Abraham Hicks – Nejsilnější touha

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Myšlenka se stává hmotou. Když myslíte na touhy, které se ve vás rodí… Zdroj ty myšlenky drží a udržuje frekvenci, než k té manifestaci může dojít. Jak se takto zaměřujete, pochopíte, jak vědomí zdrojové energie řídí tento vývoj. Musíte být v souladu s vibrační frekvencí toho zdroje, aby se vám to odhalilo, nebo abyste to mohli přeměnit. Musím dosáhnout vibrační frekvence, která mi umožňuje to interpretovat. Nedává mi to někdo jiný.

Dosahuji vibrační soulad s vědomostmi, že vše je dosaženo. Stačí vám najít nějaký důvod, zabere vám to 10 minut, se začít cítit dobře. Jak najdete důvod se cítit dobře, budete ve vibrační frekvenci, která umožní odhalení všeho, o co žádáte. Pokud přijmete vibrační stránku svého bytí, a přijmete, že vaše nejmocnější touha je manifestace emoce, a přijmete, že jak té manifestace dosáhnete, napojíte se na zdrojovou energii, budete ve stavu umožňování, budete v souladu… ta emoční manifestace se vyplní takovými detaily, které vás překvapí, potěší, inspirují… a ostatní také.

water_lily_10-wallpaper-1366x768

Nikdy to nebude mít konce. Pokud začnete s tímto emočním základem, a bude to ta věc, o kterou budete usilovat, a přijmete to jako to jediné, co je důležité pro vás dosáhnout, a tak si za tím půjdete, chceme, abyste si představili to emoční dosažení nebo manifestaci jako obecný, ale čistý základ tvoření. Vyplní se více detaily… musí, protože zákon přitažlivosti je zaplní. Zaplní je detaily, které se shodují s tím základem. Proto říkáme, že když si nejprve položíte základ, jak si záměrně vyjasníte tento emoční základ, a pak budete sledovat, jak to manifestace odráží, dá vám to vědomé uvědomění… o tom je záměrné tvoření.

Ale vždy se zaplní více detaily. Pobízíme vám, abyste zaměřovali své myšlenky. Zaměřte je ale kolem tématu emocí. Jinými slovy zaměřujte myšlenky tak, jak se chcete cítit, a u toho zůstaňte. Nějakou dobu vám říkáme, že ve svém vortexu máte dostatek vibračního základu, který vás zaměstná na 20 nebo 30 životů manifestace. Je načase, abyste zpeněžili své kupóny, abyste si vykoupili to, co jste tam dali. Uděláte to tak, že se zaměříte na tento emoční základ. To je proces, který je nejaktivnější. Jak si s tím budete v dalších dnech hrát a nalaďovat se, objevíte, jakou to má moc.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *