Abraham Hicks – Nekonečná hojnost

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Cítím ten vortexový okamžik. Cítím u toho… prosperitu a lehkost. Vše je krásnější. Mé smysly dosahují vrcholu. Vzduch krásně voní. Mé tělo pulzuje novou energií. Jsem plný energie. Miluji pocit bytí ve svém těle… svém vnímavém těle. Můj fotoaparát je rozšířením mě samotného. Jako bych byl inspirován k tomu, kam se zaměřit. Foťák je přístroj na zaměřování. Na tuto vortexovou konverzaci jsem si vybral skvělé téma. Jsem ve vortexu v přírodě se svým foťákem a zaměřuji se na krásné věci. Dokážu v tom pocitu prosperity dlouho setrvat.

Někdy, když jsem venku, se mi tam chce zůstat, protože cítím správnost toho okamžiku. Cítím, že jsem se pro to narodil. Cítím samotu… Absence odporu je možná lepší vyjádření, protože sotva jsem o samotě, jsem s přírodou a vší vibrační hojností přírody. S harmonií zvířat, planety a svou harmonií. Se svým řízením foťáku, objektivu, zaměřování. Se svým řízením vibrace. V přírodě mám krásné vortexové chvíle. Miluji ten pocit ve vortexu. Miluji bytí ve vortexu. Miluji vědění, že vše je ve vortexu v pořádku. Že vše je hojnost.

je-po-desti

Když jsem takto v přírodě a ve vortexu, jakoby vše, co chci, přicházelo. Dokážu své myšlenky řídit. Mám touhu něco vyfotit a v té chvíli jakoby všechny složky tohoto vesmíru se začaly spojovat, aby mi poskytly osvětlení, které chci, předmět focení, který chci. Cítím, jak se to uspořádává. Jako bych byl středem tohoto tvůrčího světa a vesmír se mnou takto spolupracuje. Miluji vortexové zážitky.

Teď jste v něm byl více jak minutu… Bylo to více jak 68 sekund. Jste ve vortexu a jste v něm stabilní a víte to. Jste v něm stabilní. Mnozí z vás jste nyní stabilně ve vortexu. Pokud teda chcete, můžeme přejít k jinému tématu. u kterého sice často nejste ve vortexu, ale někdy tam jste. Miluji své focení. Miluji zdroje, které mi to přináší. Jste stále ve vortexu. Miluji pocit kontroly vibrace. Miluji své řemeslo a umění. Miluji vědění, že tohle vibrační vědění mohu uplatnit na vše. Miluji cítění hojnosti krásy a hojnosti peněz. Miluji hojný vesmír.

srpnovy-plamen

A miluji to, že vím, jak tu hojnost v přírodě najít. Když chci být ve vortexu a fotit jak nejlého dovedu, jdu na místo, kde vím, že toho dosáhnu. A nyní chápu, že takto najdu i svou hojnost. Půjdu na vibrační místo, kde ta hojnost je. Jsem vyrovnaný člověk. Vždy jsem byl. Dělám neobvyklé věci. Neobvyklé věci přináší neobvyklé zážitky a neobvyklé zdroje. To jsem já. Miluji své velké sny. Miluji vědění, že je vesmír dokáže podpořit. Miluji svou vyrovnanost. Miluji prosperitu této planety. Miluji pocit finanční stability, který cítím.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Trvá to příliš dlouho

Vím, že když tuto finanční stabilitu cítím, stvořil jsem si nové místo. Byl jsem v tom pocitu posledních pár minut a vím, že jsem na jiném vibračním místě. Cítím, že jsem se sladil se svým vyšším Já. Jsem na jiném vibračním místě. Tudíž je správné, abych očekával jiné vibrační reakce na mé jiné vibrační místo. Těším se, jak budu pozorovat manifestace, které začnou zrcadlit tento pocit, který jsem našel. A i když mě z vortexu něco dostane, nic se neděje, protože znám cestu do něj zpět. Přesně vím, jak se do něj dostat.

letni-kruhy

A vím, jaká používat slova, abych ve vortexu setrval čím dál déle. Líbí se mi bytí ve vortexu. Jsem rád, že jsem si vortex ukázal i před touto konverzací. Cítil jsem ho dost často na to, že když jsem ho zde znovu objevil, vím, že jde o skutečný pocit a skutečné místo. Moje vibrační realita. Moje primární realita. Moje hojnost je v mé vibrační realitě. Tím, kým už jsem, je má vibrační realita. Moje vibrační realita je to, s čím se chci sladit. Vše ostatní se ve správný čas a skrze cestu nejmenšího odporu vyrovná. Vše je v pořádku. Jsem na dobrém místě.

Zdroj fotek ZDE

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *