Abraham Hicks – Nejlepší konverzace o financích

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: A teď otázka. Jsem ženatý 14 let. Moje žena ráda dělá rozpočty a já si myslím, že peníze rostou na stromech. To jsem si myslel, když jsem ji potkal, ale pak…

Abraham: Zasaďte víc stromů.

Host: Snažím se, ale ona je poráží… Snažím se, ale ona… pořád se bojí nedostatku peněz.

Abraham: Takže nám říkáte, po tom vše, co jste dnes slyšel, a po všem, co jste slyšel nyní, že to, jak vaše žena vnímá peníze, omezuje vaše vlastní vnímání peněz. Je to zajímavé, že? Vy jste svoje vnímání moc nepraktikoval. Ona své praktikuje více. Jak můžete praktikovat pocit hojnosti? Jak to provedete? Vyberete si něco, z čeho máte dobrý pocit, a zaměříte se na to, dokud se z toho nestane víc. Vy jste právě teď ale dělal opak.

Vybral jste si stav, který vás omezuje, a praktikoval jste více ten stav. Chápete, na co narážíme? Pokud skutečně věříte, že hojnost je vaše, že můžete zpeněžit tuto vibrační měnu. Pokud tomu věříte, je jedno, kolik rozpočtů se vaše žena vám snaží vnutit, kolik nedostatku ona cítí… pokud tomu věříte, názorně byste jí to předvedl kolem jejího vědomí nedostatku, které by pak nejspíše zmizelo, jak by viděla stav, který by ho přimělo zmizet.

1928841

Host: Dobře.

Abraham: To bylo dobré, slyšeli jste to? Ale vy jako téměř většina lidí chcete to, aby vám ten druhý dal prvně stav, abyste se mohl zaměřovat. Také chcete podmíněnou prosperitu. “Dej mi stav, ve kterém se mohu cítit bohatý, a pak se budu cítit bohatý. Ale pokud mi dáš stav, ve kterém budu cítit nedostatek, pak budu cítit nedostatek.” To je ale podmínečný život, že? Nechcete žít bezpodmínečně? Nechcete mít pod kontrolou stav své vibrace tak, že budete praktikovat vibraci, která vám slouží a ne tu, která vám neslouží? Slyšíte to? Na světě jsou lidé, kteří by tohle nazvali za přeludy, a mají pravdu. Řekli by: “Ty jen nečelíš realitě.” Přesně tak. My tady realitě nečelíme. My ji tvoříme. Pokud budete stále pozorovat současnou realitu, pak ji budete udržovat.

Buďte laskavý ke své milé ženě, protože dělá to, co považuje za správné, a oceňte skutečnost, že si je vědoma příjmu a výdajů. Neustále to oceňujte. Ale sám pro sebe si představujte, jak se ten rozpočet stále rozšiřuje. Představte si svou ženu, jak to zlehka přijímá. Protože nesejde na tom, pokud vydáváte stovky, tisíce, stovky tisíců, miliony nebo miliardy. Finance neustále přichází a odchází. Nikdy se nestavte do pozice, kdy byste si mysleli, že existují lidé, kteří mají tolik peněz, že nepřemýšlí o jejich příjmu a výdeji. Oni neustále myslí o jejich příjmu a výdeji, jen z daleko většího měřítka. Ale stále jde o příjem a vydávání.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bavit se a vydělávat peníze

A v oceňování za příjem a výdej. Oceňování příjmu a výdaji. Ne oceňování příjmu  a pocitu viny za vydání. Cítíte, jak je to v nerovnováze? “Jsem dobrý, když vydělávám a špatný, když vydávám.” Tohle přesvědčení máte většina z vás. A je to přesvědčení, které potvrzujete, že má vaše žena. A pak se začnete trochu bránit: “Jsi vychvalována, když vyděláváš, ale nemůžeš žádné peníze vydat?” A my říkáme: příjem a výdej, příjem a výdej, příjem a výdej.

Cash-Money

Můžete dosáhnout místa, a jste na jeho okraji… Tohle si poslechněte. Jste připraveni? Je to místo, kde vaše inspirované vydávání peněz otevře dveře pro větší příjem peněz.

Jedna žena nám kdysi řekla: “Moc mě štve, že bývalá žena mého manžela dostává tolik našich peněz.” Byla ve hře nová. “Naše peníze,” řekla. “A pokaždé, když můj muž vydělá více peněz, tak se ona domáhá většího podílu, a tak nikdy nemáme víc. Co radíte?” A my jsme řekli: Ať si váš muž sežene dalších 10 bývalých manželek. To se jí moc nelíbilo. A my řekli – podívejte se na to takto. Pokud váš muž vydělává 100 000 dolarů ročně a vaše rodina získává z toho 50 000 a jeho druhá rodina zbylých 50 000, nebylo by pak pěkné, kdyby to číslo vynásobil 10?

Chceme totiž, abyste pochopili, že když pochopíte neomezenost vesmíru, tak dosáhnete místa, kde čím více peněz vydáváte, čím více komplimentů nabízíte, tím více se vám vrátí. Čím více jasnosti nabídnete, tím více jasnosti se vám vrátí. Čím více budete oceňovat, tím více ocenění se vám vrátí. Čím více budete oceňovat vydávání peněz, tím více peněz se vám vrátí. Je to jen vibrační zákon.

Jediný rozpočet, kterého bychom chtěli záměrně dosáhnout, by bylo… abychom nevydávali více energie, než kterou jsme si umožnili přijmout. To myslíme tím, když říkáme, pokud nás vyslyšíte o této bezpodmínečné lásce… Pokud se po krůčkách dokážete více otevřít lásce, oceňování, hojnosti, jasnosti, vitalitě a zdraví, čímž vás Zdroj neustále zaplavuje, pokud byste se tomu otevřeli… pak si představte, jaký život budete žít, jak to vámi proudí k vašemu předmětu pozornosti. Chápete to?

1835021

Vědomí nedostatku je anomálie, kterou lidé vytvořili svým přesvědčením, že… že neexistuje nekonečná hojnost. A chápeme, jak lidé k tomu přesvědčení přišli. Pokud jste se odstřihli od toho proudu hojnosti skrze podmínky, které jste si stanovili, takže jste necítili jasnost a bohatství, pak chápeme, proč malujete kruh velmi malého koláče a říkáte: “Tohle si rozdělíme”. Ale nejde o to, co rozdělujete. Lidé se sami sebe připravují o hojnost a pak se hádají o nedostatek hojnosti, který si stvořili kvůli svému nepochopení toho celého. Přestaňte s tím!

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak z myšlenky vytvořit hmotné peníze?

Cítíte… že jasnost je komodita, kterou stojí za to vlastnit a vydávat? Copak nemilujete pocit jasnosti? Copak nemilujete konverzace, kde co říkáte dává takový smysl? A nemilujete spolutvoření s někým, kdo má jasnost? Pokud by jasnost byla komodita, kterou byste dnes mohli investovat, vidíte, jak by investice komodity jasnosti mohla nastartovat růst komodity hojnosti? Finanční hojnosti? Hojnosti jasnosti. Hojnosti financí. Hojnosti vitality. Hojnosti zábavy.

1837114

Nedávno jsme vám řekli, abyste z rovnice vyjmuli peníze. Teď do té rovnice dosaďte hojnost. Ale hojnost v rovnici nepochopíte, pokud nechápete napojení na zdroj té hojnosti. Jak si vůbec myslíte, že se tvoří vaše ekonomika? Není to tak dávno, co jste si vyměňovali korálky a skořápky. Podívejte se na vaši ekonomiku dnes. Podívejte se na dnešní obchodování, které kdysi neexistovalo. Technologická ekonomika, která před pár desetiletími vůbec neexistovala. Ani to nebylo součástí vašeho vědomí. A podívejte se teď na obchodování jako výsledek…

A chápete, že se obchoduje s myšlenkami? Tady už jste blízko k pochopení, že peníze vždy byly vibrační měnou. Řekněte své milé ženě: “Chápu, že jsi nám stanovila… finanční rozpočet. Ale chci, abys věděla, že vibračně pro mě neexistují žádná omezení. Povzbuzuji růst vibračních financí a vydávám je tak rychle, jak jen to dokážu. Praktikuji vibraci toho. A nebudu vydávat dolary, dokud nebudu tak silně inspirován, že se neudržím.

Slibujeme vám, že jak tohle pochopíte, tak je nemožné, abyste vydali více financí, než kolik k vám přichází. Protože příjem a výdej spolu nerozlučně souvisí. Jakmile se napojíte na proud nekonečného proudu, nezažijete žádnou nerovnováhu.

Host: Děkuji.

Abraham: Vážně dobré. Nejlepší konverzace o financích, kterou jsme kdy měli.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

2 komentáře

  1. Souhlas. Nejlepší konverzace o financích. Oceňují úžasný výběr. Děkuji.

  2. To jsem akorát teď potřebovala! Takové “natrknutí” 🙂 Moc oceňuji Dajwe (a Dajwa).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *