívat se na to, co dělají druzí… mám pocit, že pro mě je to  vědění, co mám ve vortexu, že mohu být, dělat nebo mít cokoliv.

Abraham: Počkat chvíli. Co tohle? Co když jste v souladu  a cítíte se velmi dobře a pozorujete druhé lidi a nacházíte  všude pozitivní aspekty a dodává vám to energii,  je pro vás omamné vidět krásné povrchy  a látky světa a lidí kolem sebe. Je kontraproduktivní,  když ždímáte takový pocit, nebo je to produktivní, protože jste  připravená být připravenou na to? Musíte vědět, jestli to děláte,  abyste opravila něco pokaženého což nikdy nefunguje, nebo jestli to děláte,  protože je to přirozeným důsledkem vašeho souladu.

Proto když se na někoho druhého  díváte, nemůžete vědět, jestli jeho akce nebo proces  je pro něj produktivní, nebo jestli jeho proces, který je pro něj  produktivní, bude produktivní i pro vás, protože to není o tom, co dělá,  ale z jaké to dělá vibrace. Obecně se tedy dá říct, že když se  necítíte dobře, nemyslete na nic, protože si to více rozházíte. Když svým dětem říkáte: “Sedni si.  Musíme si o tomto promluvit.” Nedělejte to. Nedělejte to. Protože se to nezlepší.

Ale pokud máte kousek zákonu, který začínáte chápat, a nyní tento zákon chcete  uplatnit do svého života, a cítíte při konverzaci uspokojení,  protože vás to přináší do větší jasnosti, to je úplně něco jiného. To tady celý den děláme, že ano? Říkáme: Dostaňte se  do vortexu, a pak… Otevřete si ventil, a pak… Dostaňte se do stavu přijímání, a pak… Říkáme vám to různě, ale nikdy  jste to neslyšeli jako tady dnes. Jste připravená být připravená.

Host: Jsem připravená. Miluji vás. Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *