Nemohu na něj přestat myslet

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host:Vaše učení mi představila kamarádka, bylo to asi před 7 lety. Četla jsem knihu “Požádej a je ti dáno”. A pak jsem knihu vrátila zpátky. A pak o další čtyři roky později, před 4 lety jsem začala znovu pozorně poslouchat. A je podivuhodné jak daleko jsem se od té doby dostala. Před 5,5 lety…

AH: Použijte slovo: “působivé”. Je to působivé! Je to působivé…Je působivé, čeho jsem dosáhla. Ne podivuhodné, ne podivné ne v tomhle smyslu – bizarní. Ne! Ale působivé, působivé!

Host: Ano, ano. To je vhodnější. Jenže před 5 lety jsem potkala…

AH: Zapůsobila na mě má schopnost zaměřovat se a ohromila mě síla vlastní mysli. Jsem ohromena stálostí vesmírných zákonů a zbožňuji můj vnitřní navigační systém. Jsem ohromena sama sebou, jsem ohromena svou pozorností jsem ohromena stálostí vesmírných zákonů.

Host: Ano… Ano. Děkuji. Rozvedla jsem se se svým exmanželem před 5,5 lety. A navázala jsem nový vztah s mužem, který mne hodně zmátl. Ale ten vztah mne stále mate. A pamatuji si, že jsem vás poslouchala na youtube a říkali jste něco o tom jak jsme občas zmatení realitou jaká je. To co považujeme za realitu. A…

AH: Je pro vás jednodušší, je pro vás méně zmatečné jakmile jednou porozumíte vesmírným zákonům. A jakmile si budete více vědomí myšlenek, na které myslíte a způsob jakým je prociťujete atd. Proto my jaksi zdůrazňujeme tuhle část ještě než vstoupíte do této části konverzace. Protože chceme, abyste si uvědomili že vás nic nemusí překvapovat. Pokud je váš vnitřní navigační systém aktivní a máte o tom rozumné povědomí.

Ale není nic neobvyklého když se lidé pohybují z místa na místo nebo jeden k druhému a věci stále zůstávají v podstatě stejné. Jsou tam sice nějaké rozdíly, ale v jádru zůstávají stejné. Stává se to proto, že vaše myšlenkové vzorce a přesvědčení se nemění tak rychle. Ony by se mohly měnit rychle, ale obvykle to tak není. Takže co teď chcete ze své pozice ve které jste?

Host: Myslíte co se týká vztahů?

AH: Myslíme co se týká čehokoliv na čem vám záleží. Zní to ale, že to je vaše téma.

Host: To co chci je cítit se dobře a radostně. To je to co nejvíc chci.

AH: A tak je tam nějaká podmínka o které si myslíte, že vám brání získat co chcete? Protože právě jsme měli rozhovor o tom, jak na nás zapůsobila vaše schopnost se zaměřovat. Umíte se stále zaměřovat? Dokázala byste se zaměřit do pocitu cítit se dobře? Nebo pro to musí existovat podmínka, ke které zaměříte svou pozornost?

Host: Věřím že tahle podmínka, že ten vztah který jsem s tím mužem měla zatímco jsem se rozváděla a po něm… Ano věřím že, má touha po něm…

AH: Že co?

Host: Že zaujala mou pozornost až do takové míry, že potřebuji jeho, abych se cítila dobře. Ale já vím, že to není pravda! Rozumím, že zde nikdy nemusí být podmínka. Rozumím tomu víc než kdykoliv v životě.

AH: Takže, pokud rozumíte tomuto, jak se tedy člověk může začít zaměřovat na něco jiného než dominantní podmínku? Není to nejjednoduší. Ale dá se to zvládnout?

Host: Ano.

AH: No, tak co doporučujete? Co navrhujete?

Host: No, doufala jsem že mi s tím pomůžete. /smích/ Protože už to zkouším celých 5 let.

AH: Řekněte nám více o věcech co jste zkusila.

Host: Nemyslet na něho…

AH: Ale to nejde jen tak přestat na něco myslet, musíte myslet na něco jiného.

Host: Také říkám sama sobě: Tento muž mi pomohl rozumět daleko jasněji tomu co po partnerovi chci. Ano. Ano. On tuhle představu nenaplnil.

AH: Jenže, to je jako říci o životě obecně a jakémkoliv kontrastu: Ty bys měl být jiný.

Host: Ano, vím to.

AH: Ty bys měl být jiný. Esther se svou sestrou často z legrace říkají: Kdyby ten člověk byl jiný, bylo by to perfektní. /smích/

Host: Ano, kdyby se naučili znát jen pár věcí.

AH: A samozřejmě z toho mají legraci, protože vědí že není úkolem druhých, aby byli takoví, jaké je potřebují mít. Takže znovu, vracíme se k tématu zaměřování o kterém zde mluvíme. Takže když si říkáte: Nebudu myslet na věc na kterou myslím, budete ještě víc myslet na tu věc, na kterou myslíte. Tak které věci, tolik udržují vaši pozornost? Jinými slovy: Co je to co vás stále nutí myslet na toho člověka?

Host: Jeho chování. Ten jeho způsob, má něco v sobě co…

AH: Je stále ve vašem životě?

Host: Ne intimně, ale stále se vídáme.

AH: Takže jeho chování je… Je tady? /smích/  Není tady?

Host: Ne.

AH: Ani na lodi není?

Host: Ne.

AH: A dosud jeho chování, jeho způsoby stále zaměstnávají vaši mysl?

Čtěte také:  Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ano, a nechápu to.

AH: No, tohle je kvůli Zákonu přitažlivosti. On vám dává věci, na které běžně myslíte. Ale jakmile mezi sebou získáte trošku odstup a ta podmínka už nebude tak aktivní a bude již možné se jí vyhnout, máte šanci začít myslet na jiné věci. A jakmile začnete myslet na jiné věci, můžou se ty stát více dominantní. Máte mnoho hodin během celých dnů, kdy vyzařujete signál na množství různých témat. Takže, myslíte že je možné abyste našla jiné věci, jiné než tato, na které můžete myslet?

Host: Ano. A dělám to teď daleko více. Byla jsem tím dříve úplně posedlá.

AH: Takže kde myslíte, že je ta atraktivita tohoto tématu? O čem to tedy je?

Host: No, sex byl velká část toho všeho. V mém manželství sexu moc nebylo. A byla jsem v něm 16,5 roku. Takže jakmile jsem opustila exmanžela a potkala jeho, byl první partner, kterého jsem měla. No a cítila jsem se… A nemyslím, že to bylo to jediné, ale myslím že to byla ta obrovská část.

AH: Takže říkáte nám, že toto je vztah, do kterého se chcete vrátit nebo nám říkáte že to je vzah, kterého se chcete zbavit?

Host: Víte, a tohle je právě ta věc. Cítím to tak, že tento vztah mi přinesl větší jasnost, o tom, jaký typ muže bych chtěla. Měl mnoho vlastností, které se mi líbily.

AH: Tak, mluvíme tady o Vortexu, o této vibrační realitě. Máte pocit, že by nějaký člověk nebo přímo tento člověk byl pro vás cestou nejmenšího odporu, aby se naplnily vaše touhy?

Host: Nejsem si jistá.

AH: Máte pocit, díky všem těm věcem, po kterých díky tomuto vztahu toužíte, máte pocit, že návrat zpátky do toho vztahu by byl pro vás cestou nejmenšího odporu, aby se mohly naplnit vaše touhy?

Host: Ne.

AH: Tím jste si jistá a my to z vás cítíme a ještě před tím jste řekla něco, co to potvrzuje. Takže, co myslíte že je to, co vás nutí dívat se zpátky? Řekneme vám co to je.

Host: OK. Skvělé. /smích/

AH: A nejste v tom sama. Skoro každý dělá něco podobného. Víte, manifestace se vám zdají být více reálné, protože zde je více k vidění, slyšení a více k ochutnání a přivonění a dotyku. Jinými slovy: Fyzická realita se vám zdá být dominantní. Proto trávíme tolik času zkoušením, abychom vás přesvědčili že fyzická realita není dominantní. Že nefyzická realita je dominantní.

A pokud dokážete dostat svou pozornost do ní, tak potom se ona postupně přemění do zdokonalené fyzické reality. Vy se tam takhle prostě nedostanete. Nemůžete se dívat na oblast života. Ať už je to něčí osobnost nebo je to vztah, který jste měli. Nemůžete trávit svůj čas tím, že budete rozebírat detaily toho všeho a zároveň se harmonizovat s expanzí, kterou jste díky tomu udělali.

Host: Ano.

AH: A to je důvod, proč se vám zdá to pouto tak silné. Protože tenhle důležitý člověk… Poslechněte si toto, to je velmi silná věc a je důležité jí chápat: Tenhle důležitý člověk který vám dal tuto sebereflexi, která způsobila expanzi a která přispěla tak mocně vašemu novému Já, tomuto novému Vortexu, tomuto silnému rozvinutému Já, je ten samý člověk, který vám nyní brání se k němu pohnout.

Host: Přesně tak. Ano. Ano.

AH: A tak, kdybyste dokázala být lepší selektivní třídič, ale nekritizujeme vás za to jak si vedete, protože každý je tak trochu pozorovatel, ale pokud byste zvládla být lepší selektivní třídič. Kdybyste dokázala podívat se na detaily toho vztahu a jen si vzpomínala na části, které se vám opravdu líbily, potom tyto části, tyto aktivní vibrace vás pak mohly přenést rychleji na místo, kde se tento Vortex manifestuje do něčeho nového, co by vás těšilo.

Ale protože je zde obojí – chtěné i nechtěné v této vibraci, tak se vám děje, že když si tam jdete pro to dobré, nacházíte tam i to co nechcete. A…Znovu to říkáme. Je to tak přirozené a normální že ten důležitý člověk, který vám pomohl se odrazit, stojí na místě kam se stále ohlížíte. Ale je to kontraproduktivní. Nyní jste v takovém bodě, kdy by vám bylo opravdu prospěšné, kdybyste nás poslechla, když vám říkáme, ve zcela obecném smyslu: Oceňte tohoto člověka pro nový vztah, který vám pomohl vytvořit a prostě to tak nechte být.

Host: Zkouším to. Tohle jsem se právě snažila dělat. Slyšela jsem to od vás už před tím. Už dávno jsem to slyšela a…

AH: Co je nové na těchto konverzacích, které s vámi vedeme v těchto dnech je toto: Realita, osoba, sex, vzpomínka na to všechno je více hmatatelná a proto je pro vás také dočasně více atraktivní než sen, než esence, než emoce. Ale tohle je přesně to, přes co chceme abyste se vy všichni přenesli.

Čtěte také:  Jak ovládnout svou vibraci

Protože vaše – Co je, vás drží od toho – Co by mohlo být. Ano. Musíte to nechat jít do minulosti. A rádi bychom začali říkat manifestacím které právě jsou – minulost. Za účelem toho, abyste se mohli přenést do toho, čím jste se již stali. Chcete, abychom vám řekli jméno a adresu vašeho nového partnera.

Host: Ano. /smích/ Mohli byste mi ji říct?

AH: A tím, že bychom to udělali, bychom vám jen zprostředkovali další podmínku, na kterou se zafixujete.

Host: Aha.

AH: Chceme, abyste našla pocit nového. A cítila uspokojení, v současné bezpodmínečnosti, že si dovolíte delikátnost opravdu úžasného zážitku být na vibračním místě kde dostanete impuls či myšlenku, která vás dovede k tomu co chcete. A v tuhle chvíli narozdíl od minula, budete vedena k tomu, co vás bude těšit ve všech směrech a nejen pouze v některých.

Host: Vidíte ho?

AH: Ano, zcela jasně!

Host: Ne toho starého, myslím toho nového.

AH: Víte, jsme velmi dobří v ignorování vašich vibrací. Takže vůbec nevidíme žádného starého.

Host: Ach, aha. Jen jednoho.

AH: Vidíme nové.

Host: Ano, o to se opravdu zajímám. Díkybohu a zbavit se ho…

AH: Ale jak vidíte, vaše zaměřování se kříží s tím co říkáte. Protože, pokud by to byla pravda, dívala byste se více sem a ne tam. A tak, to je vaše lidská zvláštnost, že ospravedlňujete toto mlácením do tamtoho. Zasloužím si něco lepšího než tamto. Ale po celý ten čas, co to děláte dostáváte tamto. To vás tam drží.

Takže, pomáhá cítit trošku ocenění a vy sama jste ta slova řekla: Pomohl jsi mi jasněji vědět to co chci. Pomohl jsi mi jasněji vědět a teď už v tom jasno nemám. Takže pojďme to teď otočit do bezpodmínečné konverzace na malou chviličku. Povězte nám: Jaký to je pocit být v tomto vztahu, který preferujete. Jak se při tom cítíte? Jak se cítíte když jste tam?

Host: Je to pocit rezonance, a pohodlí a pohody a domova…

AH: No, tohle jsou opravdu dobrá slova. A vaše vibrace s tím souzní. Jinými slovy: Necítíme z vás žádný odpor, když toto sama sobě takhle prezentujete. Dejte nám více.

Host: Sexy.

AH: Když jste řekla: sexy, zaktivovala jste zase to staré.

Host: Ach. Ano to bylo sexy. /smích/

AH: No, tak zůstaňte…

Host: Ten nový by měl být taky sexy.

AH: On bude.

Host: Já to vím.

AH: On bude! Ale prociťte jak toto toužení přišlo až s pozdnějšími stanovisky, ale s dřívějšími stanovisky tam ještě přítomné nebylo. Jinými slovy: Prociťte, kdy začínáte odklánět. Kdy to zase začínáte dělat více podmínečné místo bezpodmínečné. My chápeme proč vy všichni chcete uhánět zpátky k podmínce. Ale chceme vám připomenout, že vše co jste kdy chtěli – každá podmínka, každý vztah každý materiální objekt, každý balík peněz, každičká věc, kterou jste kdy chtěli.

Každá událost nebo okolnost, vše co jste kdy chtěli manifestovat jste chtěli z jediného důvodu – věřili jste, že vám bude lépe až se to manifestuje. A nesnažíme se vás od toho odrazovat, jen vám chceme ukázat cestu nejmenšího odporu směrem tam. Protože když se zafixujete na něco, v čem je zachycené obrovské množství protichůdné energie, tak to obrovsky zpomalí celý proces. Kdybyste se tomu dokázala aspoň na chvíli vyhnout, zaměřováním směrem k pocitu svobody, pocitu přátelství, pocitu oceňování, pocitu zaměřování, pocitu objevování, pocitu dobrodružství, pocitu nového, legrace, konverzací.

Pocitu blahobytu a bohatství a stability. Ach hlavně stabilita, pocit stability. Pocit návratu zpět domů. Pocit pravých věcí v pravý čas. Pocit úplnosti, pocit kompletnosti, pocit synergie, pocit energie, pocit Souladu, pocit přátelství pocit návratu zpět domů, pocit blahobytu, pocit přirozenosti, pocit normálnosti. Jinými slovy: Dostat se do Souladu se svou tvorbou. Pak – jste s námi a s námi a s námi a s námi a pak pocit samoty vás zase smete zpátky. Takže, o tomhle tu přesně mluvíme.

Musíte dělat dokola tohle: Najít ten pocit když na vás přijde samota, najít ten pocit když na vás přijde samota, najít ten pocit když na vás přijde samota. A za chvíli už v něm budete tak pevně a strávíte tam dost času. Ne celý čas, ale většinu času. Ne celý čas, ale většinu času. Až dokud nepřijde bod zlomu a objeví se impuls a někdo přijde do vaší zkušenosti a vy oba budete vědět. Je to v pořádku?

Host: Ano, děkuji. /potlesk/

AH: Opravdu dobré.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. Jeeeeeeeeeej…úžasné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *