Abraham Hicks – Nejlepší rada pro kariéru a podnikání

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Asi jde spíš o radu, než o otázku. Je to něco, čím právě procházím. Přemýšlím o tom, proč jsem tady? Snažím se zjistit, jakou kariéru si vybrat…

Abraham: Neexistuje konkrétní kariéra, kterou vy nebo kdokoliv jiný vám přidělil, než jste sem přišel. Vaším plánem bylo přijít a zjistit, jaké věci vám dělají radost. Jaké věci vám dělají radost? Máte rád duševní nebo fyzické věci?

Host: Spíše duševní.

Abraham: Máte rád společné tvoření s ostatními?

Host: Ano.

Abraham: Máte rád, když lidé dají hlavy dohromady u stejného tématu a přijdou s něčím novým?

Host: Ano.

Abraham: Existuje konkrétní téma duševní konverzace, které na vás působí víc než ostatní?

Host: To největší, co jsem zjistil…

Abraham: Ptáme se, co vás přitahuje? Jaké věci ve vašem životě… nemluvíme jen o poslední době… vás přitahují? Jaké věci, co si pamatujete, upoutaly nejvíce vaši pozornost? Co vás přimělo říct: Ano! To chci dělat.

Host: Znalosti v podnikání.

Abraham: V podnikání. Co se vám na podnikání nejvíce líbí? Vlastnit firmu? Pracovat ve firmě?

Host: Dosahování výsledků.

Abraham: Dosahování kvůli penězům nebo kvůli tomu pozorovat, jak se věci dějí kolem myšlenek, které jste uvedl do pohybu?

Host: Obojí.

Abraham: Takže se vám líbí představa zaměřování, a jak vesmír na něj reaguje. A líbí se vám hmatatelné důkazy toho zaměření.

Host: Ano.

Abraham: Existuje konkrétní podnikání, které vás přitahuje, nebo na typu nezáleží?

Host: No… nezáleží, ale to…

Abraham: U čeho zažíváte nadšení? U čeho si říkáte: To bych rád dělal. To by bylo zábavné. Co vám přichází na mysl? Chcete vést myčku na auta? Chcete pracovat u McDonalds? Chcete mít golfové hřiště? Chcete stavět domy? Chcete uklízet domy? V čem chcete podnikat? Nadnášíme jen náhodné věci. Nic z vaší mysli nevybíráme. Co vás láká?

Host: Momentálně jsem na volné noze. Mám vlastní podnikání.

money-photos_090607471_192

Abraham: Nemluvíme o ničem, co děláte, ale o tom, co chcete dělat. Lidé často dělají to, co si myslí, že mohou, a ne to, co skutečně chtějí. Dělají to nejpraktičtější, nebo to, co nyní zaplatí nájem, a ne to, co chtějí. Ptal jste se na specifické otázky. Pokud se chytnete snů, které byly chvíli před vámi, mluvili jsme o tom, že některé věci jsou před vámi, a jak se k tomu, co je před vámi, připojíte, dáte do pohybu spád… víme, že jste si do vortexu dal toho tolik, co nyní možná ani nejste připraven vyjádřit. Ale jak se pokusíte to vyjádřit, aktivuje to vibraci, a připraví vaši síť. Chápete, o čem mluvíme? Takto si připravíte svou síť.

Čtěte také:  Abraham Hicks - NE znamená ANO

Tohle jsou moje tři oblíbené byznysy. Jaké jsou vaše tři oblíbené byznysy?

Host: Momentálně mě nic nenapadá.

Abraham: Zkuste to. Miluji restaurace… nechci ji vlastnit. Sportovní franšízy… Tohle je vaše práce. Musíte zjistit, co chcete. Jste v pozici, ve které je spousta lidí. Nepokoušeli se zjistit, co chtějí, protože nevěří, že jim vesmír dá, co chtějí. Tak se snaží zjistit, co si myslí, že mohou dělat, nebo se snaží zjistit, co podle nich je z hlediska ekonomiky dobré dělat. Jinými slovy… “Budu instalovat solární panely. Myslím, že se to rozjede.”

signposts-problems-solutions

Chceme ale, abyste přemýšlel nad věcmi, které ve vás vyvolávají nadšení, které jsou vzrušující. Je velká zábava mít vlastní byznys a mít nápady, a jak vám pak přijde vše potřebné pro jejich realizaci. Ale musíte začít s tím, co chcete, a proč to chcete.

Host: Co peníze? I v mém současném podnikání…

Abraham: Nikdy nezačínejte podnikat pro peníze. Nikdy. Začněte podnikat, protože vám to dělá radost, a čím více vám to dělá radost, tím více peněz k vám přijde.

Host: Mou hlavní otázkou je asi… co zdroje? Jak je získat, když je nemáte?

Abraham: Máte všechny potřebné zdroje. Podporuje vás energie, která tvoří světy. Akorát ji ještě nevyužíváte, protože jste se nezaměřil na to, co chcete. A když se na to někdy zaměřujete, nevěříte, že vám to vesmír dodá. Chceme, abyste všichni věděli, že jste si všichni rovni v tom smyslu, že Zdroj si nevybírá své oblíbené, komu bude poskytovat energii. Tu energii svoláváte svým zájmem o určité téma, a praktikováním své víry v ni budete umožňovat její proud.

luxury_terrace-wallpaper-1920x1080

Host: Takže se zaměřovat?

Abraham: Zaměřovat se a procítit. Esther je v procesu, kdy shromažďuje nějaké dárky.. Když podnikají plavby, rádi posílají vesmírné víly, aby na postele lidí, když nejsou na pokoji, dávaly různé věci, a jak se vrátí, najdou tam překvapení. Tak jako se zubní vílou. Esther chce sehnat tlačítka, na kterých se píše: To byla zábava. To byla zábava. To byla zábava. To byla zábava. To byla zábava.

To chceme, abyste během dne hledal. Noste takové tlačítko na nose: To byla zábava. To byla zábava. To bylo zábavné. To byla zábava. No to byla zábava. To byla vážně zábava. To se mi líbí. To byla zábava. To bych rád dělal. To byla zábava. Začnete zjišťovat, co je zábavné.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak to může být ještě lepší?

tropical_resort_panorama-wallpaper-1920x1080

Pokud pak řeknete: Vesmíre, chci… to byla zábava. Chci zábavné věci. Zábavnými myslím věci, které mě stimulují, vzrušují, ve kterých jsem dobrý, ve kterých si libuji, ve kterých se ke mně přidá Zdroj, které vzrušují i druhé lidi. To bylo zábavné. To bylo zábavné. Život má být pro vás zábavný. Má být zábavný.

Když jste v pozici, tak jako vy, a snažíte se zjistit, co máte dělat, tak to není zábavné. Je to jako si říkat: Co dělám špatně? Co musím dělat jinak? To jediné, co kdokoliv z vás musíte dělat jinak, je to, abyste přijali svou hodnotu, přijali, že Zdroj vaším jménem vše zařizuje, protože jste žádali. A přijali, že stačí velmi malé, drobné upravení, abyste si umožnili přitáhnout důkazy toho, oč jste žádali. Jakmile ty dveře trochu pootevřete, a jak se vám důkazy začnou ukazovat, pak si jich jen stačí všímat, aby se vám stále ukazovaly. Dobrá chvíle na přestávku.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *